Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
NOVA také ukončila provoz teletextu
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 24. listopadu 2020 16:00
NOVA také ukončila provoz teletextu

Komerční televize vypnuly teletextové stránky. Po TV Barrandov a Primě už tento servis, který byl v minulosti součástí přenášeného signálu, nenabízí svým divákům ani TV Nova. 
„Teletextovou službu jsme také ukončili,“ uvedla mluvčí mediální skupiny Markéta Behinová. Na některých programových pozicích je sice ještě příznak služby aktivní, nicméně jako její obsah se vysílá pouze informace o tom, že vysílání skrytých titulků si mohou diváci najít jako doplňkovou službu přes dálkový ovladač
.
tisk
Podzimní AKCE je prodloužena až do 4. prosince 2020
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 23. listopadu 2020 10:07
Využijte našich výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení! Více informací a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz a zde v Infoservisu.
tisk
Uzavření kanceláře v Písku
Lokalita: Písek
Trvání od: 23. listopadu 2020 08:00
Trvání do: 23. listopadu 2020 16:00
Vážení zákazníci, v pondělí 23.11.2020 bude uzavřena naše pobočka v Písku. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Uzavření kanceláře v Písku
Lokalita: Písek
Trvání od: 12. listopadu 2020 08:00
Trvání do: 12. listopadu 2020 16:00
Vážení zákazníci, ve čtvrtek 12.11.2020 bude uzavřena naše pobočka v Písku. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výluka, konec a přesun několika programů v kabelové DVB-C nabídce
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 2. listopadu 2020 15:00
Výluka, konec a přesun několika programů v kabelové DVB-C nabídce


V souvislosti s ukončením vysílání pozemních regionálních DVB-T sítí RS7 a RS8 a změnou zdrojového signálu programů Eurosport 1 a 2 dochází v naší kabelové digitální DVB-C nabídce z technických důvodů k několika změnám a úpravám.

1. Dokumentární kanál Animal Planet CZ se přesunul z původního DVB-C paketu č. 5 (tv kanál SE26 – 346 MHz) do nového DVB-C paketu č. 17 (K 30 – 546 MHz). Důvodem je nutnost odlehčení původního paketu č. 5 vzhledem k navýšení datového toku programu Eurosport 1 HD CZ. Ostatní vysílací parametry programu Animal Planet CZ zůstávají stejné.

2. Programy Sport 5 (DVB-C paket č. 17), TV Noe (paket č. 6) a CS Mystery (paket č. 8) přecházejí na nový zdroj signálu. Na změně pracuje IT specialista, přechod bude dokončen v úterý nebo nejpozději ve středu, v současné době mají tyto tři programy v kabelové DVB-C nabídce výluku. Naopak v naší pozemní nabídce (Omezená nabídka) v DVB-T2 a DVB-T E formátu jsou tyto programy stále funkční a bez výluky.
Program Sport 5 zároveň přejde na novější kompresní obrazový formát MPEG4 AVC.

3. Programy Óčko Expres (paket č. 4), Barrandov News (paket č. 7) a Rádia Čas a Čas Rock (paket č. 8) v kabelové DVB-C nabídce končí, stejně jako v pozemní DVB-T2/T nabídce. Důvodem je fakt, že po ukončení vysílání sítí RS7 a RS8 nemají tyto programy žádnou náhradu ani v DVB-T2 formátu, ani na satelitu, není je tedy odkud do nabídky nabrat.

Za případné potíže s těmito změnami a výlukou spojené se omlouváme. Jedná se o vynucené záležitosti spojené s technickými změnami u poskytovatelů programů mimo naši kontrolu.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.