Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Informace od poskytovatele programů
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 11. listopadu 2013 10:00
Vážení zákazníci,
obdrželi jsme toto sdělení od poskytovatele programů:
 
Vážení obchodní přátelé,
 
na základě informace z našeho technického centra v Budapešti bychom Vás rádi informovali, že dne 28. listopadu 2013 v čase 01.00-06.00 hodin dojde k delšímu přerušení vysílání našich programů z důvodu plánované rozsáhlejší údržby zařízení v našem vysílacím středisku. Fakticky to znamená, že v vedené době nebude k dispozici žádný signál. Je možné, že některé televizní programy budou zprovozněny dříve než v 06.00, bude-li postup jejich údržby postupovat rychleji.
 
Seznam TV programů, jichž se přerušení vysílání týká:
SPORT 1
SPORT 2
TV PAPRIKA
MINIMAX
ANIMAX
SPEKTRUM
SPEKTRUM HD
 
Pokud některý z programů po této údržbě u vás nenaběhne, prosím kontaktujte naší společnost. Budeme se snažit bezodkladně zřídit nápravu.
Omlouváme se za případné problémy, které by Vám tímto zásahem v technické oblasti mohly vzniknout a děkujeme za pochopení.
 
S přátelským pozdravem
Chello Central Europe s.r.o.

Z tohoto sdělení vyplývá, že pokud v uvedený den uvedené programy vypadnou a následně nenaběhnou (lze očekávat), závada není ani na vašem, ani na našem přijímači. V takovém případě se pokusíme nápravu zjednat co nejdříve. Za případné potíže se předem omlouváme.
tisk
Výpadek internetu ve Vimperku
Lokalita: Vimperk
Datum: 7. listopadu 2013 15:25

Vážení zákazníci,

omlouváme se za výpadek internetového připojení a některých televizních programů dne 7.11.2013 v době od 15h do 19h.

Výpadek byl způsoben přerušeným optickým kabelem společnosti ČDT někde mezi Vimperkem a Volyní. Oprava byla provedena v nejkratším možném termínu servisní skupinou ČDT.

 

 

tisk
Výpadek všech služeb, Písek Hradiště
Lokalita: Písek - Hradiště
Trvání od: 7. listopadu 2013 10:00
Trvání do: 7. listopadu 2013 12:00
Vážení zákazníci,
ve čtvrtek 7.11.2013 v době od 10 do 12 h bude v Písku na Hradišti probíhat  optimalizace kabelového rozvodu. Z tohoto důvodu bude docházet k občasným, různě dlouhým výpadkům všech námi poskytovaných služeb. 
 
Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek programu Universal Channel v analogu v Kaplici
Lokalita: Kaplice - kab. rozvod Kaplice
Datum: 5. listopadu 2013 10:00

V Kaplici došlo v pátek k výpadku elektřiny v části města, navíc s několika neúspěšnými pokusy o její opětné zapnutí. Výpadek postihl i sídliště s naší hlavní stanicí a bohužel měl za následek zničení profesionálního satelitního receiver/dekodéru PowerVu pro příjem stanice Universal Channel do analogové nabídky. Protože tyto přijímače nelze držet skladem, bylo nutné dovézt nový kus od provozovatele z Prahy, což se během víkendu podařilo a v pondělí dopoledne byl program Universal Channel v analogové nabídce opět zprovozněn.

Za výpadek a případné potíže s ním spojené se našim zákazníkům omlouváme. V digitální DVB-C nabídce byl program UC funkční celý víkend bez přerušení.

tisk
Výpadek stanice Eurosport HD v digitální nabídce
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 5. listopadu 2013 09:00

Sportovní stanice Eurosport HD, jež je součástí naší digitální HD Rozšířené nabídky v DVB-C paketu Z na kanálu SE 36, měla minulý víkend od pátku 1. do pondělí 4. 11. výpadek. Tento byl způsoben zasláním chybného autorizačního zápisu na dekódovací kartu Viaccess ze strany provozovatele spol. Eurosport. Společnost Eurosport má však sídlo v Paříži a spolupráce s francouzskou stranou je mírně řečeno komplikovaná. Jinak řečeno, pro Francouze řešit v pátek odpoledne a o víkendu nějaké potíže českých zákazníků v nějakém Česku zřejmě nebylo hodné zřetele, přestože závada byla námi odhalena, nahlášena a urgována, proto k nápravě došlo až během pondělka.

Za výpadek stanice se našim zákazníkům omlouváme, jeho příčina a řešení byly mimo naši kontrolu.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.