Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek Internetového připojení a některých digitálních programů
Lokalita: Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Trvání od: 16. dubna 2013 01:00
Trvání do: 16. dubna 2013 03:00
Vážený zákazníku,
Dovolujeme si Vám oznámit plánovaný výpadek námi poskytované služby.

Popis: Výměna switche Strakonice.
Požadováno od: 16.04.2013 01:00:00.
Požadováno do: 16.04.2013 03:00:00.
Odhadovaná sumární doba
výpadku: 1:00.

Za vzniklé potíže s tímto výpadkem se omlouváme.
tisk
AKCE JARO 2013
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 12. dubna 2013 16:00
Trvání do: 15. května 2013 16:00

Vážení televizní diváci,

opět přichází naše jarní akce duben/květen 2013

platná do 15. května 2013

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny).

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku a též na HD Rozšířenou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_JARO_2013.pdf

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz

tisk
Nové programy Spektrum HD, TV Paprika a Universal Channel
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Český Krumlov, Písek
Datum: 11. dubna 2013 16:00

Ve čtvrtek 11. dubna byla naše kabelová digitální nabídka rozšířena o dokumentární program SPEKTRUM HD. Programy SPEKTRUM TV a SPEKTRUM HD vysílají kvalitní dokumenty, které nás dokáží stále hlouběji seznamovat se světem kolem nás. Ve střední Evropě má stanice Spektrum dlouholetou a úspěšnou tradici a stala se jednou z vůbec nejsledovanějších tematických televizi. Spektrum přináší velkolepé a vzrušující pořady, které hledají odpovědi na otázky současného i budoucího světa. Program je plně dabován.
Program Spektrum HD je součástí naší Základní nabídky, je šířen volně a nekódovaně v DVB-C paketu L na kanálu SE 34 - frekvence 410 MHz, modulace QAM 256.

Do naší Rozšířené nabídky jsme Na základě zájmu našich předplatitelů jsme méně sledovaný program Extreme Sports nahradili žádaným programem TV Paprika. TV Paprika je tematický televizní program zaměřený na gastronomii. Pokud máte rádi kulinářské pořady, které jsou zábavné a nebojí se ničeho nového, pak je TV Paprika ta pravá stanice pro vás. Program je opatřen českým zvukovým doprovodem.
Program TV Paprika je součástí naší zvlášť placené Rozšířené nabídky, je kódován a je šířen v DVB-C paketu Y na kanálu SE 30 - frekvence 378 MHz, modulace QAM 64.

Na základě velkého zájmu našich zákazníků zahájíme během jarních měsíců distribuci programu UNIVERSAL CHANNEL, který byl zatím šířen pouze v analogovém formátu, i v digitálním formátu DVB-C. Tento program nabízí pestrou žánrovou směs seriálových i filmových hitů z produkce NBC Universal a dalších filmových studií.
Program Universal Channel bude součástí naší Základní nabídky, bude šířen volně a nekódovaně v DVB-C paketu L na kanálu SE 34 - frekvence 410 MHz, modulace QAM 256.
Tento program bude zařazen později v průběhu několika týdnů, až nám dorazí od výrobce z USA potřebný profesionální dekodér pro příjem programu z distribučního satelitu.

Rozšíření Základní digitální nabídky o programy Spektrum HD a Universal Channel se zatím netýká kabelových rozvodů Týn nad Vltavou a Kaplice, protože do těchto měst zatím nemáme k dispozici dostatečnou přenosovou optickou kapacitu pro dopravu programů z Č. Budějovic. Programy budou v těchto městech přidány ihned jakmile se podaří trasy posílit.

 

tisk
Výpadek Internetového připojení a digitálních programů.
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Trvání od: 10. dubna 2013 00:01
Trvání do: 10. dubna 2013 06:00

Vážený zákazníku,
Dovolujeme si Vám oznámit plánovaný výpadek tras ČDT.

Název: upgrade technologie ČDT.
Popis: V rámci zvýšení kvality a stability páteřní  technologie bude probíhat rozsáhlý upgrade části páteřní sítě v jižních  Čechách. V uvedeném časovém okně dojde k výpadku uvedených služeb.

Výpadek se bude také týkat služeb internet a některých digitálních programů společnosti Elsat spol. s r.o.

Požadováno od: 10.04.2013 00:01:00.
Požadováno do: 10.04.2013 06:00:00.
Odhadovaná sumární doba výpadku: 5:59.

Za vzniklé potíže s tímto výpadkem se omlouváme.

tisk
Změna v Rozšířené programové nabídce
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 8. dubna 2013 14:00

V průběhu tohoto týdne bude provedena úprava naší kódované Rozšířené programové nabídky, která obsahuje celkem osm televizních programů různých žánrů.
Na základě zájmu našich předplatitelů bude méně sledovaný program Extreme Sports EMEA nahrazen žádaným programem TV Paprika. TV Paprika je tématická televizní stanice, zaměřená na gastronomii, vaření a kulinářské pořady. Program je na rozdíl od Extreme Sports opatřen českým zvukovým doprovodem.
Program TV Paprika bude šířen v DVB-C paketu Y na tv kanálu SE 30 – frekvence 378 MHz.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.