Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek Internetového připojení - Kaplice
Lokalita: Kaplice
Datum: 17. listopadu 2011 13:48
Vážení zákazníci,

ve čtvrtek 17.11.2011 došlo v Kaplici k výpadku hlavní řídící jednotky. V
pátek byla jednotka vyměněna a v průběhu dne probíhala ještě konfigurace.


Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Podzimní akce se prodlužuje až do 30. 11. 2011
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 16. listopadu 2011 08:30
Trvání do: 28. listopadu 2011 16:00
Podzimní AKCE je prodloužena do 30. 11. 2011

Pro značný zájem se naše podzimní akce prodlužuje až do 30. listopadu 2011 !

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny). 

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_PODZIM_2011.pdf

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz
tisk
Výpadek části televizních programů v Týně nad Vltavou
Lokalita: Týn nad Vltavou - kab. rozvod Týn nad Vltavou
Trvání od: 14. listopadu 2011 08:00
Trvání do: 14. listopadu 2011 20:00

Vážení účastníci,
oznamujeme vám, že v Týně nad Vltavou dojde v pondělí 14. 11. v čase od 08.00 hodin do 20.00 hodin k výpadku některých televizních programů ze Základní, Rozšířené i Pay TV digitální nabídky a též několika analogových tv. programů.

Důvodem výpadku je složitá oprava páteřní optické trasy u našeho poskytovatele dálkového propojení mezi uzly v Č. Budějovicích a Týně nad Vltavou. 

Za případné potíže s tímto výpadkem spojené se našim zákazníkům omlouváme.

tisk
Ukončení šíření stanic VIVA Austria a NICK Austria
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 3. listopadu 2011 12:00
Upozorňujeme účastníky, přijímající naši kabelovou digitální nabídku, že v DVB-C paketu C na tv kanálu SE 25 (338 MHz) bylo ukončeno šíření rakouských mutací tv stanic VIVA Austria a NICK Austria. Důvodem ukončení je skutečnost, že tyto stanice přestaly vysílat na satelitu Astra z transpondéru č. 91, odkud byly nabírány do kabelové digitální nabídky.
Na jejich původních pozicích se pravděpodobně v budoucnu objeví nějaké jiné tv stanice, které by pak mohly být opět zařazeny do kabelové digitální nabídky v tomto DVB-C paketu.
tisk
Listopadové filmové lahůdky na Cinemaxu
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 31. října 2011 10:00
Placený filmový kanál Cinemax uvede v listopadu tři starší snímky, které režíroval známý francouzský herec Mathieu Kassovitz: Kafe s mlíkem, Nenávist a Povolání vrah. Kassovitz hrál v komedii Amélie z Montmartru, či ve Spielbergově filmu Mnichov, režíroval thriller Purpurové řeky a horor Gothika. Cinemax dále přichystal pro filmové fanoušky dánské filmy Rosa Morena a Odraz, italsko-španělské retro Kouzlo na plátně, americké snímky 200 cigaret a Americký prezident, maďarské drama Zázrak v Krakově a britskou komedii Narodil se Kristus Pán!


Zvláštní tipy

Filmový kanál Cinemax uvede v listopadu tři starší snímky, které režíroval známý francouzský herec Mathieu Kassovitz (nar. 1967). Z jeho pozdějších režijních počinů patří k nejpopulárnějším thriller Purpurové řeky (2000) a horor Gothika (2003). Jako herec se Kassovitz prosadil například ve slavné Jeunetově komedii Amélie z Montmartru (2001), či ve Spielbergově rekonstrukci Mnichov (2005), přibližující hon na pachatele masakru izraelských sportovců.

Kafe s mlíkem (Café au lait)
Osmnáctiletá Lola udržuje vztah se dvěma milenci, jež se vzájemně liší barvou pleti. Běloch Felix rád jezdí na kole, má v oblibě noční kluby a vyznává rap. Černoch Jamal nosí značkové oblečení a studuje práva, aby vyhověl svým rodičům. Lola jednoho dne zjistí, že je těhotná, netuší však, kdo z jejich milenců je otcem očekávaného dítěte. Oba mladíky proto pozve na večeři do svého malého bytu. Začíná kuriózní boj o dívčinu přízeň...
Premiéra: pondělí, 14. listopadu ve 20:00 hod.

Nenávist (La haine)
Polemické drama z roku 1995 rámuje bezútěšné prostředí zchátralého sídliště na předměstí Paříže. Osudy trojlístku nezaměstnaných mladíků - rozezleného Žida, upovídaný Araba a svalnatého černocha - se zauzlí po policejní akci proti zdivočelým výtržníkům. Při zásahu je surově zmlácen mladík, jenž patřil k jejich kamarádům. Trojice stráví večer v Paříži, kde zabíjí čas a zároveň spřádá plány, jak se strážcům zákona co nejúčinněji pomstít...
Premiéra: pondělí, 21. listopadu ve 22:00 hod.

Povolání vrah (Assassin(s))
Nájemný vrah jménem Wagner, jenž své pochybné povolání vykonával víc než čtyřicet let, se chystá odejít do ústraní. Stárnoucí zabiják si svého nástupce vytipuje v pětadvacetiletém Maxovi, jenž se živí jako svářeč, přilepšuje si drobnými krádežemi a vzhledem ke své zálibě v počítačových hrách má dokonalý postřeh. Wagner svého učedníka trpělivě zaučuje, během jejich první zakázky se ale ukáže, že Max pracuje podle odlišných pravidel.
Premiéra: pondělí, 28. listopadu ve 22:00 hod.


Nenechte si ujít

200 cigaret (200 Cigarettes)
Americká hořká komedie z roku 1999, kterou jako svůj debut realizovala Risa Bramon Garciaová, se odehrává počátkem osmdesátých let v New Yorku během silvestrovské noci. Ohniskem panoptika ambicí, zklamaných lásek a pomíjivých erotických avantýr je taxík se světáckém černým šoférem... Několik různorodých mužů a žen se chystá strávit závěr roku na bouřlivé oslavě. Sejdou se v bytě, jehož osamělá majitelka se během únavného čekání opila a usnula... Trpce humornou mozaiku zpestřuje účast pozdějších populárních hvězd, včetně Bena Afflecka a Kate Hudsonové.
Premiéra: pátek, 4. listopadu ve 20:00 hod.

Rosa Morena
Thomas (Anders W. Berthelsen) je čtyřicetiletý gay, který pracuje jako architekt a touží vychovávat potomka. Úřady v rodné zemi mu žádost o adopci zamítly vzhledem k jeho orientaci. Zklamaný muž se doslechne o možnosti realizovat své přání pomocí ilegální transakce v Brazílii. Vydá se proto do vzdálené jihoamerické země, kde se však setká s náladovou, vášnivou a těhotnou Mariou... Dánský film o touze, nečekané lásce i objevování životních hodnot režíroval Carlos Augusto de Oliveira.
Premiéra: neděle, 6. listopadu ve 20:00 hod.

Jack se chystá vyplout (Jack Goes Boating)
Režijní debut herce Phillipa Seymoura Hoffmana, natočený podle stejnojmenné divadelní hry Boba Glaudiniho, vypráví o křehkém vztahu dvou osamělých čtyřicátníků. Jack (Phillip Seymour Hoffman) se živí jako šofér limuzíny a prostřednictvím svého kamaráda Clyda se seznámí s plachou Connie (Amy Ryanová). Pár si domluví, že si vyjede na lodičce, nesmělý řidič však neumí plavat. Pod dohledem svého přítele začne trénovat ve starém bazénu, u italského kuchaře z exkluzivního hotelu se zároveň učí vařit. Zdánlivě nanicovatý muž dělá v obou činnostech překvapivé pokroky a slibně se rozvíjí i jeho milostná známost...
Premiéra: sobota, 12. listopadu ve 20:00 hod.

Zázrak v Krakově (Miracle in Cracow)
Židovský mladík, jenž se svou babičkou vyrůstal v Budapešti, momentálně žije v Krakově. Jeho rodina kdysi vlastnila mnoho cenných knih, jež však za války zabavili nacisté. Babička mu vyprávěla o tajemném textu, který podle dávné hebrejské legendy umí vzkřísit mrtvé. Peter se starobylou knihu snaží vypátrat a zjistí, že její majitelkou je atraktivní dívka... Maďarské drama o prolínání mysteriózních tradic se skutečným životem režírovala Diana Groóvá.
Premiéra: neděle, 13. listopadu ve 20:00 hod.

Narodil se Kristus Pán! (Nativity!)
Učitel ze základní školy Paul Maddens (Martin Freeman) připravuje se svými žáky muzikál na biblické téma. Podobnou inscenaci však chystá i noblesní škola v sousedství a oba týmy začnou soupeřit o to, kdo bude lepší. Paul se chlubí svou známostí s hollywoodskou producentkou Jennifer (Ashley Jensen), která by mohla zařídit filmovou adaptaci. Vlivnou ženu však ve skutečnosti léta neviděl... Britská rodinná komedie vznikla v režii Debbie Isittové.
Premiéra: sobota, 19. listopadu ve 20:00 hod.

Odraz (Rebounce)
Hrdinkou dánského dramatu režisérky Heidi Marii Faisstové je dospívající Louise, jež vyrůstá u své babičky. Ve své excentrické matce, jež byla právě propuštěna z vězení, vidí neodolatelný vzor. Susan svou dceru vezme na divoký večírek, kde naivní puberťačka stráví celou noc po jejím boku. Louise tak poznává zdánlivě atraktivní svět, plný sebevědomých mužů, drogových lákadel i rychle vydělaných peněz. Dokáže nezkušená dívka odhalit jeho ničivá nebezpečí?
Premiéra: neděle, 20. listopadu ve 20:00 hod.

Americký prezident (The American President)
Romantická komedie z prostředí vysoké politiky, kterou v roce 1995 natočil Rob Reiner, těží z konfliktu mezi pohodlným pokrytectvím a riskantní odvahou k pravdě. Prezident USA (Michael Douglas) se seznámí s energickou ženou, jež pracuje pro ekologickou lobby. Cílevědomá Sydney (Annette Beningová) pomáhá při prosazování přísnější verze zákona o energii. Ovdovělý státník, jenž vychovává dvanáctiletou dceru, se do sympatické ženy zamiluje. V soukromí je sice šťastný, octne se však pod tlakem ambiciózního oponenta a klesající popularity. Agenti FBI navíc zjistí, že minulost jeho favoritky kalí politický škraloup.
Premiéra: pátek, 25. listopadu ve 20:00 hod.

Kouzlo na plátně (L imbroglio nel lenzuolo)
Italsko-španělské retro je situováno do počátku minulého století, kdy nově objevená kinematografie byla považována za ďábelský trik... Ambiciózní Federico žije v Palermu, studuje medicínu a touží po kariéře režiséra. Seznámí se s majitelem místního divadla a začne chystat film. Pro ztvárnění biblického příběhu o cudné Zuzaně však potřebuje nahou krásku. Původní kandidátkou na tuto roli je volnomyšlenkářská novinářka, pak ale Federico spatří půvabnou pradlenu a tajně ji natočí při koupeli... Režii dobové romance, v níž jednu z vedlejších rolí ztvárnila Geraldine Chaplinová, měl Alfonso Arau.
Premiéra: neděle, 27. listopadu ve 20:00 hod.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.