Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Ukončení šíření stanic VIVA Austria a NICK Austria
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 3. listopadu 2011 12:00
Upozorňujeme účastníky, přijímající naši kabelovou digitální nabídku, že v DVB-C paketu C na tv kanálu SE 25 (338 MHz) bylo ukončeno šíření rakouských mutací tv stanic VIVA Austria a NICK Austria. Důvodem ukončení je skutečnost, že tyto stanice přestaly vysílat na satelitu Astra z transpondéru č. 91, odkud byly nabírány do kabelové digitální nabídky.
Na jejich původních pozicích se pravděpodobně v budoucnu objeví nějaké jiné tv stanice, které by pak mohly být opět zařazeny do kabelové digitální nabídky v tomto DVB-C paketu.
tisk
Listopadové filmové lahůdky na Cinemaxu
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 31. října 2011 10:00
Placený filmový kanál Cinemax uvede v listopadu tři starší snímky, které režíroval známý francouzský herec Mathieu Kassovitz: Kafe s mlíkem, Nenávist a Povolání vrah. Kassovitz hrál v komedii Amélie z Montmartru, či ve Spielbergově filmu Mnichov, režíroval thriller Purpurové řeky a horor Gothika. Cinemax dále přichystal pro filmové fanoušky dánské filmy Rosa Morena a Odraz, italsko-španělské retro Kouzlo na plátně, americké snímky 200 cigaret a Americký prezident, maďarské drama Zázrak v Krakově a britskou komedii Narodil se Kristus Pán!


Zvláštní tipy

Filmový kanál Cinemax uvede v listopadu tři starší snímky, které režíroval známý francouzský herec Mathieu Kassovitz (nar. 1967). Z jeho pozdějších režijních počinů patří k nejpopulárnějším thriller Purpurové řeky (2000) a horor Gothika (2003). Jako herec se Kassovitz prosadil například ve slavné Jeunetově komedii Amélie z Montmartru (2001), či ve Spielbergově rekonstrukci Mnichov (2005), přibližující hon na pachatele masakru izraelských sportovců.

Kafe s mlíkem (Café au lait)
Osmnáctiletá Lola udržuje vztah se dvěma milenci, jež se vzájemně liší barvou pleti. Běloch Felix rád jezdí na kole, má v oblibě noční kluby a vyznává rap. Černoch Jamal nosí značkové oblečení a studuje práva, aby vyhověl svým rodičům. Lola jednoho dne zjistí, že je těhotná, netuší však, kdo z jejich milenců je otcem očekávaného dítěte. Oba mladíky proto pozve na večeři do svého malého bytu. Začíná kuriózní boj o dívčinu přízeň...
Premiéra: pondělí, 14. listopadu ve 20:00 hod.

Nenávist (La haine)
Polemické drama z roku 1995 rámuje bezútěšné prostředí zchátralého sídliště na předměstí Paříže. Osudy trojlístku nezaměstnaných mladíků - rozezleného Žida, upovídaný Araba a svalnatého černocha - se zauzlí po policejní akci proti zdivočelým výtržníkům. Při zásahu je surově zmlácen mladík, jenž patřil k jejich kamarádům. Trojice stráví večer v Paříži, kde zabíjí čas a zároveň spřádá plány, jak se strážcům zákona co nejúčinněji pomstít...
Premiéra: pondělí, 21. listopadu ve 22:00 hod.

Povolání vrah (Assassin(s))
Nájemný vrah jménem Wagner, jenž své pochybné povolání vykonával víc než čtyřicet let, se chystá odejít do ústraní. Stárnoucí zabiják si svého nástupce vytipuje v pětadvacetiletém Maxovi, jenž se živí jako svářeč, přilepšuje si drobnými krádežemi a vzhledem ke své zálibě v počítačových hrách má dokonalý postřeh. Wagner svého učedníka trpělivě zaučuje, během jejich první zakázky se ale ukáže, že Max pracuje podle odlišných pravidel.
Premiéra: pondělí, 28. listopadu ve 22:00 hod.


Nenechte si ujít

200 cigaret (200 Cigarettes)
Americká hořká komedie z roku 1999, kterou jako svůj debut realizovala Risa Bramon Garciaová, se odehrává počátkem osmdesátých let v New Yorku během silvestrovské noci. Ohniskem panoptika ambicí, zklamaných lásek a pomíjivých erotických avantýr je taxík se světáckém černým šoférem... Několik různorodých mužů a žen se chystá strávit závěr roku na bouřlivé oslavě. Sejdou se v bytě, jehož osamělá majitelka se během únavného čekání opila a usnula... Trpce humornou mozaiku zpestřuje účast pozdějších populárních hvězd, včetně Bena Afflecka a Kate Hudsonové.
Premiéra: pátek, 4. listopadu ve 20:00 hod.

Rosa Morena
Thomas (Anders W. Berthelsen) je čtyřicetiletý gay, který pracuje jako architekt a touží vychovávat potomka. Úřady v rodné zemi mu žádost o adopci zamítly vzhledem k jeho orientaci. Zklamaný muž se doslechne o možnosti realizovat své přání pomocí ilegální transakce v Brazílii. Vydá se proto do vzdálené jihoamerické země, kde se však setká s náladovou, vášnivou a těhotnou Mariou... Dánský film o touze, nečekané lásce i objevování životních hodnot režíroval Carlos Augusto de Oliveira.
Premiéra: neděle, 6. listopadu ve 20:00 hod.

Jack se chystá vyplout (Jack Goes Boating)
Režijní debut herce Phillipa Seymoura Hoffmana, natočený podle stejnojmenné divadelní hry Boba Glaudiniho, vypráví o křehkém vztahu dvou osamělých čtyřicátníků. Jack (Phillip Seymour Hoffman) se živí jako šofér limuzíny a prostřednictvím svého kamaráda Clyda se seznámí s plachou Connie (Amy Ryanová). Pár si domluví, že si vyjede na lodičce, nesmělý řidič však neumí plavat. Pod dohledem svého přítele začne trénovat ve starém bazénu, u italského kuchaře z exkluzivního hotelu se zároveň učí vařit. Zdánlivě nanicovatý muž dělá v obou činnostech překvapivé pokroky a slibně se rozvíjí i jeho milostná známost...
Premiéra: sobota, 12. listopadu ve 20:00 hod.

Zázrak v Krakově (Miracle in Cracow)
Židovský mladík, jenž se svou babičkou vyrůstal v Budapešti, momentálně žije v Krakově. Jeho rodina kdysi vlastnila mnoho cenných knih, jež však za války zabavili nacisté. Babička mu vyprávěla o tajemném textu, který podle dávné hebrejské legendy umí vzkřísit mrtvé. Peter se starobylou knihu snaží vypátrat a zjistí, že její majitelkou je atraktivní dívka... Maďarské drama o prolínání mysteriózních tradic se skutečným životem režírovala Diana Groóvá.
Premiéra: neděle, 13. listopadu ve 20:00 hod.

Narodil se Kristus Pán! (Nativity!)
Učitel ze základní školy Paul Maddens (Martin Freeman) připravuje se svými žáky muzikál na biblické téma. Podobnou inscenaci však chystá i noblesní škola v sousedství a oba týmy začnou soupeřit o to, kdo bude lepší. Paul se chlubí svou známostí s hollywoodskou producentkou Jennifer (Ashley Jensen), která by mohla zařídit filmovou adaptaci. Vlivnou ženu však ve skutečnosti léta neviděl... Britská rodinná komedie vznikla v režii Debbie Isittové.
Premiéra: sobota, 19. listopadu ve 20:00 hod.

Odraz (Rebounce)
Hrdinkou dánského dramatu režisérky Heidi Marii Faisstové je dospívající Louise, jež vyrůstá u své babičky. Ve své excentrické matce, jež byla právě propuštěna z vězení, vidí neodolatelný vzor. Susan svou dceru vezme na divoký večírek, kde naivní puberťačka stráví celou noc po jejím boku. Louise tak poznává zdánlivě atraktivní svět, plný sebevědomých mužů, drogových lákadel i rychle vydělaných peněz. Dokáže nezkušená dívka odhalit jeho ničivá nebezpečí?
Premiéra: neděle, 20. listopadu ve 20:00 hod.

Americký prezident (The American President)
Romantická komedie z prostředí vysoké politiky, kterou v roce 1995 natočil Rob Reiner, těží z konfliktu mezi pohodlným pokrytectvím a riskantní odvahou k pravdě. Prezident USA (Michael Douglas) se seznámí s energickou ženou, jež pracuje pro ekologickou lobby. Cílevědomá Sydney (Annette Beningová) pomáhá při prosazování přísnější verze zákona o energii. Ovdovělý státník, jenž vychovává dvanáctiletou dceru, se do sympatické ženy zamiluje. V soukromí je sice šťastný, octne se však pod tlakem ambiciózního oponenta a klesající popularity. Agenti FBI navíc zjistí, že minulost jeho favoritky kalí politický škraloup.
Premiéra: pátek, 25. listopadu ve 20:00 hod.

Kouzlo na plátně (L imbroglio nel lenzuolo)
Italsko-španělské retro je situováno do počátku minulého století, kdy nově objevená kinematografie byla považována za ďábelský trik... Ambiciózní Federico žije v Palermu, studuje medicínu a touží po kariéře režiséra. Seznámí se s majitelem místního divadla a začne chystat film. Pro ztvárnění biblického příběhu o cudné Zuzaně však potřebuje nahou krásku. Původní kandidátkou na tuto roli je volnomyšlenkářská novinářka, pak ale Federico spatří půvabnou pradlenu a tajně ji natočí při koupeli... Režii dobové romance, v níž jednu z vedlejších rolí ztvárnila Geraldine Chaplinová, měl Alfonso Arau.
Premiéra: neděle, 27. listopadu ve 20:00 hod.
tisk
Listopadové programové tipy HBO a HBO HD
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 26. října 2011 08:00
Placený satelitní a kabelový filmový kanál HBO uvede v listopadu pokračování unikátní psychologické série z produkce HBO ČR Terapie, kterou již satCentrum podrobně probíralo. Série má pětačtyřicet epizod a vypráví o utajovaných frustracích a konfliktních vztazích. Dalšími listopadovými dokumenty bude český film Venku z cyklu Bez cenzury, dokument Princezna v opojení a rockový koncert 25 let Rokenrolové síně slávy. V nedělních premiérách HBO uvede thriller Fair Game, hudební komedii o pirátském rádiu na lodi Piráti na vlnách, kriminální komedii Dvojí hra a sci-fi Tron: Legacy, a dále filmy Na odstřel, Veřejní nepřátelé a Benga v záloze. Ze seriálů nás na HBO v listopadu čeká třetí řada Hung - Na velikosti záleží a třetí série Znuděný k smrti.


Terapie
Pokračování unikátního psychologického dramatu, kterým společnost HBO Česká republika vstoupila na pole tvorby vlastních seriálů. Hlavní postavou vyprávění o utajovaných frustracích, poruchách mezilidských vztahů a možnostech jejich léčby je psycholog Marek Pošta (Karel Roden), kterého během jednotlivých dnů v týdnu navštěvuje několik různorodých klientů. Každé pondělí dochází do jeho ordinace sexuálně náruživá zdravotní sestra Sandra (Tatiana Pauhofová), jež Markovi opakovaně tvrdí, že je do něj zamilovaná. V úterý absolvuje terapii Igor - bývalý voják z Afghánistánu (Lukáš Hejlík), u něhož vycházejí najevo jeho traumata z války i deformace z otcovské výchovy. Na středečních sezeních se objevuje mladičká gymnastka Linda (Michaela Doubravová), jež se pokusila o sebevraždu a má problémy se svými rodiči i trenérem. Ve čtvrtek Marka navštěvuje manželský pár (Aňa Geislerová a Martin Hofmann), který se opakovaně hádá a citově zraňuje. Každý pátek hrdina chodí do bytu své kolegyně Dity (Kamila Magálová), s níž konfrontuje své profesionální pochybnosti i rodinné starosti. Ty má hlavně kvůli své manželce Alici (Klára Melíšková), jež se mu přizná k nevěře.
Sondu do lidských duší, vycházející z podrobných povahopisů jejích aktérů, režírovali Petr Zelenka, Marek Najbrt a Jaroslav Fuit. První ze zmíněných režisérů byl zároveň hlavním dramaturgem projektu, scénáře kromě Zelenky a Najbrta napsali také Iva Klestilová, Robert Geisler a Benjamin Tuček. Drama Terapie, rozčleněné do 45 epizod, vychází z celosvětově populárního izraelského formátu BeTipul. Jeho postavy i zápletky jsou přizpůsobeny českým historickým a kulturním kontextům.
Premiéry: od úterý, 1. listopadu, každý všední den ve 20:00 hod.

Venku
Další dokument z cyklu Bez cenzury - realizovaného v produkci HBO Česká republika - natočila režisérka Veronika Sobková. Autorka téměř dva roky sledovala trojlístek delikventů, kteří strávili část svých životů ve výkonu trestu. Mapovala zlomové momenty jejich životů se snahou o věrohodné drobnokresby aktérů i jejich okolí. První z protagonistů filmu je osmadvacetiletá Linda, která opouští věznici ve Světlé nad Sázavou poté, co si odpykala osmiměsíční trest za krádeže. Pětatřicetiletého Mirka začali autoři sledovat ve chvíli, kdy po českých věznicích strávil třináct a půl roku za podvody. Šestatřicetiletý Tomáš si za obchod s narkotiky odpykává šestiletý trest ve věznici Oráčov. Upíná se k možnosti podmínečného propuštění v polovině trestu...
Obrazově vytříbená mozaika ukazuje, jak se její aktéři vyrovnávají s návratem na svobodu. V případě Tomáše zachycuje jeho opakované snahy přesvědčit příslušné orgány o své nápravě a integraci do normální společnosti. Uspěje Linda? Nebude už krást ani fetovat? Podaří se jí založit rodinu, jak si vždy přála? Přestane Mirek podvádět? Dokáže si najít přítelkyni, která ho za jeho kriminální minulost nebude odsuzovat? Pustí Tomáše na půlku? A pokud ano, obejde se jeho další život bez drog?
Autentické svědectví, jež nasnímali Daniel Šperl a Miroslav Janek, bude uvedeno na letošním FESTIVALU DOKUMENTÁRNÍCH FILMŮ V JIHLAVĚ v soutěžní sekci Česká radost. Přerůstá v metaforu o nakládání se svobodou, časem i vlastním osudem. Vypráví o rozhodování na důležitých životních křižovatkách, jež se týká nejen vězňů. Mapuje lidskou touhu uniknout z omezeného prostoru za skutečnými i pomyslnými mřížemi.
Premiéra: čtvrtek, 17. listopadu ve 21:00 hod.


Nedělní premiéry

Fair Game
Americký thriller, nahlížející do temného zákulisí mocenského aparátu, se vrací k událostem, jež souvisí s problematickou invazí do Iráku. Hlavní postavou je agentka CIA Valerie Plameová (hraje ji Naomi Wattsová), jež vedla vyšetřování existence zbraní hromadného ničení, kterými Irák údajně disponoval. Její manžel, diplomat Joe Wilson (Sean Penn) měl kauzu doložit informacemi o nákupu uranu z afrického Nigeru. Americká vláda však jeho poznatky ignorovala a operaci proti Saddámovi Husajnovi zahájila pod falešnou záminkou. Joe proto napsal polemický článek do New York Times, který vyvolal bouřlivou diskuzi. Odplatou bylo zveřejnění utajené identity jeho ženy...
Mravně vypjaté drama, inspirované skutečnými událostmi, režíroval Doug Liman.
Premiéra: neděle, 6. listopadu ve 20:00 hod.

Piráti na vlnách (The Boat That Rocked)
Hudební komedie v režii Richarda Curtise vypráví o partě nadšených diskžokejů, jež v šedesátých letech minulého století vysílali rockovou hudbu z pirátského rádia. Ilegální stanice, umístěná na lodi v Severním moři, však popuzuje ambiciózního britského premiéra. Kapriciózní předseda vlády (Kenneth Branagh) dělá všechno pro to, aby její činnost znemožnil. Obstarožnímu plavidlu navíc exploduje motor a Radio Rock se začne potápět. Volání o pomoc vyslyší řada nadšených fanoušků muziky, jež ovlivnila několik generací...
Vtipný film, rámovaný věrohodnou výpravou, zpestřuje hvězdné herecké obsazení. Jednu z klíčových rolí ztvárnil Phillip Seymour Hoffman, chladnokrevného šéfa stanice zosobnil Bill Nighy.
Premiéra: neděle, 13. listopadu ve 20:00 hod.

Dvojí hra (Duplicity)
Agentka CIA Claire Stenwicková (Julia Robertsová) a agent MI6 Ray Koval (Clive Owen) žijí v kuriózním milostném svazku, provázeném profesionální nedůvěrou. Kvůli snaze získat pohádkovou sumu peněz opustí státní služby a začnou pracovat v tajných bezpečnostních odděleních dvou konkurenčních firem. Claire v jedné z nich působí jako dvojitá agentka a pro druhou získá vzorec převratného produktu. Pravý recept však spolu se svým partnerem chtějí prodat do Švýcarska. Časem ale zjistí, že jejich riskantní hra byla součástí grandiózního podvodu, nastraženého na nenáviděného rivala...
Americko-německou kriminální komedii, kterou podle vlastního scénáře realizoval Tony Gilroy, rámují atraktivní prostředí. Děj s nečekanými zvraty se odehrává v Dubaji, Římě, Londýně i na řadě dalších míst po celém světě.
Premiéra: neděle, 20. listopadu ve 20:00

Tron: Legacy
Sedmadvacetiletý Sam (Garrett Hedlund) je posedlý záhadným zmizením svého otce Kevina (Jeff Bridges), který kdysi působil jako špičkový programátor videoher. Jednoho dne objeví podivný signál, který zřejmě vyslal právě jeho ztracený otec. Kurážný mladý muž se proto vydá do nepřehledného digitálního světa, aby jej zachránil. S pomocí nebojácné válečnice Quorry (Olivia Wildeová) otce najde v přepychovém domácím vězení. Oba se pak z nebezpečného kyberprostoru pokoušejí utéct, čeká je ale boj na život a na smrt...
Trikové dobrodružství, prolínající se s moderní pohádkou o konfliktu dobra a zla, natočil režisér Joseph Kosinski. Unikátní akční drama, plné efektních soubojů a futurologických vehiklů, vzniklo jako volné pokračování sci-fi Tron z roku 1982.
Premiéra: neděle, 27. listopadu ve 20:00 hod.


Zvláštní tipy

Hung - Na velikosti záleží III. (Hung III.)
Třetí řada amerického komediálního seriálu líčí další dobrodružství rozvedeného učitele a trenéra Raye Dreckera (Thomas Jane), který si vydělává na živobytí svým atraktivním tělem. Nové příběhy začínají přibližně půl roku po skončení předcházejících. Ray a jeho samorostlá pomocnice Tanya (Jane Adamsová) stále čelí ekonomické recesi. Otevřou si poradenské centrum pro ženy, kde Ray provozuje svůj erotický byznys a kde Tanya pořádá semináře o intimním životě. Jejich podnikání začne obstojně vydělávat, rozezlená konkurentka však dvojici osočí z krádeže vlastního nápadu. V rámci chystané pomsty angažuje jako gigola mladého číšníka...
Premiéry: od úterý, 1. listopadu, každé úterý ve 21:00 hod.

Znuděný k smrti III. (Bored to Death III.)
Pokračování autobiograficky motivovaných příběhů newyorského spisovatele Jonathana Amese, který má rád kriminální romány a jako amatérský detektiv se zaplétá do všelijakých bizarních kauz. Na začátku třetí řady se hrdina (Jason Schwartzman) přestěhuje do bytu v proslulém brooklynském mrakodrapu. Všetečný literát zahájí soukromé pátrání po svém biologickém otci, excentrický George Christopher (Ted Danson) mezitím otevře restauraci a pokouší se napravit chyby ve výchově své dcery. Jonathanův kamarád, karikaturista Ray se dozví o svém otcovství. Kontaktuje ho čerstvě rozvedený lesbický pár, který na černém trhu koupil jeho sperma...
Premiéry: od úterý, 1. listopadu, každé úterý ve 21:30 hod.


Dokument

Princezna v opojení (Wishful Drinking)
Dokument z produkce HBO (režie: Fenton Bailey a Randy Barbato) vychází z autentické zpovědi hollywoodské herečky Carrie Fisherové a mapuje odvrácenou stranu života na hvězdném výsluní. Ikona ságy Hvězdné války, která v ní ztvárnila princeznu Leiu, se od dětství pohybovala mezi smetánkou amerického showbyznysu. Dcera slavné herečky Debbie Reynoldsové a zpěváka Eddieho Fishera se stala celebritou, potýkala se však s rozvráceným soukromím, závislostí na alkoholu a drogách, bipolární poruchou osobnosti i s opakovanými pobyty v léčebnách. Své trpké zkušenosti popsala v autobiografické divadelní hře, z níž se ve snímku objevuje řada ukázek.
Premiéra: čtvrtek, 24. listopadu ve 23:40 hod.


Koncert

25 let Rokenrolové síně slávy (25th Anniversary Rock and Roll Hall Of Fame)
Dvouhodinová rocková show přibližuje nejlepší vystoupení ze dvou velkolepých koncertů, které proběhly 29. a 30. října roku 2009 v newyorské Madison Square Garden. Grandiózní podívaná - uspořádaná v rámci pětadvacátého výročí Rokenrolové síně slávy - prezentuje slavné muzikanty i věhlasné kapely. Své songy předvedli například skupina Crosby, Stills & Nash, ale také Stevie Wonder, Paul Simon, Aretha Franklinová, či Bruce Springsteen. Mezi hosty se objevili legendy typu Jerryho Lee Lewise, B.B. Kinga, Lou Reeda a Micka Jaggera.
Premiéra: sobota, 19. listopadu v 17:40 hod.


Nenechte si ujít

Na odstřel (State of Play)
Reportér Cal McAffrey z deníku Washington Globe (hraje ho Russell Crowe) se svou mladou kolegyní Dellou (Rachel McAdamsová) pátrají po pozadí vraždy a záhadného úmrtí v metru. Stopy vedou k záhadné firmě, jež usiluje o ovládnutí americké vnitřní bezpečnosti, a k osobě vlivného kongresmana Collinse (Ben Affleck), jenž patří k novinářovým dávným přátelům... Politický thriller o korupci v nejvyšších sférách a zákulisí novodobé žurnalistiky, připomínající slavný film Všichni prezidentovi muži, režíroval Kevin Macdonald. Energickou šéfku novin, v nichž Cal pracuje, ztvárnila Helen Mirrenová.
Premiéra: sobota, 5. listopadu ve 20:00 hod.

Veřejní nepřátelé (Public Enemies)
Ústřední zápletka retra o osudu legendárního gangstera Johna Dillingera (1903 - 1934) se točí kolem lupičova střetnutí se zvláštním agentem Melvinem Purvisem (Christian Bale), jenž usiloval o jeho dopadení. Během pátrání po uhlazeném desperátovi (hraje ho Johnny Depp) policie využívala novátorských technik, včetně telefonních odposlechů. Drama s pečlivou výpravou a nápaditými akčními scénami, které natočil režisér Michael Mann, zobrazuje i poměry v dobové Americe, rozvrácené hospodářskou krizí. Mapuje také proměnu podsvětí v dokonale fungující organizaci, které byl staromódní zločinec nepohodlný.
Premiéra: sobota, 12. listopadu ve 20:00 hod.

Benga v záloze (The Other Guys)
Americká kriminální komedie, kterou podle vlastního scénáře natočil Adam McKay, vypráví o dvojici newyorských poldů, původně uvízlých v nezáživné kancelářské rutině. Zatímco spořádaný Gamble (Will Ferrell) se v ní cítí spokojený, horkokrevný Hoitz (Mark Wahlberg) touží po pořádné akci. Navíc žárlí na své populární kolegy, jež jsou miláčky médií a kvůli banálnímu zákroku zdemolují několik aut. Upozadění detektivové se vzájemně nesnášejí, oba se však prosadí díky spletitému případu, v němž pátrají po tunelování investičních fondů. Riskantní vyšetřování je změní v nerozlučné přátele...
Premiéra: sobota, 19. listopadu ve 20:00 hod.
tisk
Výpadek Internetového připojení - Kaplice
Lokalita: Kaplice
Trvání od: 25. října 2011 10:00
Trvání do: 25. října 2011 11:00
Vážení zákazníci,
 oznamujeme Vám, že v Kaplici v úterý 25. října 2011 v čase od 10.00 do 11.00 hodin dojde k výluce připojení k Internetu a k výpadku některých digitálních programů (HBO, HBO2, Cinemax...) 

Důvodem výpadku je konfigurace mikrovlného spoje našeho poskytovatele.

Delka vypadku: cca 5 az 15 minut

Za případné potíže s těmito výpadky spojené se našim zákazníkům omlouváme.

tisk
Krátký výpadek některých televizních programů ve Vimperku
Lokalita: Vimperk - kab. rozvod Vimperk
Datum: 24. října 2011 16:00

Vážení účastníci,
oznamujeme vám, že ve Vimperku dojde v úterý 25. 10. v dopoledních hodinách v jednom okamžiku ke krátkému několikaminutovému výpadku některých televizních programů ze Základní, Rozšířené i Pay TV digitální nabídky a též několika analogových programů.

Důvodem výpadku je výměna klíčového technologického komponentu za výkonnější model.

Za případné potíže s tímto výpadkem spojené se našim zákazníkům omlouváme

 

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.