Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Změna u programu NOVA HD v Krumlově a Kaplici
Lokalita: Kaplice, Český Krumlov - kab. rozvody Č. Krumlov, Kaplice
Datum: 8. dubna 2011 16:00
Změna u programu NOVA HD v Krumlově a Kaplici:

Upozorňujeme naše účastníky v Českém Krumlově a Kaplici, přijímající digitální nabídku na televizorech a Set Top Boxech s kabelovými DVB-C tunery, že včera došlo k drobné technické změně u programu NOVA HD. Program NOVA HD změnil svou pozici na distribučním satelitu Astra 3B a zároveň změnil i své vnitřní identifikátory (video a audio PIDs). Program, resp jeho vstupní signál, byl naším technikem operativně přeladěn a v digitální nabídce kabelové televize se NOVA HD nachází i nadále na stejné pozici v DVB-C paketu J na tv kanálu SE 35, frekvence 418 MHz. Některé televizory a Set Top Boxy však kvůli zmiňované změně video a audio PIDs nebudou program „vidět“ a nezobrazí ho. V těchto případech je nutné provést opětovné naladění (nové proskenování) zmiňovaného paketu J – SE 35/418 MHz.

U Set Top Boxů Kaon HD je optimální postup uvést box do továrního nastavení (Menu – Nastavení systému – Tovární nastavení – OK) a posléze jej znovu naladit (naskenovat a uložit programy do paměti) funkcí Automatické ladění. Rozsah frekvencí od 130000 kHz do 426000 kHz, Symbolrate 6900, Konst. Auto.

V ostatních našich rozvodech je NOVA HD šířena jiným způsobem a v jiném DVB-C paketu a žádné změně u ní nedochází.
tisk
AKCE JARO 2011
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 1. dubna 2011 12:00
Trvání do: 15. května 2011 16:00

Vážení televizní diváci,

opět přichází naše jarní akce - duben/květen 2011

platná do 15. 5. 2011

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny). 

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou a Český Krumlov akce platí i pro zájemce o přechod na naši Rozšířenou programovou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_JARO_2011.pdf

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz

tisk
AXN v dubnu 2011
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou
Datum: 31. března 2011 08:00
Tematický kanál akčních filmů a seriálů uvede v dubnu další sérii populárního kriminálního seriálu Myšlenky zločince VI. a čerstvé pokračování Myšlenky zločince: Chování podezřelých, a další seriály Cena za lidskost, Změna je život II. a Čarodějky ze země OZ. Dále se můžeme těšit na filmy Sedm let v Tibetu, Gothika, Krásná mimozemšťanka a Detektivové z Hollywoodu.

Seriály

Myšlenky zločince: Chování podezřelých
Čerstvé pokračování populárního kriminálního seriálu sleduje dobrodružství nového týmu BAU, který se objevil už v páté řadě. Skupinu vyšetřovatelů FBI vede zvláštní agent Sam Cooper (v podání uznávaného herce a oscarového laureáta Foresta Whitakera). Jeho zkušený tým věří ve své poslání dostat nejnebezpečnější zločince v zemi před soud. Cooper je rozený šéf, který kvůli svému přesvědčení opakovaně riskuje vlastní kariéru. Při práci se vyhýbá politickým tlakům i překážkám od byrokratické mašinérie.
Uvedení: od středy, 6. dubna, každou středu ve 22:00 hod.

Myšlenky zločince VI.
Mimořádně úspěšný seriál vypráví o práci elitního týmu FBI, jenž vytváří profily zločinců. Na základě analýzy jejich myšlení se snaží předvídat jejich další postup, než znovu udeří. Každý člen jednotky BAU vytváří vlastní expertízy, v nichž se snaží analyzovat motivace útočníků. V nové řadě sériový vrah, zvaný Princ temnoty, pokračuje ve svém vražedném řádění po celé Kalifornii. Tým expertů maniaka pronásleduje, aby zachránil dceru detektiva Spicera. Musí se však vyrovnat s odchodem JJ, přeložené do jiného oddělení.
Uvedení: pondělí, 11. a 18. dubna, ve 21:00 hod. (vždy dvě epizody)

Cena za lidskost
Remake seriálu z produkce BBC, uvedený pár týdnů po jeho americké premiéře, se z neobvyklého úhlu zabývá problematikou lidské identity. Jeho hlavními postavami je trojlístek spolubydlících: jeden je upír, druhý vlkodlak a třetí duch. Vyprávění na hraně hororu a romantiky jejich očima sleduje, jaká je cena za lidskost. Aidan, Josh a Sally zjišťují, že jejich osudy jsou horší než smrt. Zároveň však odhalí, že život i život po životě nabízí víc, než si normální lidé dokáží představit.
Uvedení: od úterý, 12. dubna, každé úterý ve 22:00 hod.

Změna je život II.
Patnáctiletá Lux, jež střídá své pobyty v pěstounských rodinách, se rozhodne vzít svůj osud do vlastních rukou. Díky právnickému chaosu najde svého biologického otce, třicátníka Nate Baze Bazileho. Objeví i svou skutečnou matku Cate Cassidyovou, jež je hvězdou místního rádia. Soudce svěří dívku jejím skutečným rodičům, místo aby jí pomohl získat rovnoprávné postavení... V nové řadě populárního seriálu navštíví Cate a Baze dívčinu školu. Zjistí, že Lux propadá, a snaží se ji přimět ke zlepšení prospěchu.
Uvedení: úterý, 19. dubna ve 21:05 a úterý, 26. dubna ve 21:00 hod.

Čarodějky ze země OZ
Dospělá Dorotka Galeové se stala úspěšnou autorkou dětských knížek a stěhuje se z Kansasu do současného New Yorku. Záhy zjistí, že obliba jejích knih souvisí s potlačenými vzpomínkami na dětství a že zázraky ze země Oz jsou skutečné. Poté, co se objeví zlá čarodějnice ze Západu, musí v sobě najít dostatek odvahy, aby ji zastavila... Postavu čaroděje ze země Oz ztvárnil v této čtyřdílné sérii Christopher Llyod. Trojnásobný laureát Ceny Emmy je divákům známý jako dr. Emmet Brown ze série Návrat do budoucnosti.
Uvedení: neděle, 24. dubna a pondělí, 25. dubna ve 21:00 hod. (vždy dvě epizody)


Filmy

Sedm let v Tibetu
Adaptace autobiografické knihy rakouského horolezce Heinricha Harrera, v jejíž hlavní roli se uplatnil Brad Pitt. Příběh sebevědomého individualisty začíná v předvečer druhé světové války, kdy Harrerova expedice míří do Himalájí. Expedici na horu Nanga Parbat však provází nepřízeň počasí a další nečekané komplikace. Ty hrdinu donutí hrdinu zůstat v Tibetu mnohem déle. Režii měl Jean-Jacques Annaud, který dobrodružství s politickým podtextem obestřel exotickou krajinomalbou.
Uvedení: pátek, 1. dubna ve 21:00 hod.

Gothika
Racionálně založená psychiatrička Miranda Greyová (Halle Berryová) se setká s fantómem dívky, která před jejíma očima náhle vzplane. Vzápětí se octne ve vězení kvůli brutální vraždě vlastního manžela a čelí strašidelným atakům. Právě ty ji však přivedou k pochopení krvavých zločinů i k odhalení jejich skutečných strůjců... Americký duchařský horor z roku 2003 natočil Mathieu Kassovitz, který má na svém kontě thriller Purpurové řeky.
Uvedení: pátek, 15. dubna ve 21:00 hod.

Krásná mimozemšťanka
Nesmělý a roztržitý vědec vyšle signál, který náhodu doputuje do cizí galaxie. Díky němu přistane na Zemi létající talíř s půvabnou mimozemšťankou (hraje ji Kim Basingerová). Pohledná vyslankyně, vybavená univerzální encyklopedií, se za doktora Millse provdá. Když zjistí, že její nové útočiště má být zničeno, postaví se na stranu ohrožených pozemšťanů a začne jim pomáhat... Americkou sci-fi komedii z roku 1989 režíroval Richard Benjamin.
Uvedení: pátek, 22. dubna ve 21:00 hod.

Detektivové z Hollywoodu
Netradičně pojatá kriminální komedie vypráví o dvojici kalifornských kriminalistů, pověřených vyšetřováním brutální vraždy. Zatímco starší Joe Gavillan (Harrison Ford) je otrlý veterán s rozháraným soukromím, jeho mladší parťák K.C. Calden (Josh Hartnett) nebere svou práci jako konečnou stanici. Kromě ní působí jako soukromý učitel jógy a sní o vlastní herecké kariéře... Film v režii Rona Sheldona se prolíná s ironickým průhledem do hollywoodského zákulisí.
Uvedení: pátek, 29. dubna ve 21:00 hod.
tisk
Cinemax začne v pátek vysílat v 16:9
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 30. března 2011 08:00

Cinemax začne v pátek vysílat v 16:9

Prémiové filmové kanály Cinemax a Cinemax 2 začnou již brzy vysílat v širokoúhlém obrazovém formátu 16:9. Po několika odkladech bude vysílání obou stanic v 16:9 s WSS spuštěno v pátek 1. 4. 2011.

Nový formát bude dostupný u všech pořadů, které byly ve widescreen vyrobeny. Provozovatel stanic HBO přešel se svými stanicemi HBO, HBO2 a HBO Comedy na 16:9 na podzim loňského roku.

tisk
Výpadek Internetového připojení - Vimperk
Lokalita: Vimperk
Trvání od: 29. března 2011 09:00
Trvání do: 29. března 2011 11:30

Vážení zákazníci,

v úterý 29.3.2011 v době od 9h do 11:30h  bude probíhat výměna hlavní řídící jednotky. Z tohoto důvodu dojde k  několika výpadkům internetového připojení. Délka výpadků může být až 30 min.

Za potíže se omlouváme a děkujeme za pochopení.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.