Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Červencové filmové lahůdky na Cinemaxu
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 3. července 2011 08:00
Filmový kanál Cinemax uvede v červenci klasická díla Alfreda Hitchcocka Okno do dvora, Muž, který věděl příliš mnoho a Závrať, dále např. německou hořkou komedii Whisky s vodkou, pozoruhodný americký thriller Spy Game, kanadské psychologické drama Zabil jsem svou matku, americké komedie Bezvadíkyještěprosím a Není zač, řecko-německo-kyperskou kriminální komedii Drobný zločin, americko-britské drama Duel Frost/Nixon, francouzské drama Znovu vstaň a také Formanovu adaptaci slavného muzikálu Vlasy...

Filmový kanál Cinemax uvede během červencových pondělků tři klasická díla Alfreda Hitchcocka (1899 - 1980), pocházející z padesátých let. Legendární tvůrce, narozený ve Velké Británii, v nich předvedl svůj inscenační důmysl, řemeslnou bravuru i originální cit pro napětí. Hitchcockovy filmy, mylně označované za horory (v tomto žánru natočil pouze jediný snímek Ptáci), jsou považovány za pravzor novodobých thrillerů a byly často parafrázovány a napodobovány. Jedním z autorových oblíbených herců byl James Stewart, který ztělesnil hlavní postavy ve všech třech uváděných dílech.

Okno do dvora
Hrdinou pozoruhodného thrilleru, označovaného za jedno z Hitchcockových erbovních děl, je fotoreportér L.B. Jeffries, který kvůli zlomené noze nemůže vycházet ze svého bytu a je odkázán na kolečkové křeslo. Z okna pozoruje dění v protějším domě a různé typy lidských vztahů. Všimne si podivných událostí, z nichž vydedukuje, že v jedné z domácností došlo k vraždě... Mistrovsky vypointovaný thriller, soustředěný do jediného prostoru, dokumentuje Hitchcockovo přesvědčení, že v každém člověku se skrývá bezděčný voyeur. Nežádoucího svědka, jenž se ve finále pachateli ubrání svou pracovní pomůckou, ztělesnil James Stewart. Partnerku zvědavého fotografa ztvárnila Grace Kelly.
Premiéra: pondělí, 4. července ve 20:00 hod.

Muž, který věděl příliš mnoho
Manželé MacKennaovi (James Stewart a Doris Day) se synem Hankem pobývají na prázdninách v Maroku. V autobuse se seznámí s tajuplným Francouzem, který je poté zabit nožem na marakéšském tržišti. Těsně před smrtí pošeptá Benovi informaci o chystané vraždě v Londýně. Vyjde najevo, že mrtvý muž byl agentem tajné služby, syn amerického páru je navíc unesen. Manželé jsou tak proti své vůli zapleteni do tajuplného dobrodružství... Remake thrilleru, který Hitchcock poprvé natočil už v roce 1934, vrcholí slavnou scénou na koncertě v Royal Albert Hall. K vražednému výstřelu na cizokrajného premiéra má dojít v momentě, kdy příslušný člen orchestru rozezvučí činely...
Premiéra: pondělí, 11. července ve 20:00 hod.

Závrať
V expozici jednoho z vrcholných děl klasické kinematografie, známého také pod originálním názvem Vertigo, se detektiv Scottie (James Stewart) při rutinní akci málem zřítí ze střechy, což způsobí jeho následující problémy se závratěmi. Ty pak sehrají zásadní roli ve spletitém případu, v němž sleduje záhadnou blondýnu. Svůdná Madeleine, údajně pronásledovaná fantómy ze záhrobí, spáchá sebevraždu skokem ze zvonice, později však vstane z mrtvých v podobě přímočaré černovlásky Judy (obě hrála Kim Novak)... Drama o rafinovaném komplotu nabízí spoustu interpretací: lze je chápat jako podobenství o mužské touze po ideální ženě i jako meditaci o prožívání prostoru a úzkosti ze smrti. Příběh, situovaný do elegantních lokalit San Francisca a obsahující nejpomalejší honičky všech dob, je pozoruhodný rovněž technicky. Pro ilustraci hrdinových závratí autor vymyslel novátorský trik, spočívající v synchronizaci zpětné jízdy kamery a nájezdu pomocí transfokátoru.
Premiéra: pondělí, 18. července ve 20:00 hod.

Nenechte si ujít

Whisky s vodkou
Německá hořká komedie - oceněná na předloňském karlovarském festivalu Cenou za režii - líčí zákulisí natáčení kostýmní dobovky s nespolehlivým protagonistou. Stárnoucí seladon (Henry Hübchen) má problémy s alkoholem a ohrozí práci celého štábu. Do připravovaného filmu je proto angažován jeho mladší náhradník a natáčení probíhá ve dvojím obsazení. Mezi představiteli hlavní role vznikne konkurenční řevnivost, do pracovních vazeb zasáhnou také milostné pletky... Režisér Andreas Dresen natočil zábavnou moralitu o vrtkavosti popularity, erotických povyraženích i paradoxech citů, jež vzdáleně připomíná Truffautovu klasiku Americká noc.
Premiéra: neděle, 3. července ve 20:00 hod.

Spy Game
Prolog pozoruhodného amerického thrilleru v režii Tony Scotta se odehrává v čínském kriminále, kde dojde k riskantní operaci. Horkokrevný agent Tom Bishop (Brad Pitt) je ale v poslední chvíli odhalen a zadržen. Oficiální reakce je vzhledem k mezinárodní situaci nežádoucí a vězněný mladík má být obětován. Do záchranné akce se pustí jeho starší kolega a mentor Nathan Muir (Robert Redford). K rafinované hře, kterou musí utajit před svými nadřízenými, využije telefonů i rozsáhlých osobních kontaktů... Napínavý příběh ze zákulisí špionáže polemizuje s politickým alibismem.
Premiéra: pátek, 8. července ve 20:00 hod.

Zabil jsem svou matku
Kanadské psychologické drama, částečně inspirované autorovými reálnými zážitky, vypráví o sedmnáctiletém mladíkovi, jež se ostře potýká s vlastní matkou. Vzdorovitý Hubert nesnáší její oblečení, stravovací manýry i problematickou výchovu, v níž se ze svého syna pokoušela učinit zakomplexovanou loutku. Na kontroverzní vztah, z něhož je stále zmatenější, reaguje objevováním uměleckých skvostů, ale také nebezpečnými excesy... Režii měl Xavier Dolan.
Premiéra: neděle, 10. července ve 20:00 hod.

Bezvadíkyještěprosím
Americká komedie, odehrávající se v současném New Yorku, s úsměvnou nadsázkou mapuje problémy s láskou a zodpovědností. Samovi (Josh Radnor) je lehce přes dvacet, snaží se uspět jako spisovatel, v kariéře ani v lásce se mu ale příliš nedaří. Jeho existence se začne měnit v momentě, kdy potká svůdnou zpěvačku Mississippi (Kate Mara). Do jeho života navíc vstoupí opuštěné dítě a zdánlivě nanicovatý hrdina postupně přehodnotí svůj předchozí strach ze závazků...
Premiéra: sobota, 16. července ve 20:00 hod.

Drobný zločin
Mladý policista Leonidas, který byl v rámci své profese vyslán na odlehlý ostrov, sní o odhalování důležitých případů. Místo nich však pokutuje neukázněné řidiče a každý den sleduje v kavárně show, kterou moderuje krásná Angeliki. Hrdinův úmorný stereotyp však naruší nález mrtvého opilce. Veškeré důkazy vedou k Angeliki, která se vrátila na ostrov, aby pomohla v pátrání po vrahovi. O záhadném zločinu má navíc každý z venkovanů svou vlastní verzi... Řecko-německo-kyperskou kriminální komedii natočil režisér Christos Georgiou.
Premiéra: neděle, 17. července ve 20:00 hod.

Duel Frost/Nixon
Americko-britské drama, natočené podle divadelní hry Petera Morgana, rekonstruuje sérii rozhovorů, které v březnu a dubnu roku 1977 pořídil britský moderátor David Frost s americkým ex-prezidentem Richardem Nixonem. Politik, zlákaný vidinou vysokého honoráře, touží po nápravě své reputace, pošramocené aférou Watergate. Muž, který jej zpovídá, se dosud podílel jen na povrchních talk-show a výřečnému státníkovi zprvu není vyrovnaným partnerem. Časem však Nixona přiměje k zásadní výpovědi... Brilantně zahrané svědectví o zákulisí vrcholné politiky a moci médií, nominované na pět Oscarů, režíroval Ron Howard.
Premiéra: sobota, 23. července ve 20:00 hod.

Znovu vstaň
Děj francouzského dramatu, které v roce 2009 natočil režisér Xabi Molia, parafrázuje vrtkavý průběh boxerského utkání. Jeho hrdinka Elsa se potácí v příležitostných zaměstnáních, trpí finančními problémy a kvůli nim se marně pokouší získat do péče vlastního syna. Její depresivní soused, bývalý fotbalista Mathieu, který Else občas vyznává lásku, rovněž bezúspěšně hledá stabilní práci. Oba se však se svými klopotnými osudy snaží bojovat podle hesla: sedmkrát upadneš, osmkrát vstaň!
Premiéra: neděle, 24. července ve 20:00 hod.

Vlasy
Formanova adaptace slavného muzikálu o revoltě proti měšťákům a samolibým oficírům. Bezelstný mladík z Oklahomy (John Savage), který má narukovat do armády, se v New Yorku seznámí s partou odvázaných hippies. Spolu s nimi absolvuje řetěz narkotických tripů i provokací vůči zbohatlíkům. V jedné z klíčových scén rozverná parta pronikne na nóbl oslavu a její vůdce předvede divoký tanec na banketním stole. Ve finále svobodomyslný Berger (Treat Williams) vymanévruje kamaráda z vojenského tábora, na své přátelské gesto však krutě doplatí... Za kamerou stál Miroslav Ondříček, nápadité taneční výstupy vymyslela choreografka Twyla Tharp.
Premiéra: pátek, 29. července ve 20:00 hod.

Není zač
Americká komedie režisérky Nicole Holofcener vypráví o newyorském páru (hrají ho Catherine Keener a Oliver Platt), který vede úspěšný obchod s nábytkem. V souvislosti s dospíváním jejich dcery Abby začnou pociťovat ve svém stísněném bytě nedostatek místa. Touží po vedlejším bytě, znamenajícím dost prostoru pro všechny tři, jejich sousedkou je ale svérázná stará dáma, která se nehodlá vystěhovat. Podaří se manželům uskutečnit plán, jak dosáhnout svého?
Premiéra: sobota, 30. července ve 20:00 hod.
tisk
Červencové programové tipy HBO a HBO HD
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 2. července 2011 08:00
Na červenec připravil placený satelitní a kabelový filmový kanál pro své abonenty český film Román pro muže, film s oscarovým Jeffem Bridgesem Crazy Heart, akční fantasy Čarodějův učeň, romantické komedie Na sv. Valentýna a Sexy 40, anebo třetí díl série romantických hororů Twilight sága: Zatmění. Dále drama Je to i můj život, horor Sirotek, komedie Absolventka a Noční rande, a románovou ságu Dívka, která kopla do vosího hnízda. A také ekologický oscarový dokument Zátoka, nebo maďarský dokument Obdivuhodní bojovníci.

Tip měsíce

Román pro muže
Samolibý státní zástupce Cyril (Miroslav Donutil), který rád předvádí svůj majetek i vliv, se rozhodne zpříjemnit závěr života svého nevyléčitelně nemocného bratra Bruna (Miroslav Vladyka). Spolu s ním a jejich sestrou, televizní redaktorkou Anetou (Vanda Hybnerová), se vypraví na honosnou dovolenou do slovenských Tater. Pobyt v luxusním hotelu má zpestřit striptérka Tali (Táňa Pauhofová), s níž Bruno předtím tajně komunikoval na internetu. Na otrlou krásku, kterou Cyril najal pro potěšení nanicovatého sourozence, však žárlí její přítel. Nastává série groteskních konfliktů...
Česká hořká komedie v režii Tomáše Bařiny, jež se zařadila k diváckým hitům uplynulého roku, vznikla podle předlohy Michala Viewegha. Vychází ze střetu různorodých charakterů a vypráví o tom, že sebevětší peníze či moc ještě neznamenají štěstí.
Producent Rudolf Biermann a Michal Viewegh mi nabídli, abych si přečetl knihu, jestli nemám zájem o režii adaptace. A mě ta kniha zaujala. Její příběh je pro mne především o vztahu mezi třemi už dospělými sourozenci – sirotky. Jsou tu čtyři hlavní postavy, z nichž každá je absolutně jiná a dohromady skládají hlavní postavu filmu. Michal Viewegh má obrovskou schopnost empatie s různorodými povahami a to je na tomto příběhu to krásné. Podařilo se mu napsat čtyři velmi zajímavé charaktery, na kterých vše stojí, podotkl o zrodu filmu jeho režisér Tomáš Bařina.
Cyril žije rychle, bez ohledu na ostatní. K tomu potřebuje peníze a je mu jedno, jakým způsobem je získá. Je to hedonista bez zábran, charakterizoval režisér hlavní postavu filmu. Bruno v sobě má naopak pokoru, ale až příliš silnou. Jeho život ovládá strach z problémů. Tím se stává outsiderem. Jejich sestra Aneta vyrůstala v chlapském světě a tím je poznamenána. Celý svůj život obětuje profesi investigativní žurnalistky, která se snaží očistit svět od zlého. Tento ideál jí ale znemožňuje najít si kvalitní vztah. Má problém najít muže, který by jí byl oporou. Tali je naopak pragmatička s čistým srdcem. Bohatství je pro ni, stejně jako pro Cyrila, životní cíl. Ona je ale díky své průzračnosti spouštěcím mechanismem, který otevírá tajné komůrky v našich třech sourozencích, upřesnil Tomáš Bařina.
Premiéra: neděle, 31. července ve 20:00 hod.

Nedělní premiéry

Crazy Heart
Hlavní postavou amerického filmu režiséra Scotta Coopera, který loni zahajoval karlovarský festival, je rozporuplný zpěvák country. Otis Bad Blake (Jeff Bridges získal za jeho ztvárnění Oscara) má za sebou úspěšnou kariéru, ve svých sedmapadesáti letech se však potlouká po podřadných štacích na americkém jihozápadě. Ani soukromý život tohoto zahořklého cynika, nalomeného alkoholem, není právě ideální. Otis žije sám a ze zkrachovalého manželství má dospělou dceru, s nímž se však léta nesetkal. Bývalá hvězda řeší i kontroverzní vztah se svým chráněncem Tommym, na jehož koncertě má účinkovat jako předskokan. Právě v té době potkává rozvedenou novinářku Jean (Maggie Gyllenhaal) a jejího čtyřletého synkem. Podaří se této sympaticky bezprostřední ženě prolomit hrdinovy pocity marnosti?
Premiéra: neděle, 3. července ve 20:00 hod.


Čarodějův učeň
Americká akční fantasy režiséra Jona Turteltauba vychází z myšlenky, že na světě probíhá od sedmého století válka čarodějů. Po smrti spravedlivého Merlina chrání lidstvo trojice jeho žáků. Proti nim však stojí zlá Morgana, kterou má za úkol zpacifikovat kouzelnický mistr Baltazar (Nicolas Cage). Svého učedníka najde na Manhattanu v osobě zázračně nadaného kluka. Ten však v obchodě se starožitnostmi náhodou osvobodí Baltazarova úhlavního nepřítele, záludného čaroděje Horváta (Alfred Molina)... Příběh pokračuje po deseti letech, kdy Dave (Jay Baruchel) studuje fyziku. Baltazar plachého mladíka zasvětí do tajemství magie a společně zahájí zápas proti všehoschopným mocnostem zla...
Trikové dobrodružství, připomínající bojovou hru, vzniklo v produkci hitmakera Jerryho Bruckheimera.
Premiéra: neděle, 10. července ve 20:00 hod.

Na sv. Valentýna
Americká romantická komedie se odehrává během svátku zamilovaných (připadajícího na 14. února) a líčí kuriózní zákruty lásky. Jednou z hlavních postav je pohledná Liz (Anne Hathaway), jež zaskakuje za recepční u rázné agentky celebrit Pauly (Queen Latifah). V rámci svého vedlejšího zaměstnání často telefonuje se zákazníky na erotické lince. Jinou klíčovou figurou je učitelka Julia (Jennifer Garner), která má poměr s ženatým lékařem. Další střípek mozaiky zosobňuje armádní kapitánka (Julia Roberts), jež cestuje za svým synem. Jinou hrdinkou je mluvčí slavného sportovce (Jessica Biel), která pořádá obskurní večírek...
Hvězdně obsazenou skládanku, propojenou motivem doručených i nedoručených květin, natočil režisér Garry Marshall.
Premiéra: neděle, 17. července ve 20:00 hod.

Twilight sága: Zatmění
V třetím díle série romantických hororů, inspirovaných románovou ságou Stephenie Meyer, se Bella (Kristen Stewart) znovu ocitá ve smrtelném nebezpečí. Miluje horkokrevného vlkodlaka Jacoba (Taylor Lautner) z kmene Kvileutů i studenokrevného upíra Edwarda (Robert Pattinson), který na ni žárlí. Dívka touží po proměně, staromódní upír však chce, aby se nejdřív vzali...
V Seattlu mezitím dochází k sérii záhadných úmrtí. Vyjde najevo, že jejich strůjci jsou členové armády krvežíznivých upírů, vzniklé na popud Belliny úhlavní konkurentky, zákeřné upírky Victorie. Upíři i vlkodlaci v městečku Forks jsou sice odvěkými nepřáteli, kvůli hrdince se ale spojí a agresivním bytostem se začnou bránit společně... Režii měl David Slade.
Premiéra: neděle, 24. července ve 20:00 hod.

Zvláštní tipy

Zátoka
Americký dokument, který byl loni oceněn Oscarem, přibližuje průběh výpravy ekologických aktivistů, vedené trenérem delfínů Richardem OBarrym. Tým, sestavený ze zasvěcených expertů i schopných potápěčů, pronikl do zátoky v japonské Taiji a zachytil surové praktiky, uplatňované vůči těmto vzácným tvorům. Filmařský štáb, vedený režisérem Louiem Psihoyosem, využíval speciální techniku, včetně skrytých mikrofonů a kamer maskovaných do podoby kamenů. Šokující svědectví iniciovalo protesty lidí po celém světě.
Premiéra: čtvrtek, 21. července ve 22:10 hod.

Obdivuhodní bojovníci
Maďarský dokument z produkce HBO sleduje činnost Baltazar Theatre - profesionální herecké asociace, jež sdružuje mentálně postižené herce. Byla založena v roce 1998 po vzoru belgické organizace Théatre du Plantin. Postižení interpreti, na jejichž výkony se kladou profesionální kritéria, prošli speciální průpravou a dostávají pravidelný plat. Sdružení Baltazar dosáhlo řady mezinárodních úspěchů a ocenění. Od svého založení vyprodukovalo už deset inscenací, mnohé z nich se dodnes hrají před vyprodanými sály...
Premiéra: čtvrtek, 28. července ve 22:00 hod.

Nenechte si ujít

Je to i můj život
Americké drama, které podle stejnojmenného bestselleru Jodi Picoult natočil režisér Nick Cassavetes, vypráví o absurdním zápasu proti smrtelné nemoci. Hlavní hrdinkou je žena (hraje ji Cameron Diaz), jejíž dceři je diagnostikována smrtelná forma leukémie. V zoufalé snaze o její záchranu hrdinka zplodí další dceru, z níž se stane ideální dárce orgánů pro její starší sestru. O jedenáct let později se však mladší z dívek svému bolestnému údělu vzepře. Otázka, jak dalece se obětovat pro druhého, rozdělí rodinu na dva tábory...
Premiéra: sobota, 2. července ve 20:00 hod.

Sirotek
Titulní postavou americko-kanadského hororu, který režíroval Jaume Collet-Serra, je devítiletá dívka, zapletená do nevysvětlitelných tragédií. Esther v rodném Rusku osiřela, její adoptivní rodina posléze zemřela při požáru, kterému dívenka zázrakem unikla. Posléze ji adoptuje rodina Colemanových a podivná neštěstí pokračují. Dívčin spolužák se zraní při pádu ze skluzavky, sestra ze sirotčince je ubita k smrti. Estheřinu novou matku napadne, že ani tragický požár možná nevznikl pouhou náhodou. Hrůznému podezření však zprvu nikdo nevěří...
Premiéra: pátek, 8. července ve 20:00 hod.

Absolventka
Titulní hrdinka americké romantické komedie v režii Vicky Jenson má dokonalý plán. Ryden (Alexis Bledel) touží po exkluzivním bytě a chce získat zaměstnání v nejlepším vydavatelství ve městě. Její sokyně z vysoké jí však vyfoukne vysněnou práci přímo před nosem a Ryden se musí přestěhovat zpátky domů. Válčí s tvrdohlavým otcem, přehnaně spořivou matkou, nesnesitelným mladším bratrem i otravnou babičkou. Deprimovanou hrdinku drží nad vodou pouze kamarád Adam a přitažlivý soused David. Ke spokojenosti je zapotřebí vymyslet nový plán...
Premiéra: sobota, 9. července ve 20:00 hod.

Dívka, která kopla do vosího hnízda
V závěrečném díle trilogie, vzniklé podle románové ságy Stiega Larssona, se hackerka Lisbeth Salander (Noomi Rapace) na jednotce intenzivní péče zotavuje z těžkého zranění. Dívka je ale podezřelá ze tří vražd a po návratu do normálního života ji čeká soud. Její kamarád, novinář Blomkvist (Michael Nyqvist) se snaží dokázat její nevinu. Houževnatá Lisbeth se ale rozhodne na vlastní pěst odhalit iniciátory monstrózního komplotu a pomstít se za veškerá příkoří. Stopy spiknutí vedou do nejvyšších kruhů...
Premiéra: pátek, 15. července ve 20:00

Sexy 40
Čtyřicetiletá Sandy (Catherine Zeta-Jones) náhodou zjistí, že ji manžel podvádí, a se svými dvěma dětmi se odstěhuje do New Yorku. Uchytí se ve sportovní TV stanici a pozná čtyřiadvacetiletého židovského mladíka (Justin Bartha), který prožívá podobnou krizi vztahu se svou vypočítavou francouzskou manželkou. Pracovně vytížená hrdinka si Arama najme jako chůvu ke svým ratolestem, jejich vztah však časem přeroste profesionální rámec...
Americkou romantickou komedii natočil podle vlastního scénáře režisér Bart Freundlich.
Premiéra: sobota, 23. července ve 20:00 hod.

Noční rande
Konzervativní manželé (hrají je Tina Fey a Steve Carell), žijící na předměstí, si svůj rutinní vztah zpestřují pravidelnými milostnými schůzkami. Jednoho dne navštíví bistro na Manhattanu, kde seberou rezervaci neznámému páru. Z toho se však vyklube dvojice gangsterů, která se chce krutě pomstít. Fosterovi se tak nečekaně octnou uprostřed divokého dobrodružství, zpestřeného dramatickými honičkami, nevypočitatelným taxikářem a neúprosnými policisty...
Režii americké akční komedie měl Shawn Levy.
Premiéra: sobota, 30. července ve 20:00 hod.
tisk
V sobotu a neděli Wimbledon na TV Nova
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 1. července 2011 14:00

Z důvodu postupu naší hráčky P. Kvitové do finále ženské dvouhry ve Wimbledonu dochází v sobotu 2. 7. 11 k programové změně ve vysílání TV Nova. Z vysílání odpadají filmy Jarčin profesor a O smyslu života, který bude uveden v náhradním termínu.

Sobotní odpolední program na TV Nova bude vypadat takto:

9:35 Forest Gump

12:30 Hrdina proti své vůli

15:00 Wimbledon 2011

17:05 Popravdě řečeno (americký dokument)

V neděli 3. 7. 2011 bude TV Nova vysílat v 15:00 hodin přímý přenos závěrečného souboje mužů nejprestižnějšího tenisového turnaje světa Wimbledon 2011.

tisk
Výpadky připojení k Internetu a části kabelové televize v Písku
Lokalita: Písek - kab. rozvod Písek
Trvání od: 30. června 2011 08:00
Trvání do: 30. června 2011 12:00
Vážení zákazníci,
 
oznamujeme vám, že v Písku ve čtvrtek 30. 6. 2011 v čase od 08.00 do 12.00 hodin dojde k několika krátkým výpadkům připojení k Internetu a též televizních programů z Rozšířené a Pay TV nabídky, které jsou do Písku dopravovány trasou z Č. Budějovic.
Důvodem výpadku je rekonfigurace optické trasy a upgrade některých komponent.
 
Za případné potíže s těmito výpadky spojené se našim zákazníkům omlouváme.
tisk
Výpadky připojení k Internetu a části kabelové televize v Č. Krumlově
Lokalita: Český Krumlov - kab. rozvod Č. Krumlov
Trvání od: 29. června 2011 12:00
Trvání do: 29. června 2011 16:00
Vážení zákazníci,
 
oznamujeme vám, že v Českém Krumlově ve středu 29. 6. 2011 v čase od 12.00 do 16.00 hodin dojde k několika krátkým výpadkům připojení k Internetu a též televizních programů z Rozšířené a Pay TV nabídky, které jsou do Krumlova dopravovány trasou z Č. Budějovic.
Důvodem výpadku je rekonfigurace optické trasy a upgrade některých komponent.
 
Za případné potíže s těmito výpadky spojené se našim zákazníkům omlouváme.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.