Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Erotický kanál pro dospělé Hustler TV 24 hodin denně nonstop
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 3. listopadu 2010 15:00
Společnost Elsat oznamuje svým účastníkům, že v duchu nedávno schváleného zákona o audiovizuálních mediálních službách na vyžádání se nám po náročných jednáních podařilo získat licenci k šíření erotického kanálu pro dospělé Hustler TV po celých 24 hodin nonstop, oproti původnímu omezenému vysílacímu času pouze v nočních hodinách.
 
Z tohoto důvodu upozorňujeme předplatitele erotické stanice Hustler TV, aby si na svých Set Top Boxech a televizorech aktivovali rodičovský zámek, pokud chtějí bránit svým ratolestem sledovat tento kanál pro dospělé během dne.
 
Stanice Hustler TV je v digitální nabídce kabelové TV Elsat šířena kódovaně v rámci pay TV paketu X na tv kanálu SE 29 (370,0 MHz) a je možno si ji předplatit samostatně za poplatek 110,- Kč/měsíc.
tisk
Listopadové programové tipy HBO a HBO HD
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 1. listopadu 2010 08:00
Na listopad připravil placený satelitní a kabelový filmový kanál premiéru původního českého dokumentu Zachraňte Edwardse, líčící zápas o postižené dítě, který už několik let vede manželský pár ze Zlína. V nedělních premiérách nás čeká romantická komedie Chceš mě, chci tě, Hřebejkův film Kawasakiho růže, animovaná Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, anebo sága X-Men Origins: Wolverine. Určitě si nenechte ujít třetí řadu série True Blood - Pravá krev...

Tip měsíce

Zachraňte Edwardse
Český dokument, realizovaný společnostmi HBO Česká republika a Febio, líčí zápas o postižené dítě, který už několik let vede manželský pár ze Zlína. Marcel a Šárka Sladkowští se během ženina těhotenství dozvědí, že očekávané mimino má příznaky genetické vady, označované jako Edwardsův syndrom. Pár odmítne potrat, který jim doporučuje většina odborníků, a žena při komplikovaném porodu přivede dítě na svět. Juliána se narodí s rozštěpem patra a s dalšími zdravotními handicapy. Nastávají starosti, jak postižené děťátko udržet při životě a vštípit mu elementární dovednosti...
Svědectví o nezlomné vůli, které režírovala Dagmar Smržová, se natáčelo více než tři roky a je rozčleněno do několika kapitol. Poselství filmu vyjadřuje závěrečný titulek: "Můžeme posunout i hranice lékařské vědy, pokud k tomu nalezneme odvahu, sílu a lásku." Úvodní část Naděje vypráví o tom, jak se manželé Sladkowští vyrovnávají s diagnózou problémů u očekávaného potomka. "Nemůžu zabít svoje dítě jenom proto, že je nemocné," zdůvodňuje Šárka své rozhodnutí, že si je navzdory odborným doporučením ponechá.
Další pasáž Porod podrobně ukazuje klíčové okamžiky komplikované procedury, včetně matčiných bolestí, porodu za asistence otce a následné odborné péče o handicapované dítě. Další kapitoly zachycují mimo jiné křest malé Juliány i její pobyt s rodiči na letní dovolené.
Závěrečné pasáže dokumentu z cyklu Bez cenzury se odehrávají v roce 2010. Vystudovaný historik Marcel spolupracuje s amatérským divadlem a chystá premiéru inscenace, kterou sám režíroval. Šárka čeká druhé dítě a navzdory obavám přivede na svět zdravou dceru Amálie. Film, dotýkající se základních existenciálních otázek, je civilním portrétem dvojice s obdivuhodným údělem. Ukazuje i další lidi, spojené s ústředním párem: rodiče mladých manželů i jejich přítelkyni, porodní asistentku Evu. Kronika s biblickým přesahem bude uvedena v soutěži letošního mezinárodního festivalu dokumentů v Jihlavě.
Premiéra: čtvrtek, 18. listopadu ve 22:00 hod.

Nedělní premiéry


Chceš mě, chci tě
Americká romantická komedie vychází z osvědčeného modelu střetu dominantního muže a sebestředné mladé ženy. Cílevědomá televizní produkční Abby (Katherine Heiglová) žije sama podle přesně rozvržených schémat. Do lokální stanice v Sacramentu, kde pracuje, přijde nová hvězda - moderátor Mike (Gerard Butler), populární svým pořadem o partnerských vztazích. V relaci s názvem Ošklivá pravda (Ugly Truth je originálním titulem snímku) drsně odhaluje mezilidské trable, včetně sexuálních problémů. Upjatá Abby je jeho přímočarým chováním zprvu šokovaná, jejich napjaté vztahy se však časem obracejí k lepšímu. Abby pozná navenek šarmantního muže a zkušený Mike jí začne radit, jak si ho ochočit... Vtipnou historku, zpestřenou peprnými dialogy, režíroval Robert Luketic.
Premiéra: neděle, 7. listopadu ve 20:00 hod.

Kawasakiho růže
Jeden z nejlepších českých filmů uplynulého roku natočil Jan Hřebejk podle původního scénáře Petra Jarchovského. Hlavními postavami dramatu o následcích totalitní zvůle jsou psychiatr Pavel Josek (Martin Huba), který má být vyznamenán jako bývalý prominentní disident. Jeho zamindrákovanému zeti se však právě v té době dostanou do ruky dokumenty o tom, že zdánlivě příkladný muž kdysi spolupracoval s StB. Nastane komplikované pátrání po okolnostech dávného selhání, jehož obětí se stal někdejší přítel lékařovy současné ženy. Tím je bohémský sochař Bořek (hraje ho fotograf Antonín Kratochvíl), který byl donucen k emigraci a žije ve Švédsku...
Mravně vypjaté drama zdobí unikátní pozoruhodné výkony. Dana Kolářová získala Českého lva za roli lékařovy manželky Jany, která postoj svého partnera tvrdošíjně hájí. Dalším Českým lvem byl oceněn Ladislav Chudík za postavu bývalého vyšetřovatele Kafky, který štábu dokumentaristů cynicky odhaluje umění výslechů... Znamenitá je rovněž Lenka Vlasáková v roli Lucie, jež odkrývá zasuté trauma ve vlastní rodině. Příběh o vině a odpuštění, jehož scénář byl v roce 2009 oceněn Cenou Sazky, byl z rozhodnutí ČFTA vybrán za českou kinematografii do výběru na oscarové nominace.
Premiéra: neděle, 14. listopadu ve 20:00 hod.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů
Pokračování populárního animovaného dobrodružství znovu otvírá krkolomná honba čiperné krysoveverky za nedosažitelným žaludem. Populární zvířecí hrdinové - mamut Manny a jeho družka Ellie - čekají rodinu a chtějí se usadit. Lenochod Sid v touze po rodičovství sebere dinosauří vejce. Pro vylíhnutá mláďata si ale přijde jejich pravá matka a lenochoda unese. Kamarádi, k nimž se přidá i šavlozubý tygr Diego, se vypraví po jeho stopách. Octnou se v pravěkém pralese, plném krvelačných ještěrů a dalších nebezpečí... Zábavná mozaika - plná vtipných gagů i nenásilných ponaučení - si ironicky pohrává s odkazy na filmové trháky typu Jurský park či King Kong.
Premiéra: neděle, 21. listopadu v 9:10 a ve 20:00 hod.

X-Men Origins: Wolverine
Preque" trojdílné ságy, inspirované komiksem Stana Lee, se vrací do minulosti postav, známé z předchozích dobrodružství. James Logan alias mutant Wolwerine (Hugh Jackman), vybavený nadlidskou odolností, měl na počátku prvního dílu nejasné vzpomínky. Příběh, situovaný do sedmdesátých let minulého století, odhaluje počátek jeho kariéry, včetně angažmá v různých válkách. Smrt jeho osudové lásky Kayly zapříčiní, že se zaplete do tajného vládního vojenského programu. Členem týmu X-Menů je také Victor Creed alias Sabretooth (Liev Schreiber), nezkrotná bytost s neuvěřitelnou silou... Režii měl Gavin Hood, který se proslavil snímkem Tsotsi, odehrávajícím se v Jižní Africe a oceněným Oscarem za nejlepší neanglicky mluvený film.
Premiéra: neděle, 28. listopadu ve 20:00 hod.

Zvláštní tip

True Blood - Pravá krev III.
Třetí řada úspěšného amerického seriálu z produkce HBO se znovu odehrává ve fiktivním městečku Bon Temps v Louisianě. Mysterium s prvky hororu, satiry i erotického thrilleru inspiroval román Charlaine Harrisové. Vychází z předpokladu, že upíři skutečně existují a tvoří svéráznou minoritu, podobnou homosexuálům, lesbičkám, či národnostním menšinám. Upíři se mohou živit umělou krví, která se běžně prodává v obchodech. To jim umožňuje koexistenci s normálními lidmi.
Hlavní hrdinkou je servírka Sookie (Anna Paquinová), která se v první řadě vyprávění sblížila s charismatickým upírem Billem (Stephen Moyer). Spletitý příběh, který scenáristicky zpracoval Alan Ball (autor oscarové satiry Americká krása) nabízí řadu interpretací. Lze jej vnímat jako alegorii o současné Americe, paralyzované strachem z terorismu i závislostmi na drogách, či náboženských sektách... Na začátku nové řady se Sookie s pomocí několika přátel snaží najít svého ztraceného snoubence Billa. Spolu s obyvateli Bon Temps pak musí čelit krvelačným vlkodlakům.
Premiéry: úterý 23. a 30. listopadu ve 22:00 hod.

Nenechte si ujít

Poslední píseň
Ambiciózní, leč věčně nespokojený pianista Larry (Stanley Tucci) žije ve vesnici na ostrově ve Středozemním moři, jež bývala domovem slavného skladatele. Nedoceněný muzikant se rozhodne uspořádat velkolepý koncert a získat si uznání svých sousedů. Smělý plán zaujme jeho neurotickou přítelkyni Mirandu (Jessica Stevensonová), skladatelovu okouzlující múzu Helenu (Emmanuelle Seignerová) i jeho zahořklou ženu Veroniku. Přiláká také Larryho ztracenou dceru Frankie... Španělsko-britskou komedii režírovala Francesca Josephová.
Premiéra: sobota, 6. listopadu ve 20:00 hod.

Královna Alžběta: Zlatý věk
Druhý z historických velkofilmů, mapujících osudy slavné britské panovnice z 16. století, znovu natočil režisér Shekhar Kapur. Píše se rok 1585 a Alžběta I. (hraje ji opět Cate Blanchettová) si už dávno získala respekt. Mocná protestantská říše však čelí touhám expanzivním touhám katolického Španělska a jeho krále Filipa II. Výpravná freska si všímá také královniných vztahů s její oblíbenou dvorní dámou Bess. Mapuje i její známost s charismatickým mořeplavcem a básníkem Walterem Raleighem (Clive Owen).
Premiéra: sobota, 13. listopadu ve 20:00 hod.

Helen
Titulní postavou dramatu, realizovaného v kanadsko-německo-britsko-americké koprodukci, je šarmantní profesorka hudby, která je podruhé vdaná, má třináctiletou dceru a zdánlivě jí nic neschází ke štěstí. Přesto se utápí v depresích a bipolární porucha ji dovede až k psychickému zhroucení a úvahám o sebevraždě. V léčebně se hrdinka setká s podobně postiženou Mathildou, které se snaží pomoci... Pozoruhodnou sondu, v jejíž hlavní roli exceluje Ashley Juddová, režírovala Sandra Nettelbecková.
Premiéra: sobota, 20. listopadu ve 20:00 hod.

Joeův palác
Britské drama z produkce HBO (v režii Stephena Poliakoffa) vypráví o podivuhodném vztahu excentrického milionáře Elliota Grahama (Michael Gambon) a mladičkého Joea (Danny Lee Wynter). Dědic obrovského jmění v luxusním sídle nedokáže žít kvůli bolestným vzpomínkám na otce. Nemluvný mladík, který se o rozlehlý palác stará, znamená jeho jedinou spojnici s okolním světem. Když pak v prázdném domě najdou úkryt ministr Richard a jeho milenka Charlotte, události naberou prudký spád. Nastane čas, aby Elliot konečně zjistil o svém otci pravdu...
Premiéra: sobota, 27. listopadu ve 20:00 hod.
tisk
Výpadek služeb Elsat - Písek
Lokalita: Písek
Trvání od: 13. října 2010 10:00
Trvání do: 13. října 2010 13:00
Vážení zákazníci,
oznamujeme Vám tímto, že zítra 13.10.2010 bude docházet k občasným výpadkům všech našich služeb. Výpadky se budou týkat sídliště Dukla a Portyč.
 
 
bližší údaje :
dne: 13.10.2010
v době : 10:00 - 13:00
délka výpadku :  max 20 minut
důvod: optimalizace trasových zesilovačů 
 
Za výpadek se omlouváme a děkujeme za pochopení.
tisk
Výpadek Internetového připojení - Vimperk
Lokalita: Vimperk
Trvání od: 13. října 2010 09:30
Trvání do: 13. října 2010 12:00
Vážení zákazníci,
oznamujeme Vám tímto, že zítra 13.10.2010 bude docházet k občasným výpadkům připojení k Internetu. 
 
 
bližší údaje :
dne:  13.10.2010
v době : 9:30 - 12:00
délka výpadků:  30 minut
důvod: konfigurace hlavního routru
 
Za výpadek se omlouváme a děkujeme za pochopení.
tisk
AKCE PODZIM 2010
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 13. října 2010 08:00
Trvání do: 14. listopadu 2010 16:00

Vážení televizní diváci,

opět přichází naše podzimní akce - říjen/listopad 2010

platná v termínu od 13. 10. 2010 do 15. 11. 2010.

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny). 

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou a Český Krumlov akce platí i pro zájemce o přechod na naši Rozšířenou programovou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_PODZIM_2010.pdf

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.