Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Informace pro zákazníky
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 2. prosince 2020 10:00
V minulých dnech se v naší kabelové digitální DVB-C nabídce u některých programů v informačním řádku o pořadu a v EPG objevila místo obvyklých informací zpráva "PŘELAĎTE do 11. 1. 2021". Týká se to typicky programů Retro Music, Mňam TV, Viasat Explorer, History a Nature, HBO 2 a 3, Cinemax.

Tato zpráva není určena pro naše zákazníky!
Je určena pro nás jakožto kabelového operátora. Naši poskytovatelé zmíněných programů mění distribuční parametry dodávaných stanic, proto musíme v překlenovacím období do uvedeného data (11. 1. 2021) tyto změny podchytit a provést i na naší odbavovací technologii, aby našim zákazníkům uvedené programy v nabídce zůstaly. Nejedná se o úplně jednoduchou záležitost, změna vyžaduje přípravu a vlastní realizace také zabere určitý čas. Změny proto budou provedeny postupně v průběhu měsíce prosince.

Naši zákazníci z tohoto důvodu tedy nemusí své televizory či set top boxy znovu ladit, potřebné změny provedeme u nás a zákazníkům uvedené programy zůstanou na stejných pozicích a se stejnými parametry jako doposud.
Děkujeme za pochopení.
tisk
Sdělení zákazníkům - zřízení a poskytování přístupu k síti Internet
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 27. listopadu 2020 12:00
Vážení zákazníci,
dnem 1.1.2021 nabývá účinnosti všeobecné oprávnění VO-S/1/08.2020-9 vydané Českým Telekomunikačním úřadem. Na základě toho jsme byli nuceni upravit naše Všeobecné podmínky pro smlouvu o zřízení a poskytování přístupu k síti Internet, jejichž znění platné od 1.1.2021 naleznete na našich webových stránkách v sekci Internet/Podmínky. Jedná se o především administrativní úkon a na reálném provozu našich služeb se nic nemění. Tato změna rovněž nezakládá podle zákona o elektronických komunikacích právo na odstoupení či výpověď smlouvy.
tisk
Výpadek programů v DVB-C nabídce ve Vimperku
Lokalita: Vimperk - kab. rozvod Vimperk
Trvání od: 25. listopadu 2020 10:00
Trvání do: 25. listopadu 2020 16:00
Ve středu 25. 11. bude ve Vimperku probíhat rekonfigurace kabelového multikanálového modulátoru. Z toho důvodu dojde během dne k jednomu či více kratším výpadkům značné části televizních a rozhlasových programů v kabelovém digitálním DVB-C formátu (Základní nabídka).
Za případné potíže s touto akcí spojené se omlouváme.
tisk
NOVA také ukončila provoz teletextu
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 24. listopadu 2020 16:00
NOVA také ukončila provoz teletextu

Komerční televize vypnuly teletextové stránky. Po TV Barrandov a Primě už tento servis, který byl v minulosti součástí přenášeného signálu, nenabízí svým divákům ani TV Nova. 
„Teletextovou službu jsme také ukončili,“ uvedla mluvčí mediální skupiny Markéta Behinová. Na některých programových pozicích je sice ještě příznak služby aktivní, nicméně jako její obsah se vysílá pouze informace o tom, že vysílání skrytých titulků si mohou diváci najít jako doplňkovou službu přes dálkový ovladač
.
tisk
Podzimní AKCE je prodloužena až do 4. prosince 2020
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 23. listopadu 2020 10:07
Využijte našich výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení! Více informací a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz a zde v Infoservisu.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.