Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Hallmark Channel se v září změní na Universal Channel
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 3. září 2010 21:00
Universal Networks International (UNI) oznamuje svůj plán rebrandovat televizní kanál Hallmark Channel na Universal Channel v České republice a na Slovensku na podzim 2010.

V roce 2009 Universal Networks International oznámila svůj plán investovat mnohamiliónové částky do rozvoje svých pěti klíčových televizních značek (Universal Channel, Diva Universal, Studio Universal, 13th Street a Syfy Universal) a originální produkce v rámci své globání strategie mezinárodního růstu. Součástí strategie je i zvýšení počtu televizních kanálů ze současných 70 na 100.

Plán na rebranding televizního kánálu Hallmark Channel, který je u nás nejsledovanějším zahraničním filmovým kanálem u cílové skupiny ženy 25-55 let, je součástí této globální strategie. K rebrandingu Hallmark Channel na Universal Channel v České republice a Slovensku dojde 3. září 2010 v 21:00 hodin.

Universal Channel je ve světě velmi populární televizní kanál díky své vysoké kvalitě, špičkové programové nabídce obohacené o vlastní produkci a regionální premiéry. Universal Channel v České republice a na Slovensku bude nabízet filmy a seriály nejen z vlastní produkce, ale také z nejlepších světových studií. Universal Channel má k dispozici více než 50.000 hodin televizních titulů a 9.000 hodin filmových titulů.

Rebranding televizního kanálu Hallmark Channel na Universal Channel je přirozeným vývojem pro společnost Universal Network International. Budeme pokračovat v poskytování kvalitní televizní nabídky s důrazem jak na tradiční základy Universalu, tak na nové, energické pojetí tohoto televizního kanálu a jeho vzhledu. Nový vzhled bude podpořen zajímavými osobnostmi a svěží programovou nabídkou, kterou si určitě brzy oblíbí naši diváci v České Republice i na Slovensku”, uvedl Colin McLeod, generální ředitel společnosti UNI pro střední a východní Evropu.

Změna značky Hallmark Channel na Universal Channel v rámci Evropy a dalších regionů je důkazem plánovaného rozvoje společnosti NBC Universal v oblasti placených televizních kanálů pod vedením Roma Khanna, prezidentky společnosti Universal Networks International. Od oznámení nové strategie společnosti v roce 2009 do dnešního dne se počet domácností, které sledují televizní kanály z portfolia Universal Networks International, zvýšil na 180 miliónů ve 150 zemích světa.

Součástí globální strategie jsou i mnohamiliónové investice do produkce originálních zábavních programů. Společnosti již oznámila např. mezinárodní koprodukci televizního kanálu Syfy s E1 Entertainment na seriálu Haven založeném na románu Stephena Kinga nebo policejním dramatu Rookie Blue s hvězdami jako je Missy Peregrym a Gregory Smith. Dále pak nedávno oznámená spolupráce se společností USA Networks na seriálu Facing Kate. Všechny tyto pořady budou navíc premiérově uvedeny právě na televizních kanálech z portfolia Universal Networks International.

O společnosti Universal Networks International
Universal Networks International, globální televizní sekce společnosti NBC Universal, je jednou ze světových jedniček v oblasti televizní zábavy, díky nabídce kvalitního obsahu a populárních televizních značek vysílá do více než 180 milionům domácností ve 150 zemích světa od Evropy, Středního východu, Afriky, Latinské Ameriky, až po Asii. Do portfolio společnosti UNI patří pět hlavních televizních značek – Syfy Universal, Diva Universal, Studio Universal, Universal Channel a 13th Street Universal – které svým divákům nabízí širokou škálu zábavných pořadů zaměřených na místní publikum celosvětově. Universal Networks International také provozuje televizní kanály Movies 24, neamerickou část kanálu Hallmark Channel a joint venture kanál KidsCo.

Universal Networks International je součástí společnosti NBC Universal, jedné z předních mediálních a zábavních společností v oblasti vývoje, produkce a marketingu zábavných pořadů, zpráv a informačních služeb na celosvětové úrovni. Společnost NBC Universal je z 80% vlastněna společností General Electric a z 20% společností Vivendi.

O Universal Channel
Universal Channel je zavedenou značkou ve více než 18 zemích světa a tento počet se neustále zvyšuje. Universal Channel nepřináší jen pořady, které diváci sledují, ale zejména pořady, s jehož hrdiny diváci příběhy i prožívají. Programové schéma složené ze světových filmů a seriálů plné hvězdných herců a hereček. Originální produkce nejen z Universal Studií, ale i dalších světových studií jako například 20th Century Fox a CBS Paramount.
tisk
Kompenzace uživatelům Rozšířené a Pay TV nabídky
Lokalita: Vimperk, Písek, Týn nad Vltavou - kab. rozvody Písek, Vimperk a Týn
Datum: 2. září 2010 11:00
Kompenzace uživatelům Rozšířené a Pay TV nabídky
 
Společnost Elsat s.r.o. oznamuje uživatelům Rozšířené nabídky a Pay TV nabídky (filmové kanály HBO, Cinemax a Hustler) v kabelových rozvodech Písek, Vimperk a Týn nad Vltavou, že budou plně odškodněni za výpadky a nefunkčnost zvlášť placených služeb v části měsíce srpna. Tyto výpadky byly způsobeny vážnými problémy na optické síti ČD-Telematika, jejímž prostřednictvím jsou naše sítě mezi jednotlivými městy propojeny.
 
Po dohodě se spol. ČDT bylo rozhodnuto, že uživatelům zvlášť placených služeb v postižených městech bude vrácen celý poplatek za tyto služby za celý měsíc srpen.
Uživatelům, kteří platí poplatky převodem z účtu, bude poplatek za srpen vrácen v průběhu září na tento účet, ostatním uživatelům bude zaslán složenkou.
 
Za potíže a nefunkčnost služeb v části měsíce srpna se společnost Elsat omlouvá, nebyly způsobeny naším zaviněním a naší technologií. Děkujeme za pochopení.
tisk
Vyjádření ředitele spol. Elsat k problémům s příjmem některých digitálních programů
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek, Týn nad Vltavou - kab. rozvody Č. Bud., Písek, Vimperk a Týn
Datum: 9. srpna 2010 09:00
Vážení uživatelé rozšířené nabídky a nabídky zvlášť placených programů.

Velice se omlouváme za problémy s distribucí rozšiřujících a zvlášť placených programů v digitálním formátu v posledních dnech. Závada je způsobena vážnými problémy na síti ČD-Telematika, jejímž prostřednictvím jsou naše sítě v jednotlivých městech propojeny. Nejedná se tedy o závadu přímo na naší technologii. Na odstranění problému se velice intenzivně pracuje. Předpokládáme vyřešení celé záležitosti během dnešního dne. Je pochopitelné, že vám poskytneme finanční kompenzaci ve formě slevy na naše služby, o které vás budeme po vyřešení celé záležitosti informovat.
Ješte jednou se vám velice omlouváme.
tisk
Výluka pozemního vysílače Kleť
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 4. srpna 2010 06:00
Trvání do: 4. srpna 2010 15:00

Převzato z Internetu:

Diváci z jižních Čech přijímající signál z televizního vysílače České Budějovice - Kleť, budou dnes v době od šesté do patnácté hodiny bez televizního signálu. Společnost České Radiokomunikace bude provádět v této lokalitě údržbovou přestávku. V praxi to znamená, že diváci budou bez multiplexu 1 (49. kanál), 2 (39. kanál) a 3 (22. kanál). Konkrétně tedy nebudou fungovat stanice České televize a Českého rozhlasu a dále programy Novy, Primy, TV Barrandov, Z1 a Public TV.

Výluka se týká také rozhlasového vysílání. Bez signálu budou v době od deváté do patnácté hodiny stanice ČRo 1 - Radiožurnál (91.1 MHz), Frekvence 1 (94.1 MHz) a Rádio Impuls (102.9). Český rozhlas - České Budějovice bude v době od deváté do dvanácté hodiny mimo provoz, poté bude uveden do provozu se sníženým výkonem 2 kW. Tento stav potrvá až do konce výluky, tedy patnácté hodiny.

 

tisk
Internet - datové prázdniny
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 1. srpna 2010 10:25

Datové prázdniny

Vážení zákaznici,

na měsíc srpen jsme pro vás připravili speciální akci, datové prázdniny, kdy jsou linky datově neomezené. Za měsíc srpen se bude účtovat  pouze cena datového základu i v případě, že tento základ překročíte.

Akce se týká všech našich zákazníků ve všech rozvodech a platí pouze v měsíci srpnu.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.