Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek služeb Elsat - Písek
Lokalita: Písek
Trvání od: 30. března 2010 09:00
Trvání do: 30. března 2010 14:00

Vážení zákazníci,

z důvodu modernizace páteřních sítí bude zítra 30.3.2010 od 9:00 do 14:00h docházet k občasným výpadkům námi poskytovaných služeb (televize, internetu, digitálních paketů). Výpadky se budou týkat sídliště Družba.

 Děkujeme za pochopení.

tisk
Výpadek služeb Elsat - Písek
Lokalita: Písek
Trvání od: 25. března 2010 09:00
Trvání do: 25. března 2010 14:30

Vážení zákazníci,

z důvodu modernizace páteřních sítí bude zítra 25.3.2010 od 9:00 do 14:30h docházet k občasným výpadkům námi poskytovaných služeb (televize, internetu, digitálních paketů).

 

Děkujeme za pochopení.

 

tisk
Výpadek Internetového připojení - Písek
Lokalita: Písek
Trvání od: 16. března 2010 09:00
Trvání do: 16. března 2010 13:00
Vážení zákazníci,
oznamuji Vám tímto, že v úterý 16.3.2010 dojde k výpadku námi poskytovaného Internetového připojení v Písku. Výpadek bude od 9h do 13h, důvodem je upgrade hlavní řídící jednotky.
V případě problémů s připojením po tomto výpadku si zkuste restartovat (vypnout modem pomocí napájecí černé dvojlinky) nebo resetovat (při zapnutém modemu zmáčknout resetovací tlačítko vedle napájecího konektoru) komunikační kabelový modem.
Děkujeme za pochopení.
tisk
Nová slovenská hudební stanice Musiq1
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek - kab. rozvod Č. Budějovice, Písek, Vimperk
Datum: 9. března 2010 08:00
Nová slovenská hudební stanice Musiq1
 
Do analogové televizní nabídky v kabelových rozvodech Č. Budějovice, Písek a Vimperk byla zařazena (v Pi a Vi bude v nejbližší době) slovenská hudební stanice Musiq1 - obdoba české hudební stanice Óčko.
Stanice vysílá hudební videoklipy a pořady z vlastní tvorby (Tvoje veci - hitparáda klipů, musiq news - pořad o novinkách ze světa hudby, epk (electronic press kit) - pořad o novinkách ze zákulisí hudebních skupin, liter za minútu - pořad, kam mohou diváci zasílat svá vlastní videa). Stanice předává také své vlastní hudební ceny.
Musiq1 vysílá 24 hodin denně a hudební pořady by měly tvořit až 90 % v programovém schématu. 40 % vysílacího času má být věnováno evropské tvorbě a nezávislým producentům. Musiq1 je v podstatě typickou hudební televizí mainstreamového typu. V současné době se na Musiq1 objevují interpreti ze Slovenska, České republiky a ze zahraničí. 

Hudební stanice Musiq1 je šířena na tv kanálu K 23 (487,25 MHz) v Č. Budějovicích, SE 19 (287,25 MHz) v Písku  a SE 17 (273,25 MHz) ve Vimperku.

Původní hudební stanice MTV CE (resp. CZ) byla v analogové nabídce zrušena, protože nedošlo k dohodě s jejím provozovatelem a držitelem licence. Pokračuje dále (v němčině/angličtině) pouze v digitální nabídce v rámci DVB-C paketu C na tv kanálu SE 25 (338,00 MHz).

tisk
THE PACIFIC od 15. března na HBO
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 8. března 2010 09:00
HBO uvede nejdražší seriál všech dob z dílny Toma Hankse a Stevena Spielberga. Úvodní epizoda dlouho očekávaného seriálu THE PACIFIC, natočeného v produkci Toma Hankse, Stevena Spielberga a Garyho Goetzmana, odstartuje na HBO v pondělí 15. března ve 20 hodin. Další epizody této strhující ságy s rekordním rozpočtem 200 miliónů dolarů budou uvedeny ve stejném čase během následujících pondělků.


Desetidílné dobrodružství, jež oživuje peklo válečného konfliktu v Tichomoří, vstoupí na obrazovky současně v mnoha zemích celého světa. Česká premiéra na HBO se uskuteční následující den po jeho nedělním uvedení v USA. Jednotlivé epizody budou bezprostředně po jejich premiérách na HBO pravidelně zařazovány do „videotéky“ na kanálu HBO Digital.

Seriál The Pacific se natáčel od srpna 2007 do května 2008, převážně v australských lokacích. Jednotlivé epizody režírovali Tim Van Patten, David Nutter, Jeremy Podeswa, Graham Yost, Carl Franklin a Tony To.Trojici hrdinů tohoto drsného dobrodružství ztvárnili James Badge Dale (svobodník Robert Leckie), Joe Mazello (svobodník Eugene Sledge) a Jon Seda (četař John Basilone).

Unikátní dílo líčí střetnutí amerických jednotek s nepřáteli v džungli ostrova Guadalcanal, potyčky v neprostupných lesích Cape Glouchesteru i tvrdé boje v Iwo Jimě. Zobrazuje také krvavé konflikty na Okinawě i návrat vyčerpaných mužů do vlasti po japonské kapitulaci. Vypráví i o fyzických a psychických útrapách vojáků, kteří se často ocitali na dně svých sil. Dva ze tří hrdinů této velkolepé kroniky se bojů osobně zúčastnili a o svých zážitcích napsali autentická svědectví. Výsledkem je dosud nevídaný pohled na válku i drásavý průhled do duší jejích účastníků.

Špičkově natočené dílo, realizované ve společnostech DreamWorks, HBO Films a Playtone, vzniklo podle knižních předloh Eugena Sledge (With the Old Breed) a Roberta Leckieho (Helmet for My Pillow). Druhá ze zmíněných knih poprvé vyšla v roce 1957 a stala se jedním z prvních amerických bestsellerů o druhé světové válce.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.