Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Kompenzace uživatelům Rozšířené a Pay TV nabídky
Lokalita: Vimperk, Písek, Týn nad Vltavou - kab. rozvody Písek, Vimperk a Týn
Datum: 2. září 2010 11:00
Kompenzace uživatelům Rozšířené a Pay TV nabídky
 
Společnost Elsat s.r.o. oznamuje uživatelům Rozšířené nabídky a Pay TV nabídky (filmové kanály HBO, Cinemax a Hustler) v kabelových rozvodech Písek, Vimperk a Týn nad Vltavou, že budou plně odškodněni za výpadky a nefunkčnost zvlášť placených služeb v části měsíce srpna. Tyto výpadky byly způsobeny vážnými problémy na optické síti ČD-Telematika, jejímž prostřednictvím jsou naše sítě mezi jednotlivými městy propojeny.
 
Po dohodě se spol. ČDT bylo rozhodnuto, že uživatelům zvlášť placených služeb v postižených městech bude vrácen celý poplatek za tyto služby za celý měsíc srpen.
Uživatelům, kteří platí poplatky převodem z účtu, bude poplatek za srpen vrácen v průběhu září na tento účet, ostatním uživatelům bude zaslán složenkou.
 
Za potíže a nefunkčnost služeb v části měsíce srpna se společnost Elsat omlouvá, nebyly způsobeny naším zaviněním a naší technologií. Děkujeme za pochopení.
tisk
Vyjádření ředitele spol. Elsat k problémům s příjmem některých digitálních programů
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek, Týn nad Vltavou - kab. rozvody Č. Bud., Písek, Vimperk a Týn
Datum: 9. srpna 2010 09:00
Vážení uživatelé rozšířené nabídky a nabídky zvlášť placených programů.

Velice se omlouváme za problémy s distribucí rozšiřujících a zvlášť placených programů v digitálním formátu v posledních dnech. Závada je způsobena vážnými problémy na síti ČD-Telematika, jejímž prostřednictvím jsou naše sítě v jednotlivých městech propojeny. Nejedná se tedy o závadu přímo na naší technologii. Na odstranění problému se velice intenzivně pracuje. Předpokládáme vyřešení celé záležitosti během dnešního dne. Je pochopitelné, že vám poskytneme finanční kompenzaci ve formě slevy na naše služby, o které vás budeme po vyřešení celé záležitosti informovat.
Ješte jednou se vám velice omlouváme.
tisk
Výluka pozemního vysílače Kleť
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 4. srpna 2010 06:00
Trvání do: 4. srpna 2010 15:00

Převzato z Internetu:

Diváci z jižních Čech přijímající signál z televizního vysílače České Budějovice - Kleť, budou dnes v době od šesté do patnácté hodiny bez televizního signálu. Společnost České Radiokomunikace bude provádět v této lokalitě údržbovou přestávku. V praxi to znamená, že diváci budou bez multiplexu 1 (49. kanál), 2 (39. kanál) a 3 (22. kanál). Konkrétně tedy nebudou fungovat stanice České televize a Českého rozhlasu a dále programy Novy, Primy, TV Barrandov, Z1 a Public TV.

Výluka se týká také rozhlasového vysílání. Bez signálu budou v době od deváté do patnácté hodiny stanice ČRo 1 - Radiožurnál (91.1 MHz), Frekvence 1 (94.1 MHz) a Rádio Impuls (102.9). Český rozhlas - České Budějovice bude v době od deváté do dvanácté hodiny mimo provoz, poté bude uveden do provozu se sníženým výkonem 2 kW. Tento stav potrvá až do konce výluky, tedy patnácté hodiny.

 

tisk
Internet - datové prázdniny
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 1. srpna 2010 10:25

Datové prázdniny

Vážení zákaznici,

na měsíc srpen jsme pro vás připravili speciální akci, datové prázdniny, kdy jsou linky datově neomezené. Za měsíc srpen se bude účtovat  pouze cena datového základu i v případě, že tento základ překročíte.

Akce se týká všech našich zákazníků ve všech rozvodech a platí pouze v měsíci srpnu.

tisk
Výpadek služeb Elsat - Vimperk
Lokalita: Vimperk
Trvání od: 27. července 2010 09:00
Trvání do: 27. července 2010 11:00

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás informovat o plánovaném výpadku našich všech služeb,  který
proběhne dne 27.7.2010 od 9:00 do 11:00h.

Důvodem je výměna hlavního elektroměru a následná revize zařízení.

Omlouváme se za způsobené komplikace.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.