Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek Internetového připojení - České Budějovice
Lokalita: České Budějovice
Trvání od: 21. ledna 2010 06:00
Trvání do: 21. ledna 2010 07:00
Vážení zákazníci,
oznamuji Vám tímto, že ve čtvrtek 21.1.2010 dojde k  výpadku námi poskytovaného internetového připojení v  Č. Budějovicích.  Začátek výpadku bude 6:00h a maximální délka výpadku je 1 hodina.
Důvodem výpadku je upgrade firmware.
Děkujeme za pochopení.
 
tisk
MINIAKCE LEDEN/ÚNOR 2010
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 15. ledna 2010 08:00
Trvání do: 15. února 2010 16:00
MINIAKCE LEDEN/ÚNOR 2010
NÁRŮST DPH, ZVYŠOVÁNÍ POPLATKŮ ZA ŠÍŘENÉ PROGRAMY, NÁRŮST AUTORSKOPRÁVNÍCH POPLATKŮ
NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ SE TOTO NETÝKÁ!!!
 
Přestože neustále zdokonalujeme naše sítě a zvyšujeme počet distribuovaných programů, cena naší Základní programové nabídky se již třetí rok nezvyšuje!
 
Cena naší Základní programové nabídky, která zahrnuje analogové i digitální programy činí stále stejnou částku jako loni. Rovněž cena naší nejrozšířenější nabídky připojení k Internetu je stále 250,- Kč včetně DPH. Tyto ceny nejsou vázány na žádné smluvní závazky ohledně minimální doby užívání. I ceny všech našich ostatních služeb (rozšířená nabídka, zvlášť placené programy, atd.) se nezvyšovaly.
 
Přicházíme i s nabídkou pro naše nové zákazníky
Objednáte-li si zřízení přípojky naší kabelové televize v době od 15. ledna do 15. února 2010, zřídíme Vám přípojku pouze za 500,- Kč včetně DPH. První měsíční paušální poplatek budete navíc platit až za měsíc březen 2010!!
Rovněž přístup k síti Internet prostřednictvím našeho kabelového rozvodu objednaný ve výše uvedeném termínu Vám bude zřízen bez zřizovacího poplatku (kromě rozvodu T. Sviny)!
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SLEDUJTE ZIMNÍ OLYMPIJSKÉ HRY 2010 VE VYSOKÉM HD ROZLIŠENÍ
 
Mezi programy, které v rámci naší základní programové nabídky šíříme ve vysokém rozlišení je totiž i program ČT HD, který bude přinášet přenosy z OH v nativním vysokém (HD) rozlišení.
Program není kódován, takže jej mohou sledovat všichni zákazníci, kteří mají televizor s HD zobrazovačem a možnosti příjmu ve formátu DVB-C, MPEG 4. Máte-li HD televizor bez možnosti příjmu ve formátu DVB-C, poskytneme Vám Set Top Box umožňující i příjem HD programů.
 
NAŠE SPOLEČNOST BYLA TOTIŽ PLNĚ PŘIPRAVENA NA DIGITALIZACI TELEVIZNÍHO VYSÍLÁNÍ. Díky tomu můžete prostřednictvím našich sítí sledovat současně analogové, digitální SD i digitální HD programy. Naši zákazníci se tudíž nemusi bát úplného vypnutí pozemního analogového televizního vysílání!!!
 

Bližsí informace Vám poskytneme na našem zákaznickém oddělení a na www.elsat.cz

Akční letáček pro kabelový rozvod Č. Budějovice (pro další města je text stejný, mírně se liší jen údaj o počtu programů a výši paušálního poplatku):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/Miniakce_leden_CB.jpg

tisk
Program NOVA HD v Písku
Lokalita: Písek - kab. rozvod Písek
Datum: 8. ledna 2010 14:00
Upozorňujeme naše účastníky v Písku, přijímající program NOVA HD pomocí HD STB nebo televizoru s DVB-C HD tunerem, že došlo k dílčí změně vnitřních identifikátorů (audio a video PIDs) u tohoto programu.
Ke změně došlo z technických důvodů.
Pokud některým účastníkům neproběhla na jejich přijímacím zařízení automatická aktualizace parametrů a program NOVA HD jim přestal fungovat, je potřeba jej znovu naskenovat do paměti přístroje. Pomocí automatického nebo manuálního ladění v menu zařízení. Vnější ladicí parametry programu zůstaly stejné – frekvence 418,0 MHz, modulace QAM 64, symbolrate 6900.
tisk
Lednové filmové lahůdky na Cinemaxu
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek - kab. rozvod Č. Budějovice, Písek, Vimperk
Datum: 3. ledna 2010 08:00
Placený filmový kanál Cinemax v prvním měsíci roku 2010 uvede retrospektivu několika starších děl amerického režiséra Hala Hartleyho. Avantgardní filmař patří k nejznámějším představitelům amerických nezávislých. Cinemax dále v lednu odvysílá zajímavé a léty prověřené filmy jako je horor Věc, dramata Sirotci a Mys hrůzy, thriller Dům na špatné adrese anebo hořké drama režiséra Kiyoshi Kurosawa Tokijská sonáta.


Zvláštní tipy

Kanál Cinemax uvádí retrospektivu několika starších děl amerického režiséra Hala Hartleyho (nar. 1959). Avantgardní filmař patří k nejznámějším představitelům takzvaných amerických nezávislých. Jeho nekonvenční příběhy, které si vlastnoručně píše a k nimž si i komponuje hudbu, byly opakovaně prezentovány na MFF v Karlových Varech. V roce 1995 tu byla uspořádána jeho retrospektiva. Hartleyho přehlídku na Cinemaxu doplňují i jeho krátké snímky.

Vzájemná důvěra
Hrdinkou černé komedie z typického středostavovského předměstí je sebestředná Maria. Ulítlá středoškolačka (Adrienne Shellyová) je těhotná a její přítel ji opustil. Potrhlá dívka, jejíž otec zkolaboval na infarkt a jejíž matka nezdárnou dceru zavrhla, jednoho dne potká temperamentního mladíka. V bizarním světě, plném nevypočitatelných exotů, se snaží najít nový začátek.
Premiéra: pondělí, 4. ledna ve 20:00 hod.

Teorie úspěchu
Sedmnáctiminutový snímek vypráví o neúspěšném spisovateli, který se rozhodne prorazit jako realitní makléř. Využije byt své přítelkyně, který začne pronajímat skupince obskurních umělců.
Premiéra: čtvrtek, 7. ledna ve 12:40 hod.

Flirt
Groteskní skládanka o různých podobách milostných pletek se odehrává na třech různých místech. V New Yorku, Berlíně i Tokiu postupně vznikají milostné trojúhelníky (heterosexuální i homosexuální!), jejichž forma i protagonisté jsou v zásadě identické. Všechny však rozvrátí jejich prozrazení, následované krizí s katastrofálními důsledky. Úvaha o zodpovědnosti se prolíná s konfrontací odlišných kultur.
Premiéra: pondělí, 11. ledna ve 20:00 hod.

Henry Fool
Simon Grimm je nenápadný popelář, který žije s depresivní matkou a znuděnou sestrou. Jejich nový nájemník, spisovatel Henry Fool pracuje na knize vzpomínek. Tento salónní intelektuál přesvědčí zdánlivě nanicovatého chlapíka, aby začal psát. Výsledkem je báseň, která Simona proslaví po celém světě... Absurdita o paradoxech talentu byla oceněna za scénář na festivalu v Cannes.
Premiéra: pondělí, 18. ledna ve 20:00 hod.

Ctižádost
Devítiminutová miniatura zkoumá bizarní podoby lidské ctižádosti. Jejím kontroverzním hrdinou je bezejmenný muž, který kvůli ní začne páchat násilí na svých bližních.
Premiéra: pátek, 22. ledna v 16:15 hod.

Dívka z planety Pondělí
Komorní sci-fi satira, jež polemizuje s bezohledným diktátem konzumu, se odehrává v blízké budoucnosti. Země je ovládána trhem, kde je možné prodat úplně všechno, včetně sexuálních choutek. Lidé jsou očipováni a každý, kdo se chce vymanit ze spotřebitelského koloběhu, je označen za "ekonomického teroristu". Na světě však existuje také podzemní hnutí odporu, jež marketingové diktatuře vzdoruje.
Premiéra: pondělí, 25. ledna ve 20:00 hod.

Nenechte si ujít

Věc
Jeden z nejsugestivnějších hororů osmdesátých let se odehrává na vzdálené polární stanici, kam pronikne vraždící monstrum. Zákeřný organismus zaútočí v podobě psa a začne se převtělovat do lidí. Skupinka ohrožených výzkumníků se začne vzájemně podezírat. Není totiž zřejmé, kdo ještě zůstal člověkem a kdo už se změnil v zabijáckého mutanta. Pravdu lze odhalit jedině pomocí krevních testů... Děsivý příběh, plný šokujících transmutací, režíroval John Carpenter. Statečného muže, který řádění příšery úspěšně odolá, ztvárnil Kurt Russell.
Premiéra: pátek, 1. ledna ve 23:30 hod.

Tokijská sonáta
Ryuhei Sasaki je typický japonský obchodník, který živí svou manželku a dva syny. V důsledku přesunu jeho firmy do Číny však jednoho dne přijde o práci. Bolestnou událost se vzhledem ke své výchově stydí přiznat. Chodí do vývařoven pro chudé a před rodinou předstírá, že je všechno v pořádku. Najít v Tokiu nové zaměstnání ovšem není snadné... Hořké drama o falešné autoritě, generačních nedorozuměních a komunikačních bariérách, uvedené na letošním Febiofestu, natočil režisér Kiyoshi Kurosawa.
Premiéra: neděle, 3. ledna ve 20:00 hod.

V moci davu
Dvě mladé blondýnky se afektovaně baví o ničem, přitom se opíjejí a fotí jedna druhou. Skupinka mladíků se věnuje bizarním sexuálním experimentům. Mladá učitelka se pokouší vyřešit případ šikany, které se na jednom z žáků dopouští její kolega. Malý chlapec je zraněn během oslavy svých narozenin a bojí se to prozradit. Řidič autobusu uvězní skupinku cestujících... Propletenec absurdních historek ze současného Švédska vypráví o nebezpečích stádnosti i snaze bořit ustálená tabu. Netradičně nasnímaná mozaika v režii Rubena Östlunda byla uvedena na loňském MFF v Karlových Varech.
Premiéra: neděle, 10. ledna ve 20:00 hod.

Mys hrůzy
Původní verze dramatu o nebezpečném násilníkovi, který se chce pomstít údajnému viníkovi svého příkoří. Kriminálník Max Cody (Robert Mitchum), jenž strávil léta za mřížemi, se vetře do rodiny bezúhonného právníka (Gregory Peck). Vůči muži, který ho poslal do vězení, rozpoutá zákeřný teror. Nejdřív mu otráví psa, pak začne ohrožovat jeho blízké... Režii příběhu o vynalézavém zlu a bezmocné slušnosti měl J. Lee Thompson. Remake téhož příběhu, jehož hlavní role ztvárnili Robert De Niro a Nick Nolte, realizoval v roce 1990 Martin Scorsese.
Premiéra: pátek, 15. ledna ve 20:00 hod.

Sirotci
Drama renomovaného Alana J. Pakuly, inspirované divadelní hrou Lylea Kesslera, se odehrává ve zchátralém domě v Newarku, kde žijí dva osiřelí sourozenci. Násilnický Treat (Matthew Modine) občas vyráží ven, páchá drobné krádeže a opatřuje tak peníze na živobytí. Neurotický Phillip zůstává uzavřen v bezútěšném provizóriu a o okolním světě nic neví. Jednoho dne se k oběma mladíkům přidá postarší Harold (Albert Finney), který se o ně začne obětavě starat. Jaké jsou však skutečné úmysly muže, z něhož se vyklube nebezpečný gangster?
Premiéra: pátek, 22. ledna ve 20:00 hod.

Rachel se vdává
Režisér Jonathan Demme (autor oscarového thrilleru Mlčení jehňátek) ve své reportážně laděné mozaice nahlédl za fasádu americké rodiny, která se u příležitosti veselky sejde se svými přáteli. Na svatbu atraktivní Rachel (Rosemarie DeWittová) přijede i její problematická sestra Kym, jež strávila léta v léčebně. Právě ona se stane katalyzátorem traumat, jež postupně vyplouvají na povrch... Kolektivní portrét připomíná snímky, natočené v duchu zásad slavného manifestu Dogma 95. Představitelka hlavní role Anne Hathawayová byla za svou kreaci nominována na Oscara.
Premiéra: sobota, 23. ledna ve 20:00 hod.

Dům na špatné adrese
Mladý novomanželský pár (Patrick Wilson a Kerry Washingtonová) si koupí vysněný dům v kalifornském Lakeview Terrace. Brzy však narazí na nepřekonatelný problém v podobě jednoho ze sousedů. Tím je fanatický policista (Samuel L. Jackson), který si hraje na samozvaného strážce pořádku. Rasově smíšená dvojice mu vadí a své absurdní výhrady vůči ní promění v otevřený teror... Thriller, odkrývající zlověstné pozadí americké každodennosti, realizoval Neil LaBute.
Premiéra: sobota, 30. ledna ve 20:00 hod.

Uchazeč

Nadějný advokát Jonas se uchází o místo v renomované právnické kanceláři, kde pracoval jeho záhadně zemřelý otec. U konkursu však neuspěje a své zklamání se rozhodne otupit alkoholem a nocí s neznámou blondýnou. Ráno jej však čeká děsivé vystřízlivění, když dívku najde mrtvou v koupelně. Mladík, jenž se stane klíčovým podezřelým, navíc dostane vzkaz od neznámých vyděračů. Na vlastní pěst se pouští do pátrání, aby očistil svou pošramocenou pověst... Dánský thriller vznikl v režii Kaspera Barfoeda.
Premiéra: neděle, 31. ledna ve 20:00 hod.
tisk
AXN v lednu 2010
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 2. ledna 2010 08:00
Tematický kanál akčních filmů a seriálů AXN nachystal na nedělní večery v prvním měsíci roku 2010 dva zajímavé filmy - thriller - Strach.com a sci-fi Zloději paměti. Ze seriálů nově nabídne Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost a Uklízeč II.


Seriály

Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost
Unikátní dobrodružství, realizované ve společnosti ABC, si pohrává s nevysvětlitelnou událostí. Lidé na dvě minuty a sedmnáct vteřin strnou a nahlédnou do budoucnosti, jež přijde o šest měsíců později. Napínavý příběh zkoumá vliv této záhadné příhody na lidskou psychiku. Drama, inspirované románem Roberta J. Sawyera sleduje skupinku postav, jež se po podivném zážitku snaží dát smysl vlastní budoucnosti. Rozhodují se, zda ji přijmou, nebo se ji pokusí změnit...
Seriál, který měl na programu AXN premiéru v listopadu, si v lednu můžeme připomenout v souhrnné repríze.
Rekapitulace první pěti epizod: sobota, 2. ledna od 21:00 (tři epizody) a neděle, 3. ledna od 21:00 (dvě epizody)

Uklízeč II.
William Banks (Benjamin Bratt) zachránil už řadu lidí od závislosti na drogách, sexu, či hazardu. Před realizací svého ušlechtilého poslání se ale musel zbavit vlastních démonů. Poté, co se jeho soukromý život málem zhroutil, prošel vězením i odvykací léčbou. Stojí v čele nekonvenčního týmu… Druhá řada seriálu začíná příběhem televizního zpravodaje, který má problémy s pitím a narkotiky. Jeho žena Michelle se obrátí na Bankse, aby rozvrácenému muži pomohl...
Premiéry: od úterý, 5. ledna, každé úterý ve 22:00 hod.


Filmy

Strach.com
Mladý detektiv a ambiciózní zástupkyně odboru veřejného zdraví vyšetřují čtyři vraždy. Mrtvá těla byla nalezena v industriální oblasti New York City. Jediné, co usmrcené osoby spojuje, je skutečnost, že zemřely přesně osmačtyřicet hodin poté, co se přihlásily na webovou stránku, nazvanou "Strach". Thriller, realizovaný v německo-britsko-americké koprodukci, režíroval William Malone. Hlavní ženskou roli ztvárnila Natascha McElhoneová.
Vysílání: neděle, 24. ledna ve 22:00 hod.

Zloději paměti.
Devítiletý syn Telly Parrettové (Julianne Mooreová) zahynul při letecké katastrofě. Traumatizovaná žena si už čtrnáct měsíců připomíná milovaného Sama na fotografiích a videokazetách. Jednoho dne však veškeré památky náhle zmizí. Manžel (Anthony Edwards) a psychoterapeut (Gary Sinise) začnou zoufalou ženu přesvědčovat, že žádné dítě nikdy neměla a že se nervově zhroutila po potratu... Sci-fi thriller o zákeřném spiknutí vznikl v režii Josepha Rubena.
Vysílání: neděle, 31. ledna ve 22:00 hod.

Oficiální stránka AXN: www.axn.cz.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.