Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Extreme Sports Channel od května v novém kabátě
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek, Týn nad Vltavou - kab. rozvod Č. Budějovice, Písek, Vimperk, Týn
Datum: 16. dubna 2010 08:00

Extreme Sports Channel od května pro širší spektrum diváků

Extreme Sports Channel, první a jediná televizní stanice na světě zcela zasvěcená akčním sportům, přichází s rozsáhlými změnami. Od 3. května představí novou programovou nabídku i živější on-air look. Obsahový i vizuální relaunch si klade za cíl oslovit rozmanitější spektrum populace. Vedle hlavní cílové skupiny mužů ve věku 25 - 40 let tak zaujme ve větší míře i ženy, mladší i střední generaci.

Diváci budou i nadále dostávat maximální nálož namíchanou z toho nejlepšího, co tradiční i netradiční extrémní sporty nabízí, navíc jim ale stanice přinese více zábavy, lifestylu, inspirujících životních příběhů různých sportovců a alternativní dobrodružství na zcela nové úrovni,“ uvedl Václav Mozer, Senior Marketing & PR Manager společnosti Chello Central Europe, jež stanici úspěšně zastupuje na českém trhu.

Od 3. května budou mít diváci ještě více důvodů ke sledování stanice Extreme Sports Channel. Na obrazovkách se objeví nejen ty nejatraktivnějších a nejprestižnější sportovní události a soutěže z celého světa, ale také celá řada nových pořadů, při jejichž sledování zažije divák spoustu zábavy a dobrodružství. V rámci nové strategie bude Extreme Sports Channel nadále představovat ty nejlepší události a sportovce ze světa BMX, motokrosu, skateboardingu, surfingu, snowboardingu a dalších akčních sportů, přesto se diváci dočkají i alternativních pořadů a přenosů, které svět extrémních sportů poodhalí z jiného úhlu pohledu. Mezi pořady takového typu se v květnu bezesporu zařadí nová show nazvaná Fantasy Factory, jejíž hlavní hvězdou je významný zahraniční skateboardista Rob Dyrdek, známý také jako zakladatel značky DC Shoes.

Extreme Sports Channel

Světově proslulá stanice Extreme Sports Channel je jediná televizní stanice, která přináší to nejlepší ze světa akčních sportů. Zachycuje čisté nadšení lidí, kteří žijí své sny, a pouštějí se na úžasné výpravy. Jsou odhodlaní a plní elánu dosáhnout svých vytyčených cílů. Ti, kteří se pravidelně objevují na stanici Extreme Spotrs Channel patří k nejtalentovanějším a nejodhodlanějším sportovcům světa.

Extreme Sports Channel vznikla v roce 1999 a nyní je k dispozici více než 25 milionů předplatitelů v 65 zemích světa. Vysílán je ve více než 11 jazycích v celé Evropě, na Středním východě i v Africe. Stanice nabízí živé online vysílání událostí prostřednictvím portálu Extreme.com.
tisk
AKCE JARO 2010
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 15. dubna 2010 08:00
Trvání do: 15. května 2010 16:00

Vážení televizní diváci,

opět přichází naše jarní akce - duben/květen 2010

platná v termínu od 15. 4. 2010 do 15. 5. 2010.

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny). 

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk a Týn akce platí i pro zájemce o přechod na naši Rozšířenou programovou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Český Krumlov, Kaplice a Týn nad Vltavou dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_JARO_2010.pdf

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz

tisk
Nové programy volně v Základní digitální nabídce
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek, Týn nad Vltavou - kab. rozvod Č. Budějovice, Písek, Vimperk, Týn
Datum: 12. dubna 2010 16:00
Nové programy volně v digitální nabídce

Upozorňujeme naše účastníky v Č. Budějovicích, Písku, Vimperku a Týně, že naše Základní, volně šířená digitální nabídka byla rozšířena o tyto nekódované televizní programy, které tímto také již budou šířeny v analogové i digitální podobě:

- seriálový a filmový kanál AXN z produkce společnosti SONY 
- sportovní kanál Nova sport
- dětský kanál Disney Channel
- dokumentární kanál Spektrum
- filmový kanál CS Film
- dětský kanál CS mini

Program Nova sport je šířen v rámci DVB-C paketu J na tv kanálu SE 35 (418,0 MHz), v Týně na kanálu SE 28 (362,0 MHz).
Ostatní nově zařazené digitální programy byly přidány v rámci DVB-C paketů X a Y na tv kanálech SE 29 (370,0 MHz) a SE 30 (378,0 MHz), ale na rozdíl od zde šířených kódovaných programů z Rozšířené a Pay TV nabídky tyto programy nejsou kódovány! Tyto programy je možno volně přijímat v rámci naší Základní programové nabídky pomocí Set Top Boxů nebo televizorů s DVB-C tunery.

Nové programy se přiladí ke stávajícím buď automaticky v rámci "automatické aktualizace programů" nebo je nutno je naladit ručně buď kompletním Automatickým laděním nebo jen příslušné pakety Manuálním laděním. Symbolrate je jako obvykle 6900 a modulace QAM 64. Kmitočtový rozsah ladění od 130 MHz (130000 kHz) do 426 MHz (426000 kHz).
tisk
Digitální nabídka pozemních programů ve formátu DVB-T
Lokalita: České Budějovice, Písek - kab. rozvod Č. Budějovice, Písek
Datum: 9. dubna 2010 12:00

Digitální nabídka pozemních programů ve formátu DVB-T v Č. Budějovicích a Písku

Společnost Elsat se rozhodla vyjít vstříc i divákům - našim účastníkům, kteří si zakoupili nový LCD nebo PDP televizor vybavený pouze pro příjem pozemních digitálních programů v pozemním formátu DVB-T.  Programy z pozemních multiplexů 1 a 2, tedy ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport, NOVA, NOVA Cinema, PRIMA, PRIMA Cool, TV Barrandov a digitální rozhlasové programy šíříme nyní v našich kabelových rozvodech (prozatím v rozvodech Č. Budějovice a Písek) navíc i ve formátu DVB-T. Jedná se o značně nestandardní technické řešení. Vycházíme tím však vstříc těm zákazníkům, kteří byli často v obchodech uvedeni v omyl při nákupu nového televizoru a nemají jej vybaven potřebným kabelovým digitálním tunerem pro formát DVB-C.

Č. Budějovice:
DVB-T multiplex 1 – K 49 (698,0 MHz), multiplex 2 – K 50 (706,0 MHz)
Písek:
DVB-T multiplex 1 – K 37 (602,0 MHz), multiplex 2 – K 38 (610,0 MHz)

tisk
Přesun digitálního DVB-C paketu J na nový tv kanál SE 28
Lokalita: Týn nad Vltavou - kab. rozvod Týn
Datum: 8. dubna 2010 16:00

Přesun digitálního DVB-C paketu J na nový tv kanál SE 28

Upozorňujeme naše účastníky v Týně nad Vltavou, přijímající naši kabelovou digitální nabídku, že DVB-C paket J s programy ČT HD, NOVA HD a Nova sport, dosud šířený na tv kanálu SE 35, byl přesunut na nový tv kanál SE 28 (362,0 MHz)!

K této změně došlo z technických důvodů, konkrétně z důvodu rušení frekvence tv kanálu SE 35 - 418,0 MHz silným signálem mobilního operátora U:FON v lokalitě Týn nad Vltavou, především na sídlišti Malá Strana. Toto rušení je v některých místech tak silné, že v bytech u některých zákazníků zcela zaruší a znemožní naladění paketu J na kabelových Set Top Boxech a televizorech s tunery DVB-C. Z tohoto důvodu jsme bohužel museli přistoupit k přeladění tohoto digitálního paketu na jiný, nový tv kanál, abychom zajistili, že tento paket naladí na svých zařízeních všichni naši zákazníci.

Za případné nepříjemnosti a komplikace v souvislosti s tímto přeladěním se omlouváme, nezavinili jsme je, ale bohužel není jiná možnost jak tuto věc uspokojivě vyřešit.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.