Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Ochutnávka filmového kanálu HBO
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Český Krumlov, Písek - kab. rozvody Č. Bud., Písek, Vimperk a Č. Kruml
Trvání od: 14. října 2009 08:00
Trvání do: 26. listopadu 2009 08:00

Zvláštní bonus pro naše zákazníky - v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk a Český Krumlov ochutnávka filmového kanálu HBO zdarma!

Každou středu po dobu naší podzimní akce od 14. října do 25. listopadu 2009 mají všichni naši zákazníci v těchto čtyřech kabelových rozvodech možnost sledovat filmový kanál HBO zdarma v analogové podobě prostřednictvím našich Infokanálů. Signál HBO bude připojen každou středu ráno mezi 8. - 9. hodinou ranní a odpojen ve čtvrtek ráno ve stejném čase.

Infokanály Elsat je možno naladit na těchto televizních kanálech:
České Budějovice - SE 6 (140,25 MHz)
Písek -                          E 6 (182,25 MHz)
Vimperk -                  SE 8 (154,25 MHz)
Český Krumlov         SE 6 (140,25 MHz)

tisk
Říjnové seriály na AXN Sci-Fi a AXN Crime
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek
Datum: 5. října 2009 16:00

Tematické kanály akčních filmů a seriálů AXN Sci-Fi a AXN Crime nachystaly na říjen zajímavé seriály: druhou řadu scifi série o obyvatelých malého města, kteří bojují po atomovém výbuchu o přežití v primitivních podmínkách Jericho II., španělský kriminální seriál s inteligentním a nekompromisním detektivem Poslední vteřiny, třináctidílné vyprávění, na jehož produkci se podílel slavný rocker Mick Jagger z kapely Rolling Stones Zastánci blahobytu a 5. řadu kultovního seriálu Hvězdná brána: Atlantida.


AXN Sci-Fi

Jericho II.
Život občanů Jericha se radikálně změnil v důsledku atomového útoku, k němuž došlo před několika měsíci. Obyvatelé tohoto malého města musí bojovat o přežití v primitivních podmínkách… Druhá řada varovného vyprávění začíná tři měsíce poté, co nová vláda zastavila konflikt mezi Jerichem a New Bernem. Obyvatelé Jericha začnou obnovovat zdroje energie a snaží se navázat komunikaci s okolním světem. Ačkoli se zdá, že válka definitivně skončila, město ovládá napětí, nejistota, hněv a úzkost. A Jake (Skeet Ulrich) navíc touží po pomstě...

Premiéry: od pondělí, 5. října, každé pondělí, středa a pátek ve 22:00 hod.


Hvězdná brána: Atlantida (5. řada)
Před několika miliony let existovala rasa, zvaná Starověcí. Vytvořila síť hvězdných bran - speciálních zařízení, kterými lze cestovat mezi různými galaxiemi. Starověcí kdysi odletěli a vzali s sebou bájné město jménem Atlantida. Nově vytvořený tým při jejím hledání zamířil k neznámé galaxii Pegasus... V páté řadě populárního sci- fi seriálu Michael zajme těhotnou Teylu, protože její syn má být nástrojem změny. John zjistí místo jejího pobytu, vzápětí je ale zraněn při výbuchu. Záchranný tým vede plukovnice Carterová...

Premiéry: od úterý, 6. října, každé úterý a čtvrtek ve 22:00 hod.


AXN Crime

Poslední vteřiny
Hlavní postavou třináctidílného španělského kriminálního seriálu je inteligentní a nekompromisní detektiv Corso, který se svým týmem řeší spletité kauzy. V úvodní epizodě prchá před zabijákem těhotná servírka, která se stala svědkyní dvojnásobné vraždy. Policie sice záhy zjistí, kdo zločin spáchal, případ se nicméně ukáže jako extrémně komplikovaný. Jeden z dalších příběhů se točí kolem havarovaného letadla, jiný kolem uneseného dítěte...

Premiéry: od úterý, 27. října, každé úterý a čtvrtek ve 22:50 hod.


Zastánci blahobytu
Třináctidílné vyprávění, na jehož produkci se podílel slavný rocker Mick Jagger z kapely Rolling Stones, se točí kolem kuriózního plánu šestice outsiderů. Toaletáři Eugene a Francis, indický taxikář Gourishankar, hlídač Rockefeller, student Louis a půvabná servírka Esperanza si chtějí vylepšit své mizerné existence. Rozhodnou se, že provedou loupež v luxusním bytě Micka Jaggera...

Premiéry: od soboty, 31. října, každou sobotu v 19:10 a 19:35 hod. (vždy dvě epizody)

tisk
Změny nabídek připojení k Internetu
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 1. října 2009 08:00
Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám oznámit, že od 1. 10. 2009 dochází k pozitivním změnám v námi nabízených linkách.

Linka s rychlostí 10240/512 kbps a datovým základem 15 GB se mění na linku s rychlostí 10240/1024 kbps a datovým základem 30 GB. Měsíční cena za datový základ zůstává 250 Kč.

Linka s rychlostí 5120/256 kbps a datovým základem 75 GB se mění na linku s rychlostí 5120/512 kbps a datovým základem 100 GB. Měsíční cena za datový základ zůstává 300 Kč.

Linka s rychlostí 12288/512 kbps a datovým základem 100 GB se mění na linku s rychlostí 12288/1024 kbps a datovým základem 100 GB. Měsíční cena za datový základ se mění na 450 Kč.

V rozvodu Č. Budějovice nově nabízíme linku 30720/2048 kbps s datovým základem 150 GB a cenou za datový základ 600 Kč. Tato linka vyžaduje nový typ kabelového modemu pro Docsis 3.0, který zapůjčujeme za vratnou kauci 1500 Kč.

Cena za každý započatý 1 GB nad datový základ zůstává na částce 30 Kč.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
tisk
Plánovaná výluka vysílače Regionální sítě 1 – Včelná u ČB
Lokalita: České Budějovice - Kab. rozvod Č. Budějovice
Datum: 30. září 2009 08:00
Dne 30. září 2009 dojde k několika hodinové nutné kompletní odstávce vysílače SK Včelná (K29  DVB-T - TV GIMI, TV PRIMA , PUBLIC , ÓČKO a také analogu K51 TV PRIMA/TV GIMI). Během odstávky dojde k úpravě anténního systému na vysílači SK Včelná (České Budějovice). Po ukončení prací bude vysílání v plném rozsahu a nezměněném obsahu opět obnoveno.
tisk
Říjen na AXN
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 29. září 2009 08:00
Tematický kanál akčních filmů a seriálů AXN nachystal na nedělní večery v říjnu tři zajímavé filmy - úsměvnou moralitu o absurdní časové smyčce Na Hromnice o den více, romantickou komedii Španglicky snadno a rychle, akční film S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení a na poslední sobotní večer sci-fi horor Duchové Marsu. Nebudou ani chybět ani seriály Damages – Pavučina moci, Cena za lidskost, Zakázané metody a Uneseni.


Seriály

Damages – Pavučina moci

Třináctidílné drama, oceněné třemi cenami Emmy a Zlatým glóbem. V hlavních rolích se představí Glenn Closeová a Rose Byrneová. Seriál se odehrává v prostředí špičkových právníků, kteří se na cestě za úspěchem nezastaví před ničím. Jedním z nich je slavná a vážená, ale zároveň mnohými nenáviděná a očerňovaná Patty Hewesová (Glenn Closeová). Ta spolu se svou asistentkou, inteligentní a ambiciózní Ellen Parsonsovou (Rose Byrneová), tvoří elitní dvojici, která jde navzdory všem překážkám za každou profesionální výzvou. Obě ženy však brzy stanou tváří v tvář mocnému a nebezpečnému muži, zkorumpovanému manažerovi a miliardáři Arthurovi Frobisherovi (Ted Danson). Ten je obviněn z finančních machinací, které mu přinesly pohádkový profit, jeho zaměstnance však přivedly na mizinu. Brzy začne být jasné, že z jejich divokého střetu nemůže vzejít nic dobrého. Není však jasné, kdo v tomto souboji nekalých praktik, ústrků, zastrašování a manipulací nakonec zvítězí.

Premiéry: od úterý, 6. října, každé úterý ve 21:00 hod., dva díly za sebou


Cena za lidskost

Upír, vlkodlak a duch tvoří kuriózní trojici, která v tomto zábavném i napínavém seriálu bydlí pod jednou střechou. Mitchell pracuje v nemocnici, ale raději se nepřibližuje k pacientům. George během každého úplňku zažívá proměnu ve vlkodlaka. Annie se marně snaží pochopit fakt, že bývalý snoubenec ji nemůže spatřit. Osou sedmidílného příběhu je líčení snah těchto abnormálních bytostí neprozradit svá traumatická tajemství...

Premiéry: od pátku, 2. října, každý pátek v 21:00 hod.


Zakázané metody

Třináctidílné sci-fi dobrodružství se odehrává v blízké budoucnosti. Upozorňuje na nebezpečí zneužití špičkových technologií i experimentů s klonováním. Společenství mladých vědců stahuje a prodává lidské vzpomínky. Protagonistka úvodní epizody nejprve za tajemných okolností zemře a poté je nahrazena vlastním alter-egem... Na famózní vizuální podobě seriálu se podílel Doug Brode, který spolupracoval na nové verzi filmu Planeta opic, sérii o Harrym Potterovi či legendární sci-fi Star Trek.

Premiéry: od pátku, 2. října, každý pátek ve 22:00 a 22:30 hod. (vždy dvě epizody)


Uneseni

Desetidílný sci-fi seriál, natočený v produkci Stevena Spielberga, si pohrává s existencí mimozemšťanů. V roce 1944 zahlédli američtí piloti podivná světla na obloze nad Německem. Dva roky nato si mnoho lidí všimlo létajících talířů na obloze. Americká zpravodajská služba však veškerá fakta popřela a umlčela všechny svědky... Dobrodružná sága sleduje osudy tří rodin během čtyř generací. Jedním z hlavních hrdinů je Russell Keys, který bojoval ve druhé světové válce a je pronásledován podivnými nočními můrami. Druhým je bývalý pilot Owen Crawford, jenž se přidal na stranu vládních spiklenců. Třetí klíčovou postavou je nešťastně provdaná servírka Sally Clarkeová, která byla oplodněna mimozemským návštěvníkem.

Premiéry: od pondělí, 5. října, každé pondělí v 21:00 hod.


Filmy

Na Hromnice o den více

V pensylvánském městečku Punysutawney se každý rok 2. února koná tradiční slavnost. Tuto kuriozitu již poněkolikáté natáčí a komentuje televizní expert na meteorologii. Blazeovaného Phila Connorse (Bill Murray) místní slavnost nudí a hned po natáčení chce odjet. Jeho plány však zhatí sněhová kalamita. Otrávený muž odmítne pozvání na večírek od půvabné produkční (Andie MacDowellová) a jde spát. Když se však ráno probudí, je opět 2. února... Úsměvnou moralitu o absurdní časové smyčce a vyléčené aroganci režíroval Harold Ramis.

Uvedení: neděle 4. října, ve 22:00 hod.


Španglicky snadno a rychle

Půvabná Mexičanka emigrovala do Los Angeles, kde začne pracovat jako hospodyně u úspěšného šéfa Johna Claskyho (Adam Sandler). Ten žije v rozlehlém domě žije se svou ženou, jejich dvěma dětmi a tchyní. Život v neznámé zemi je ovšem nebezpečnější, než Flo předpokládala. Musí bojovat nejen s jazykovou bariérou, ale také s odlišnými kulturními hodnotami. Navíc se musí vyrovnat s tím, že její dcera Cristine dospívá... Romantickou komedii z roku 2004, nominovanou na Zlatý glóbus, realizoval James L. Brooks.

Uvedení: neděle, 11. října ve 22:00 hod.


S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení

Riskantní akce elitní jednotky S.W.A.T. během přepadení banky vede k degradaci jejích dvou členů. Zatímco první (Colin Farrell) se do úderného komanda postupně vypracuje zpět, druhý (Jeremy Renner) podlehne svodům francouzského drogového bosse. Psychopatický zločinec totiž otevřeně prohlásí, že vyplatí sto milionů dolarů tomu, kdo ho vysvobodí během transportu do federálního vězení. Šestici členů zásahové jednotky tak čeká konfrontace s tlupou žoldáků... Režii akčního dobrodružství měl Clark Johnson.

Uvedení: neděle, 18. října ve 22:00 hod.


Duchové Marsu

Sci-fi horor režiséra Johna Carpentera, uváděný během Halloweenu, se odehrává na Marsu, který je z velké části kolonizován pozemšťany. Intergalaktická policistka Melanie (Natasha Henstridgeová) a její tým mají za úkol převézt nebezpečného zločince (Ice Cube). Po příletu na rudou planetu však zjistí, že všichni lidé zmizeli. Později objeví vchod do podzemí, který vytvořila dávná marťanská civilizace a jehož odkrytí přivolá nebezpečné duchy. Skupinka ohrožených, včetně nevyzpytatelného odsouzence, se musí semknout, aby přežila jejich zuřivý útok.

Uvedení: sobota, 31. října v 00:00 hod.


Oficiální stránka AXN: www.axn.cz.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.