Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Podzimní akce se prodlužuje až do 30. 11. 2009
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 16. listopadu 2009 08:00
Trvání do: 30. listopadu 2009 23:59
PODZIMNÍ AKCE je prodloužena do 30. 11. 2009

Pro značný zájem se naše podzimní akce prodlužuje až do 30. listopadu 2009 !

Za přípojku zaplatíte jen 500,- Kč.
A navíc, první měsíční paušální poplatek budete platit až za měsíc leden 2010.

Objednejte si do 30. listopadu připojení k Internetu prostřednictvím naší kabelové televize a získáte slevu na připojovacím poplatku ve výši 500,- Kč. Připojení k Internetu vám tedy bude zřízeno zcela zdarma! (Vyjma rozvodu T. Sviny)

Nemáte-li dosud naší přípojku zavedenu, a objednáte-li si zároveň přístup k Internetu, zřídíme vám obě služby dohromady rovněž zdarma bez zřizovacích poplatků.  
 
Více informací na www.elsat.cz , na tomto Infoservisu a v Infokanálech Elsat.
tisk
Výpadek Internetového připojení - Týn nad Vltavou
Lokalita: Týn nad Vltavou
Trvání od: 16. listopadu 2009 05:00
Trvání do: 16. listopadu 2009 05:30
Vážení zákazníci,
oznamujeme Vám tímto, že začátkem příštího týdne dojde k neplánovanému výpadku námi poskytovaného připojení v Netěchovicích (Týn nad Vltavou) :
 
 
bližší údaje :
pondělí 16.11.2009
v době : 5:00 - 5:30
délka výpadku :  15 minut
důvod : výměna páteřního routeru
 
Děkujeme za pochopení.
tisk
Havárie - výpadek programů v Trhových Svinech
Lokalita: Trhové Sviny - kab. rozvod T. Sviny
Datum: 14. listopadu 2009 20:00

V sobotu v ranních hodinách došlo v kabelovém rozvodu Elsat v Trhových Svinech k vážné havárii centrálního napájecího zdroje řídící jednotky pro skupinu analogových i digitálních televizních programů. V důsledku této havárie následně došlo k výpadku části programů z celé této skupiny v analogové i digitální nabídce.

Na operativním řešení této havárie pracovala technická skupina Elsat v sobotu i v neděli. V průběhu víkendu byla část postižených programů provizorně zprovozněna ze záložní technologie, ostatní nyní nefunkční programy budou znovuzprovozněny ihned po dovezení náhradního napájecícho zdroje, pravděpodobně v průběhu pondělního odpoledne. Program ČT 2 bude v analogové nabídce po dobu opravy šířen provizorně na tv kanálu E 11, frekvence 217,25 MHz, nikoliv na svém obvyklém kanálu E 10.

Za víkendový výpadek části tv programů v analogové i digitální nabídce a případné potíže s tímto výpadkem spojené se našim zákazníkům v Trhových Svinech velice omlouváme a děkujeme za pochopení.

tisk
Filmový kanál ve vysokém rozlišení HBO CZ HD
Lokalita: Vimperk, Písek - kab. rozvod Vimperk a Písek
Datum: 10. listopadu 2009 10:00
Filmový kanál ve vysokém rozlišení HBO CZ HD

Do kódované placené (Pay TV) digitální filmové nabídky Elsat v Písku a ve Vimperku byl nově zařazen filmový kanál HBO vysokém rozlišení HBO CZ HD. Program byl přidán do filmového paketu X na tv kanálu SE 29 (370,00 MHz). Je šířen se zvukovým doprovodem Dolby Digital (AC 3) v české a anglické verzi.

Filmový kanál HBO CZ HD je prozatím šířen ve zkušebním provozu, je kódován a je přístupný všem stávajícím předplatitelům filmového balíku HBO bez dalšího příplatku.
Pro příjem filmového kanálu HBO CZ HD i dalších programů ve vysokém rozlišení HDTV je pochopitelně nutný Set Top Box nebo televizor vybavený HD tunerem pro příjem HDTV programů ve vysokém rozlišení a samozřejmě smart karta Conax.
Televizor s obrazovkou HD Ready nebo Full HD je pro příjem HD programů podmínka nutná, nikoliv však postačující!!
 
tisk
Nový tématický program Fishing & Hunting
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek - kab. rozvod Č. Budějovice, Písek, Vimperk
Datum: 9. listopadu 2009 16:00
Nový tématický program Fishing & Hunting

Do naší digitální kódované Rozšířené nabídky v Č. Budějovicích, Písku a Vimperku byl nově zařazen specializovaný program Fishing & Hunting.
F&H je tematický kanál pro nadšence rybolovu a lovu. S Fishing & Hunting kanálem navštívíte nejlepší světové rybářské a lovecké oblasti. Uvidíte speciální reportáže od proslulých rybářských a loveckých expertů. Ukážeme vám nejlepší a nejnovější loveckou a rybářskou výstroj a tipy jak jí nejlépe používat. Dostanete nejlepší rybářské a lovecké rady přímo od skutečných profesionálů. Naučíme vás milovat lov a rybolov! Všechny programy jsou v českém dabingu.

Program Fishing & Hunting je v rámci naší Rozšířené nabídky šířen na tv kanálu SE 30 (frekvence 378 MHz). Je kódován a je přístupný všem stávajícím předplatitelům Rozšířené nabídky bez dalšího příplatku.
K příjmu je potřeba Set Top Box nebo televizor s digitálním kabelovým tunerem DVB-C a CA modulem a smart kartou Conax.
Program F&H je v rámci Rozšířené nabídky prozatím šířen ve zkušebním provozu.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.