Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Užitečné informace pro zájemce o koupi nového plochého televizoru
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 26. ledna 2010 10:00

Pro naše účastníky - zájemce o koupi nového plochého televizoru typu LCD, LED, PDP nabízíme ke stažení článek s užitečnými informacemi pro zákazníky, ohledně výběru typu, vybavení, provedení, ceny, úhlopříčky obrazovky a dalších potřebných věcí, které by předem měl znát každý zákazník předtím, než vstoupí do elektroprodejny s televizory.

Článek ve formátu pdf je převzat beze změny a bez jakýchkoliv úprav z prosincového č. 6 časopisu Inspirace Euronics. Toto číslo časopisu je k dispozici ke stažení celé (cca 7 MB), článek o televizorech se nachází na stránkách č. 12 - 17 :
http://web.elsatnet.cz/panek/clanky/Inspirace_Euronics_prosinec-06-2009.pdf

Připomínáme trvale platnou důležitou informaci, že pro zákazníky kabelové televize je velmi důležité a zásadní, aby nový plochý televizor byl vybaven nejenom klasickým analogovým tunerem a pozemním digitálním tunerem formátu DVB-T, ale zároveň i kabelovým digitálním tunerem formátu DVB-C a pokud možno také HD tunerem pro signál ve vysokém rozlišením v normě MPEG4/H.264 AVC.

tisk
Výpadek Internetového připojení - Písek a Vimperk
Lokalita: Vimperk, Písek
Trvání od: 22. ledna 2010 04:00
Trvání do: 22. ledna 2010 05:00
Vážení zákazníci,
oznamuji Vám tímto, že koncem příštího týdne dojde k možnému (!?) neplánovanému výpadku námi poskytovaného připojení v těchto lokalitách :
    - Vimperk
    - Písek
 
 
bližší údaje :
pátek 22.1.2010
v době : 4:00 - 5:00
délka výpadku :  10 minut
důvod : servisní zásah na páteřním L2 switchi ČDT
 
 
DŮLEŽITÁ POZNÁMKA :
podle vyjádření ČDT : "budou veskere prace probihat s maximalni opatrnosti tak, aby nedoslo k 
vypadku sluzeb"
...informace o výpadku je tedy vlastně pouze informativní a vůbec k němu nemusí dojít...
 
tisk
Výpadek Internetového připojení - České Budějovice
Lokalita: České Budějovice
Trvání od: 21. ledna 2010 06:00
Trvání do: 21. ledna 2010 07:00
Vážení zákazníci,
oznamuji Vám tímto, že ve čtvrtek 21.1.2010 dojde k  výpadku námi poskytovaného internetového připojení v  Č. Budějovicích.  Začátek výpadku bude 6:00h a maximální délka výpadku je 1 hodina.
Důvodem výpadku je upgrade firmware.
Děkujeme za pochopení.
 
tisk
MINIAKCE LEDEN/ÚNOR 2010
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 15. ledna 2010 08:00
Trvání do: 15. února 2010 16:00
MINIAKCE LEDEN/ÚNOR 2010
NÁRŮST DPH, ZVYŠOVÁNÍ POPLATKŮ ZA ŠÍŘENÉ PROGRAMY, NÁRŮST AUTORSKOPRÁVNÍCH POPLATKŮ
NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ SE TOTO NETÝKÁ!!!
 
Přestože neustále zdokonalujeme naše sítě a zvyšujeme počet distribuovaných programů, cena naší Základní programové nabídky se již třetí rok nezvyšuje!
 
Cena naší Základní programové nabídky, která zahrnuje analogové i digitální programy činí stále stejnou částku jako loni. Rovněž cena naší nejrozšířenější nabídky připojení k Internetu je stále 250,- Kč včetně DPH. Tyto ceny nejsou vázány na žádné smluvní závazky ohledně minimální doby užívání. I ceny všech našich ostatních služeb (rozšířená nabídka, zvlášť placené programy, atd.) se nezvyšovaly.
 
Přicházíme i s nabídkou pro naše nové zákazníky
Objednáte-li si zřízení přípojky naší kabelové televize v době od 15. ledna do 15. února 2010, zřídíme Vám přípojku pouze za 500,- Kč včetně DPH. První měsíční paušální poplatek budete navíc platit až za měsíc březen 2010!!
Rovněž přístup k síti Internet prostřednictvím našeho kabelového rozvodu objednaný ve výše uvedeném termínu Vám bude zřízen bez zřizovacího poplatku (kromě rozvodu T. Sviny)!
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SLEDUJTE ZIMNÍ OLYMPIJSKÉ HRY 2010 VE VYSOKÉM HD ROZLIŠENÍ
 
Mezi programy, které v rámci naší základní programové nabídky šíříme ve vysokém rozlišení je totiž i program ČT HD, který bude přinášet přenosy z OH v nativním vysokém (HD) rozlišení.
Program není kódován, takže jej mohou sledovat všichni zákazníci, kteří mají televizor s HD zobrazovačem a možnosti příjmu ve formátu DVB-C, MPEG 4. Máte-li HD televizor bez možnosti příjmu ve formátu DVB-C, poskytneme Vám Set Top Box umožňující i příjem HD programů.
 
NAŠE SPOLEČNOST BYLA TOTIŽ PLNĚ PŘIPRAVENA NA DIGITALIZACI TELEVIZNÍHO VYSÍLÁNÍ. Díky tomu můžete prostřednictvím našich sítí sledovat současně analogové, digitální SD i digitální HD programy. Naši zákazníci se tudíž nemusi bát úplného vypnutí pozemního analogového televizního vysílání!!!
 

Bližsí informace Vám poskytneme na našem zákaznickém oddělení a na www.elsat.cz

Akční letáček pro kabelový rozvod Č. Budějovice (pro další města je text stejný, mírně se liší jen údaj o počtu programů a výši paušálního poplatku):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/Miniakce_leden_CB.jpg

tisk
Program NOVA HD v Písku
Lokalita: Písek - kab. rozvod Písek
Datum: 8. ledna 2010 14:00
Upozorňujeme naše účastníky v Písku, přijímající program NOVA HD pomocí HD STB nebo televizoru s DVB-C HD tunerem, že došlo k dílčí změně vnitřních identifikátorů (audio a video PIDs) u tohoto programu.
Ke změně došlo z technických důvodů.
Pokud některým účastníkům neproběhla na jejich přijímacím zařízení automatická aktualizace parametrů a program NOVA HD jim přestal fungovat, je potřeba jej znovu naskenovat do paměti přístroje. Pomocí automatického nebo manuálního ladění v menu zařízení. Vnější ladicí parametry programu zůstaly stejné – frekvence 418,0 MHz, modulace QAM 64, symbolrate 6900.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.