Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Červencové novinky v TV
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 16. června 2008 08:00
Červenec na AXN
 
 
 
 
 
Na kanálu AXN startují v červenci tři nové seriály: The Amazing Race XI, Třeba mě sežer a Příšerná kocovina. Dále se zde objeví dobrodružné či romantické komedie: Jen blázni spěchají, Blankman, Buddy a Prostě sexy.

Nové seriály:

The Amazing Race XI
Dva štastní soutěžící si z nejúžasnější dobrodružné reality show – The Amazing Race - odnesou pořádnou sumu peněz! Dvoučlenné týmy tvořené z manželských párů, nejlepších kamarádů či rodičů a dětí nebo partnerů, cestují po celém světě a plní při tom psychicky náročné a fyzicky velmi vyčerpávající úkoly. Týmy jsou nepřetržitě zabírány kamerami – a jejich vztahy jsou tak vystaveny pořádné zkoušce. Ti, kteří nápor nevydrží, jsou vyřazeni. Zbylé týmy spolu pak bojují o prvenství a spěchají k vytyčenému cíli v naději, že se stanou vítězi v této doslova celosvětové hře.
Vysílání: od 5. července každou sobotu v 16:00 dva díly za sebou

Třeba mě sežer
Seriál byl nominován na čtyři ceny Emmy a pět Zlatých Glóbů v četně kategorie Nejlepší komedie. Seriál s prozaickým názvem Třeba mě sežer je zasazen do newyorské redakce fiktivního časopisu Blush magazine. Maya Gallová, novinářka ostrá jako břitva, sice nemluví se svým otcem, vydavatelem časopisu Blush, Jackem Gallo – podruhé oženěným sukničkářem, jehož současná žena je zároveň bývalá spolužačka Mayi ze střední školy – ale musela s největším sebezapřením přijmout práci v jeho domýšlivém časopisu hrajícím si přinejmenším na Cosmopolitan.
Vysílání: od 26. července každou sobotu od 19:00 dva díly za sebou

Příšerná kocovina
Sherilyn Fennová ztvárnila postavu Billie Frankové, bývalé hvězdy sitcomů, kterou její kariéra a osobní život zrazili ke dnu. Nyní pracuje pro producenta béčkových filmů, potýká se s démony svého života, kterými jsou především alkohol a sklony probouzet se po divokých celonočních večírcích v posteli s cizími muži. Když zaviní opilá Billie autonehodu, konečně si uvědomuje, že má problém a soud jí nařídí navštěvovat protialkoholní léčbu. Drzá a upřímná Billie si rozhodně nebere servítky – vyřkne všechno, co má na jazyku, když se snaží prokousat dnem bez jediného loku alkoholu.
Vysílání: od 27. července každou neděli ve 22:00 dva díly za sebou

Filmové premiéry:

Jen blázni spěchají
Úspěšný stavební inženýr potká dívku svého srdce. Jediný pohled jim stačí, aby k sobě pocítili lásku a jediná noc pak zanechá následky na celý život. Nezbývá než vystrojit svatbu, ale teprve po ní si Alex všimne, že Isabel má velmi neobvyklou rodinu. Mladému nastávajícímu otci zbývá pouhých devět měsíců na to, aby se s tímto malým problémem naučil žít... Matthew Perry a Salma Hayek v hlavních rolích romantické komedie z roku 1997.
Premiéra: 2. července ve 21:00

Prostě sexy
Christina Waltersová a její nejbližší kamarádky Courtney a Jane jsou mladé emancipované dámy, jejichž životním cílem je nevázanost, zábava, třeba i kariéra, ale hlavně ne žádný pevný vztah či láska, to by bylo proti jejich tajnému desateru. U sebevědomé Christiny se ale jednoho večera cosi změní. Na jednom z večerních tahů se seznámí se sympatickým blonďákem Peterem, jenž se jí záhy dostane pod kůži. Jedinou šancí, jak se s ním znovu setkat, je pro Christinu návštěva svatby Peterova bratra Rogera. Během obřadu se ale provalí nečekaná novinka. Vypadá to, že Christina bude muset o svého vysněného hrdinu tvrdě bojovat. Tři půvabné grácie ztělesnily v romantické komedii Cameron Diazová, Christina Applegateová a Selma Blairová.
Premiéra: 9. července ve 21:00

Buddy
Newyorkský dům paní Lintzové (Rene Russová) připomíná Noemovu archu. Kromě jejího manžela v něm bydlí také smečka psích šampiónů, královští zajíci, guinejská prasata, pár koní, dvě sovy, tři hadi a kočka. Paní Lintzová totiž miluje zvířátka. Jejím mazlíčkem je ale gorila Buddy. Paní Lintzová ji zachránila před smrtí a od té doby ji rozmazlovala jako vlastní dítě. Jak ale Buddy rostla, začal se v ní stále častěji ozývat hlas divočiny.
Premiéra: 18. července ve 21:00

Blankman
Akční dobrodružná komedie režiséra Mikea Bindera vypráví o muži, který nemá peníze ani moc, ale přesto najde dost odvahy, aby se postavil zločinu. Policie stávkuje, mafie drží starostu jako rukojmí, ale naštěstí je tu Blankman. Excentrický vynálezce Darryl Walker (Damon Wayans), který dokáže proměnit ortopedickou obuv ve smrtící bumerang a babiččin župan v kápi. Klidný Darryl, ozbrojen předměty z domácího arzenálu, se mění v ostražitého Blankmana. V jeho soukromé válce proti zločinu mu pomáhá starší bratr (David Alan Grier) a reportérka Kimberly Jonzová (Robin Givensová) vynese jeho příběh ke slávě.
Premiéra: 25. července ve 21:00

Oficiální stránka AXN: www.axn.cz.
 
 
Červencová nabídka HBO
 
 
 
 
 
Placený satelitní a kabelový kanál HBO v červenci přináší na obrazovky předplatitelů kromě jiných zajímavých filmů nestárnoucího Sylvestera Stalloneho v posledním dramatu boxera Rocky Balboa či thriller Strážce s Michaelem Douglasem a Kim Basingerovou...

Nedělní premiéry:

Portrét šílenství
Edmond Burke (William H. Macy) jedné noci opustí svou ženu a vydá se do polosvěta velkoměsta. V baru se seznámí s neznámým mužem, který mu dá vizitku striptýzového klubu. Nesmělý muž navštíví několik erotických podniků a zaplete se do různých konfliktů. Poté, co jej okradou pouliční podvodníci, dorazí do zastavárny a opatří si nůž. Změní se v agresivního psychotika a usmrtí náhodně sbalenou servírku (Julia Stilesová). Další fáze příběhu se odehrávají ve vězení, kde Edmond zažívá násilí od černého spoluvězně… Studie vykolejenosti, jež vzdáleně připomíná Schumacherovo drama Volný pád, vznikla podle divadelní hry Davida Mameta.
Premiéra: neděle 6. července ve 20:00

Divočáci
Čtveřice kamarádů - zubař Doug (Tim Allen), instalatér Bobby (Martin Lawrence), počítačový programátor Dudley (William H. Macy) a zkrachovanec Woody (John Travolta) - vyrazí na motorkářský výlet po americkém jihu. Parta, jež si říká Divočáci, zažije řadu dobrodružství. V motorkářském baru narazí na gang Del Fuegos, vedený arogantním Jackem (Ray Liotta). Mezi mírumilovnými muži a otrlými desperáty dojde ke konfliktu. Ten se přenese do městečka Madrid, kde gang pravidelně páchá výtržnosti. Čtveřice poutníků se postaví na obranu terorizovaných venkovanů… Dobrodužná komedie - podmalovaná rockovými hity - je groteskní variantou Bezstarostné jízdy. Vypráví o síle přátelství a odvaze čelit zlu.
Premiéra: neděle 13. července ve 20:00

Strážce
Agent Pete Garrison (Michael Douglas) byl kdysi postřelen při neúspěšném atentátu na prezidenta Reagana. Muž, jenž pracuje v ochrance současné hlavy státu, se dostane na stopu rafinovaného spiknutí, jehož cílem je zabití prezidenta. Postupně vyjde najevo, že se zločinci spolupracuje kdosi z okruhu jeho blízkých. Situaci komplikuje fakt, že Garrison má utajovaný poměr s první dámou (Kim Basingerová). Čestný muž se octne v podezření, že právě on je oním zrádcem. Thriller s mnoha překvapivými zvraty vznikl podle románu bývalého člena tajné služby Geralda Petieviche. Závěrečné dějství, v němž dojde k dramatické přestřelce, se odehraje na summitu G8 v kanadském Torontu.
Premiéra: neděle 20. července ve 20:00

Rocky Balboa
Stárnoucí Rocky Balboa vzpomíná na zemřelou ženu Adrian a šéfuje malé restauraci, která nese její jméno. Snaží se sblížit se svým dospělým synem Robertem, který v otcově stínu marně hledá sebeuplatnění. Jeho návrat do ringu odstartuje počítačově simulovaný zápas v televizi, v němž se bývalý šampión utká se současným mistrem světa. Tím je černý Mason Dixon (Antonio Tarver), který postrádá schopné soupeře a propadl nebezpečnému sebeuspokojení. Rocky s ním po tvrdém tréninku vybojuje překvapivě vyrovnané exhibiční utkání. Mezitím se sbližuje se zdrženlivou číšnicí Marií… Drama o chlapské cti a vůli po úspěchu vzniklo třicet let po prvním snímku z populární série.
Premiéra: neděle 27. července ve 20:00

Nenechte si ujít:

Wall Street
Režisér Oliver Stone v dramatu z roku 1987 kriticky zobrazil poměry ve vrcholném americkém byznysu. Hlavní postavou vyprávění - inspirovaného skutečnou kauzou - je ambiciózní makléř Bud (Charlie Sheen), jenž se v touze po astronomických ziscích stane loutkou v rukou cynického spekulanta (Michael Douglas). Budovo zmoudření odstartuje chystaná transakce kolem krachujících aerolinek, o nichž získal informace od svého otce.
Premiéra: úterý 1. července ve 20:00

Komparz - speciální vydání 2007
Andy Millman (Ricky Gervais) se stal hvězdou televizní show a má nový dům i nového agenta. Sebevědomému Andymu to pořád nestačí. Získal sice slávu, postrádá však skutečný respekt. Kritici ho stále považují za pouhého televizního rutinéra. Mezitím se jeho nejlepší kamarádce Maggie daří stále hůř. Pomůže Andy dívce, jejíž krize si zatím vůbec nevšiml? Zvláštními hosty této epizody jsou George Michael a Clive Owen.
Premiéra: čtvrtek 3. července ve 20:30

Mstitel
Vietnamský veterán Cal Dexter (Sam Elliot) působí jako obyčejný právník v New Jersey. Bývalý člen speciálních jednotek však ve skutečnosti pracuje pro mocného důlního magnáta. Hledá muže, který v Bosně zabil milionářova vnuka. Mstitele, jenž by mohl rozpoutat mezinárodní chaos, se pokouší zastavit agent CIA (Timothy Hutton)… Thriller - inspirovaný románem Frederica Forsytha - režíroval Robert Markowitz.
Premiéra: čtvrtek 10. července ve 20:30

U ledu
Timovi je šest let a vypadá jako neviňátko. Při nebezpečné hře přijde o život jeho nejlepší kamarádka Luzi. Timova matka je zdrcená z představy, jaké bude mít dívčina smrt následky. Záležitost se snaží ututlat, postupně však vychází najevo, že andělsky vypadající chlapeček má na kauze svůj podíl. Detektivem, který případ vyšetřuje, je Timův otec… Německý thriller z roku 2005 natočila jako svůj hraný debut dokumentaristka Aelrun Goetteová.
Premiéra: pátek 11. července ve 20:00

Seznam
Reklamní manažer Lewis Bond (Wayne Brady) touží po opravdové lásce. Proto sestaví seznam předpokladů, který by měl mít dokonalý muž, aby našel správnou partnerku. Brzy však zjistí, že reálný život se řídí jinými pravidly. Ukáže se, že jeho vyvolená (Sydney T. Poitierová) není ideální a Lewis musí volit mezi rozumem a srdcem…
Premiéra: úterý 15. července ve 20:00

Leda ve snu
Hrdinou britské romantické komedie je zubař Albert Ross, kterého od dětství sužuje jeho macecha. Nesmělý muž žije fádně a osaměle a kamarádí se s lesbičkou. Jedné noci se však jeho nanicovatá existence zásadně promění. Po neobvyklé nehodě se Albertovi splní vše, o čem dosud pouze snil. Tajemná síla způsobí, že se octne mezi dvěma rozdychtěnými ženami. Dokáže si mezi nimi vybrat tu pravou?
Premiéra: čtvrtek 17. července ve 20:30

Jen trošku štěstí
Ashley (Lindsay Lohanová) pracuje v prestižní PR firmě a je dítětem Štěstěny. Připravuje prestižní maškarní bál pro nahrávací společnost. Jake (Chris Pine) je notorický smolař a doufá, že konečně prorazí se svou rockovou kapelou. Poté, co se na tanečním parketu setká s Ashley, jeho hvězda začne slibně stoupat. Dívku naopak pronásleduje jedno neštěstí za druhým…
Premiéra: pátek 25. července ve 20:00

Černý srpen
Americké biografické drama vypráví o životě a smrti aktivisty George L. Jacksona, který se dostal do kriminálu v osmnácti letech za krádež 70 dolarů. Ve vězení vystudoval a začal bojovat za práva vězňů. Dopisy, v nichž požadoval zásadní reformu vězeňství, vyšly tiskem. Jeho smrt v roce 1971 vyvolala řadu dohadů. Objevily se spekulace, že se stal obětí politické vraždy, kterou zinscenovala FBI…
Premiéra: čtvrtek 31. července ve 20:00

Oficiální stránka HBO: www.hbo.cz.
 
 
Červencové filmové lahůdky na Cinemaxu
 
 
 
 
 
Filmový kanál Cinemax nabízí v červenci řadu filmových lahůdek, z nichž si vybere každý člen rodiny - je libo gangsterské retro Neúplatní, přepis Ibsenovy hry Nepřítel lidu, slavného King Konga, úsměvné retro Americké graffiti, "počítačový" Doom, výpravný pohled do historie Marie Antoinetta, anebo slavný Podraz?

Neúplatní
Drsný příběh o konfliktu práva se zločinem se odehrává v Chicagu třicátých let. Ve městě vládne gangster Al Capone, který ilegálně kšeftuje s alkoholem. Zátah na velkou zásilku whisky skončí fiaskem. Vyjde najevo, že kdosi z policistů zákrok předem prozradil. Do boje proti nepolapitelnému zlosynovi se pustí skupina zvaná Neúplatní. Tvoří ji irský pochůzkář (Sean Connery), zmocněnec ministerstva financí (Kevin Costner), subtilní účetní (Charles Martin Smith) a elitní střelec (Andy Garcia)… Režii slavného gangsterského retra měl Brian De Palma.
Premiéra: pátek 4. července ve 20:00

Puccini pro začátečnice
Lesbická spisovatelka Allegra miluje operu a svou přítelkyni Samanthu. Ta ji ale jednoho dne opustí a začne flirtovat s muži. Allegra potká na večírku sympatického kolegu z práce. Philip jejich erotický zážitek vezme vážně a rozejde se svou dosavadní přítelkyní Grace. Právě ona se však stane novým objektem zájmu Allegry. Klasický milostný trojúhelník se rozrůstá do netušených rozměrů… Komedii ze současného New Yorku, uvedenou na loňském MFF v Karlových Varech, realizovala podle vlastního scénáře Maria Maggentiová.
Premiéra: sobota 5. července ve 20:00

Nepřítel lidu
Přepis stejnojmenné divadelní hry norského dramatika Henrika Ibsena natočil v roce 1978 režisér George Schaefer. Titulní postavou je doktor Stockmann (Steve McQueen), který se postaví proti svým sousedům. Obyvatelé zapadlého města chtějí vybudovat termální lázně pro turisty a získat potřebný zdroj peněz do erární pokladny. Stockmann však odhalí, že místní vodní zdroje jsou zamořeny chemikáliemi z továrny na kůže. V situaci, kdy hrozí skandál, se veřejné mínění obrátí proti němu. Z poctivého muže se stává veřejný nepřítel…
Premiéra: úterý 8. července ve 20:00

Bobby Deerfield
Bobby Deerfield (Al Pacino) je automobilový závodník, který zasvětil život permanentnímu riziku. Jednoho dne se ale jeho žebříček hodnot zásadně změní. Potkává Lillian (Marthe Kellerová) a do tajuplné krásky se beznadějně zamiluje. Dlouho však netuší, že žena je vážně nemocná… Romantické drama, zasazené do atraktivního prostředí Formule 1, realizoval v roce 1977 nedávno zesnulý hollywoodský veterán Sydney Pollack. Příběh, nasnímaný v evropských lokacích, je adaptací románu Nebe nezná vyvolených z pera Ericha Marii Remarquea.
Premiéra: pátek 11. července ve 20:00

King Kong
Remake legendárního dobrodružství natočil v roce 2005 režisér Peter Jackson. Původní příběh pochází z roku 1933, pozdější verzi realizoval v roce 1976 režisér John Guillermin… Mladá herečka (Naomi Wattsová) přijme roli ve filmu výstředního režiséra a spolu se štábem odcestuje na tichomořský ostrov. V záhadné enklávě je unesena domorodci, kteří ji obětují gorilímu monstru. Gigantické zvíře je po mnoha dramatických střetech přemoženo a dopraveno do New Yorku. V něm se Kong osvobodí z pout a vyšplhá na Empire State Building…
Premiéra: sobota 12. července ve 20:00

Rudé kvítky
Hrdinou úsměvného čínského retra - situovaného do roku 1949 - je temperamentní čtyřletý kluk. Qiang během nepřítomnosti svých rodičů vyrůstá v prominentní školce. V ní se stává účastníkem vzrušujících her i tajuplných rituálů, zároveň však naráží na vojenskou disciplínu a kolektivistické pořádky. Individualisticky založený chlapec se protivnému systému začne vzpírat. Narušuje morálku svých vrstevníků a ustavičně se dožaduje rudého kvítku, který jeho spolužáci dostávají za dobré chování.
Premiéra: neděle 13. července ve 20:00

Americké graffiti
Úsměvné retro, které v roce 1973 natočil George Lucas, se odehrává během jediné noci v americkém maloměstě. Hlavními postavami jsou Curt a Steve (Richard Dreyfuss a Ron Howard), kteří právě dokončili střední školu a chystají se na vysokou. Kaleidoskop - situovaný do roku 1962 a rámovaný tehdejšími rockovými hity - líčí povyražení zmíněných teenagerů a jejich několika přátel… V jednom ze skvostných gagů mladíci kuriózně vyřadí z provozu policejní auto. Dokumentaristicky laděná koláž vznikala bez pevného scénáře a získala pět oscarových nominací.
Premiéra: pátek 18. července ve 20:00

Doom
V roce 2026 byl v nevadské poušti objeven portál, vedoucí do pradávného města na Marsu. Na vzdálené planetě byla vybudována výzkumná stanice, nezodpovědné pokusy však její obyvatele přivedly do zkázy. V laboratořích se objevila krvežíznivá monstra. Na Mars je vysláno mariňácké komando, část osazenstva základny Olduvai jsou mutanti… Adaptace stejnojmenné počítačové hry se natáčela v České republice, mimo jiné v bývalém mauzoleu na pražském Vítkově. Režii akční sci-fi z roku 2005 měl Andrzej Bartkowiak.
Premiéra: sobota 19. července ve 20:00

Marie Antoinetta
Netradiční pohled na osobnost francouzské královny (1755 - 1793), jež pocházela z Rakouska a sňatkem s Ludvíkem XVI. měla zajistit mír mezi rodnou zemí a Francií. Marie Antoinetta (Kirsten Dunstová) se ve čtrnácti letech octne v cizím prostředí, sešněrovaném závistí, intrikami a přísnou dvorskou etiketou. Dívka se věčně nudí a se svým partnerem dlouho nemá potomka… Režisérka Sophia Coppolová (nar. 1971) vykreslila hrdinku jako hvězdu i oběť dobového "showbyznysu". Výpravné retro se prolíná s postmoderní satirou o pozlátcích luxusu.
Premiéra: sobota 26. července ve 20:00

Dům v písčinách
Příběh žen tří generací je situován do kraje Maranhao na severu Brazílie. V roce 1910 přichází do přízračných končin těhotná Áurea, jejíž manžel v nich vidí zaslíbenou zem. Po jeho smrti se žena pokouší z bezútěšných končin odejít. Postupně však podléhá magii místa, které jako by existovalo mimo čas a prostor. Její dceři Marii se útěk podaří, ani ona však na tajuplný kraj nedokáže zapomenout… Podobenství se sugestivní krajinomalbou - oceněné na festivalu Sundance a uvedené na předloňské přehlídce v Karlových Varech - režíroval Andrucha Waddington. Tentýž autor získal v roce 2000 Křišťálový globus za snímek Já, ty a oni.
Premiéra: neděle 27. července ve 20:00

Lili a baobab
Třicetiletá fotografka Lili pracuje v Cherbourgu pro místní úřady. Městečko má družbu se senegalským městem Agnam a Lili se tak dostane na černý kontinent. Spřátelí se s domorodou dívkou Aminatou, která se jí stará o prádlo. Po návratu do Evropy se dozví hrozivou zvěst. Aminanta čeká nemanželského potomka, což v její zemi znamená společenskou ostudu i smrtelné ohrožení. Lili se své kamarádce rozhodne pomoct… Francouzské drama, které podle vlastního scénáře natočila Chantal Richardová, vzniklo na základě skutečných událostí.
Premiéra: úterý 29. července ve 20:00

Podraz
Dva pouliční chmatáci pomocí prastarého triku oberou gangsterského kurýra. Netuší, že okradený muž pracuje pro samolibého mafiánského šéfa. Ten se začne mstít a jednoho z podvodníků nechá zlikvidovat. Johnny (Robert Redford), který zabijákům unikne, vyhledá karbaníka Henryho (Paul Newman). Na všemocného gangstera (Robert Shaw) společně narafičí složitou past, v níž hrají důležitou roli domnělá zrada a falešná sázková kancelář… Legendární gangsterské retro s ragtimovými melodiemi - oceněné sedmi Oscary - režíroval George Roy Hill.
Premiéra: čtvrtek 31. července ve 20:00

Oficiální stránka Cinemaxu: www.cinemaxtv.cz.
tisk
Vyjádření a omluva spol. ČDT k výpadkům Internetu a digitální nabídky
Lokalita: Vimperk, Písek - kab. rozvody Písek a Vimperk
Datum: 15. června 2008 12:00

Vyjádření a omluva společnosti ČD Telematika a.s. k výpadkům připojení k Internetu a digitální placené nabídky v Písku a Vimperku v minulém týdnu.

Celé znění dopisu ve formátu pdf ke stažení zde:

http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/Vypadek_site_info_CDT.pdf

 

tisk
Výpadek internetového připojení a digitálních paketů - Písek
Lokalita: Písek
Datum: 12. června 2008 08:50

Vážení zákazníci,

problém s připojením k Internetu a vypadávání digitálních paketů, který byl už několikrát oznamován, bohužel stále trvá. info.elsat.cz/index.php

Jde o potíže u pronajímatele optických linek ke kterým dochází většinou ve večerních a nočních hodinách. Problém se týká všech poskytovatelů internetového připojení v Písku využívajících služeb tohoto pronajímatele optických linek, tak i u poskytovatelů jinde v republice.

Podle vyjádření pronajímatele se na odstranění závady pracuje.

Výpadky budou našim zákazníkům finančně kompenzovány.

Omlouváme se za potíže spojené s výpadky spojení.

tisk
Výpadek internetového připojení a digitálních paketů - Písek a Vimperk
Lokalita: Vimperk, Písek
Datum: 10. června 2008 09:21
Včera ve večerních hodinách bohužel stále pokračovaly výpadky popsané v předchozím článku.
info.elsat.cz/index.php.
V Písku šlo o Internet a digitální pakety, ve Vimperku o digitální pakety.
Jde o nějaké potíže u pronajímatele optických tras, včerejší výpadky byly u pronajatých okruhů  i v jiných částech republiky. 
Už opakovaně jsme byli ujištěni, že je problém vyřešen, nicméně jak se ukázalo tak nebyl. Po včerejší velké výměně technologie to snad konečně bude v pořádku.
Výpadky budou finančně kompenzovány.

Omlouváme se za případné potíže spojené s výpadky spojení.

tisk
Výpadek internetového připojení - Písek
Lokalita: Písek
Datum: 9. června 2008 12:48

Výpadky Internetového připojení v rozvodu Písek.

Omlováme se našim zákazníkům v Písku za několik přerušení Internetového připojení.

Jde o dva výpadky v pátek 6.6.2008, od 18:03 do 18:15h a krátký výpadek okolo 18:37h.

Dále pak o výpadek 8.6.2008 v době od 22:16 - 23:00h.

A dnes 9.6.2008 v době od 1:30 - 2:30h, 12:30 - 13:03h. Odpoledne šlo v uvedené době i k výpadku digitálních kanálů HBO, Cinemax.

Výpadky byly u našeho poskytovatele připojení, resp. u pronajímatele optické trasy.

Omlouváme se za případné potíže spojené s výpadky spojení.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.