Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek internetového připojení - Týn nad Vltavou
Lokalita: Týn nad Vltavou
Trvání od: 10. dubna 2008 09:00
Trvání do: 10. dubna 2008 11:00

Dovolujeme si Vám oznámit plánovaný výpadek služby Internet v rozvodu Týn nad Vltavou.

Důvodem výpadku je výměna technologie na hlavní přijímací stanici.

Za vzniklé potíže s tímto výpadkem se omlouváme.

tisk
Výpadek internetového připojení - Týn nad Vltavou
Lokalita: Týn nad Vltavou
Trvání od: 10. dubna 2008 02:00
Trvání do: 10. dubna 2008 03:00
Dovolujeme si Vám oznámit plánovaný výpadek služby Internet v rozvodu Týn nad Vltavou.

Důvodem výpadku je výměna technologie u našeho poskytovatele připojení k Internetu.


Za vzniklé potíže s tímto výpadkem se omlouváme.
tisk
Ukončení analogového šíření filmového kanálu HBO
Lokalita: Vimperk
Datum: 8. dubna 2008 08:00

Analogové šíření filmového kanálu HBO v kabelovém rozvodu Vimperk na tv kanálu SE 15 bylo včerejším dnem (k 7. 4. 2008) definitivně ukončeno a nadále bude pokračovat pouze v digitální podobě v rámci naší placené kódované filmové nabídky (společně s programy HBO 2, HBO Comedy, Cinemax 1 a 2 a Hustler TV)!
Příjem filmových kanálů HBO a Cinemax je tedy nadále možný pouze prostřednictvím naší digitální kódované Pay TV nabídky Elsat.

Vyzýváme proto naše předplatitele filmového kanálu HBO, kteří si ještě nevyzvedli do pronájmu potřebný digitální Set Top Box (za vratnou kauci 500,- Kč), aby tak neprodleně učinili a vyhnuli se tak případnému zbytečnému výpadku v příjmu zaplaceného filmového kanálu HBO.
Kdo z předplatitelů filmového kanálu HBO si ještě nevyzvedl potřebný digitální Set Top Box, učiňte tak co nejdříve!

tisk
Výpadek internetového připojení - Vimperk
Lokalita: Vimperk
Trvání od: 7. dubna 2008 09:30
Trvání do: 7. dubna 2008 11:00

Upozorňujeme naše účastníky v kabelovém rozvodu Vimperk, že v pondělí 7.4.2008 od 9:30 do 11:00h dojde ke kratším výpadkům Internetového připojení.


Důvodem je konfigurace VF části kabelového rozvodu.

Omlouváme se za potíže s tím spojené.

tisk
Nabídka pro stávající předplatitele filmového kanálu HBO
Lokalita: Vimperk
Datum: 3. dubna 2008 08:00

V rámci spuštění našeho digitálního placeného filmového Pay TV paketu jsme připravili speciální nabídku pro naše stávající předplatitele filmového kanálu HBO.
Pro příjem digitálních kódovaných kanálů potřebujete speciální digitální Set Top Box (dále STB) a dekódovací kartu. Cena STB od naší společnosti činí 2.500,- Kč včetně DPH. Jakožto stávajícímu předplatiteli HBO Vám však nabízíme možnost bezplatného zapůjčení tohoto zařízení pouze proti vratné kauci 500,- Kč. Rovněž vám bezplatně poskytneme dekódovací kartu. Prostřednictvím tohoto STB budete moci sledovat společně s nekódovanými analogovými programy rovněž všechny nekódované digitální programy šířené v rámci naší digitální nabídky  v televizním kabelovém rozvodu Elsat, jejichž přehled je vysílán na našem Infokanálu (cca 35 zahraničních programů).

Aby bylo možné nadále vám poskytovat programy HBO či jiné programy z naší placené nabídky, je potřeba uzavřít novou smlouvu a převzít digitální Set Top Box. Digitální STB dostanete přednastavený a  s českým návodem. Jeho připojení k televizoru je velmi jednoduché. Můžete si jej převzít od našeho vimperského zástupce p. Váchy, nebo  Vám jej mohou nainstalovat u vás doma naši technici na základě telefonické objednávky. Tuto službu provádíme za režijní náklady. Poplatek činí 300,- Kč včetně DPH.

Další informace naleznete na našem Infokanálu a webových stránkách http://www.elsat.cz.

Rovněž Vám je podají pracovnice našeho zákaznického oddělení na telefonních číslech 385524088 a 385524086. Kontaktujte nás prosím co nejdříve. Předejdete tak případným potížím těsně před vypnutím analogově šířeného programu HBO. Analogové šíření programu HBO v rámci našeho televizního kabelového rozvodu ve Vimperku na tv kanálu SE 15 bude ukončeno k 7. 4. 2008.

 

Tato akční nabídka je platná pouze pro stávající předplatitele filmového kanálu HBO!

Vyzýváme proto naše předplatitele kanálu HBO, kteří si ještě nevyzvedli v naší kanceláři do pronájmu potřebný digitální Set Top Box (za vratnou kauci 500,- Kč), aby tak neprodleně učinili do 7. 4. 2008 a vyhnuli se tak případnému zbytečnému výpadku v příjmu zaplaceného filmového kanálu HBO.

Zájemci o propojení a přivedení signálu z digitálního Set Top Boxu (STB) k dalším televizorům a zařízením si mohou potřebné informace a tipy stáhnout zde:
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/Propojeni_STB.doc


tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.