Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Změna v digitálním paketu konsorcia ProSiebenSat1
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 26. března 2008 16:00
V digitálním paketu s programy konsorcia Pro7Sat1 dochází k drobné změně: tento paket doposud obsahoval celkem 7 tv programů – 5 programů volných nekódovaných a 2 programy (SAT 1 Comedy a KABEL 1 Classic) kódované a nepřístupné.
Tyto 2 programy – kódované, placené a z důvodu autorských práv přístupné a určené pouze německým a rakouským klientům, zbytečně mátly naše zákazníky, vlastnící digitální STB a přijímající naši volnou digitální nabídku. Proto jsme přistoupili k softwarovému odfiltrování obou zmíněných programů z DVB-C paketu C (B), který nyní obsahuje pouze volné a nekódované německé programy Pro 7, Sat 1, Kabel 1, N24 a 9Live.
V našich rozvodech, kde ještě k odfiltrování programů SAT 1 Comedy a KABEL 1 Classic  nedošlo, se tak stane v nejbližších dnech.
tisk
Televize se dohodly na přechodu na digitál (DVB-T)
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 16. března 2008 12:00

Článek ZDE (jpg, cca 300 Kb):

http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/TV_digital.jpg

tisk
Změny na Cinemaxu
Lokalita: České Budějovice, Písek - Č. Budějovice, Písek
Datum: 15. března 2008 12:00
Filmový prémiový kanál Cinemax připravil pro své diváky v těchto dnech několik vylepšení.

Prvním z nich je kompletní doplnění českých popisků u vysílaných ukázek mezi filmy. Cinemax sice již předtím české popisky u ukázek obsahoval, ale ty chyběly například v režimu „Dnes uvidíte“ nebo při ukázkách na jednotlivé tematické večery.

Tematické večery jsou ovšem také součástí druhé změny. Cinemax od svého vzniku nabízel každý den jeden tematický blok filmů, vždy od osmi a deseti večer. Nyní je tento tematický blok ve většině večerů pouze od osmi hodin, neboť následující film začíná ihned po skončení filmu ve 20 hodin, bez ohledu na jeho délku. Cinemax tak možná učinil z důvodu, aby mu po hlavním večerním filmu neodcházeli diváci, protože do časové mezery, která vždycky vznikala do 22 hodiny, byly nasazeny různé filmové dokumentární pořady či seriály, které nyní vymizely.

Oficiální stránka Cinemaxu:
www.cinemaxtv.cz.
tisk
Galaxie sport - zpráva od provozovatele
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 10. března 2008 17:00
Dobrý den, vážení obchodní přátelé,

dovolte mi, abych Vás informovala o plánovaném odpojení trasy pro příjem programu Galaxie sport z důvodu úpravy technologie.
Výpadek proběhne v ranních hodinách dne 11.3.2008 od 1:30 do 5:30 hodin.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem
Bc. Hana Javůrková
Specialista CATV
Galaxie sport, s.r.o.
tisk
Eurosport - zpráva od provozovatele
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 4. března 2008 10:00
Upozornění pro klienty příjímající programy Eurosport International a Eurosport 2 International
 
Rádi bychom Vás informovali, že dne 11. 3. 2008 od 1:00 do 7:00 hod ranní dojde k plánovanému výpadku vysílání obou sportovních kanálů Eurosport a Eurosport 2. Vysílání bude přerušeno z důvodu udržovacích prací.
Po 7.00 hod ranní se obě stanice vrátí ke standardnímu programu.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.