Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Ukončení analogového šíření filmového kanálu HBO
Lokalita: Vimperk
Datum: 8. dubna 2008 08:00

Analogové šíření filmového kanálu HBO v kabelovém rozvodu Vimperk na tv kanálu SE 15 bylo včerejším dnem (k 7. 4. 2008) definitivně ukončeno a nadále bude pokračovat pouze v digitální podobě v rámci naší placené kódované filmové nabídky (společně s programy HBO 2, HBO Comedy, Cinemax 1 a 2 a Hustler TV)!
Příjem filmových kanálů HBO a Cinemax je tedy nadále možný pouze prostřednictvím naší digitální kódované Pay TV nabídky Elsat.

Vyzýváme proto naše předplatitele filmového kanálu HBO, kteří si ještě nevyzvedli do pronájmu potřebný digitální Set Top Box (za vratnou kauci 500,- Kč), aby tak neprodleně učinili a vyhnuli se tak případnému zbytečnému výpadku v příjmu zaplaceného filmového kanálu HBO.
Kdo z předplatitelů filmového kanálu HBO si ještě nevyzvedl potřebný digitální Set Top Box, učiňte tak co nejdříve!

tisk
Výpadek internetového připojení - Vimperk
Lokalita: Vimperk
Trvání od: 7. dubna 2008 09:30
Trvání do: 7. dubna 2008 11:00

Upozorňujeme naše účastníky v kabelovém rozvodu Vimperk, že v pondělí 7.4.2008 od 9:30 do 11:00h dojde ke kratším výpadkům Internetového připojení.


Důvodem je konfigurace VF části kabelového rozvodu.

Omlouváme se za potíže s tím spojené.

tisk
Nabídka pro stávající předplatitele filmového kanálu HBO
Lokalita: Vimperk
Datum: 3. dubna 2008 08:00

V rámci spuštění našeho digitálního placeného filmového Pay TV paketu jsme připravili speciální nabídku pro naše stávající předplatitele filmového kanálu HBO.
Pro příjem digitálních kódovaných kanálů potřebujete speciální digitální Set Top Box (dále STB) a dekódovací kartu. Cena STB od naší společnosti činí 2.500,- Kč včetně DPH. Jakožto stávajícímu předplatiteli HBO Vám však nabízíme možnost bezplatného zapůjčení tohoto zařízení pouze proti vratné kauci 500,- Kč. Rovněž vám bezplatně poskytneme dekódovací kartu. Prostřednictvím tohoto STB budete moci sledovat společně s nekódovanými analogovými programy rovněž všechny nekódované digitální programy šířené v rámci naší digitální nabídky  v televizním kabelovém rozvodu Elsat, jejichž přehled je vysílán na našem Infokanálu (cca 35 zahraničních programů).

Aby bylo možné nadále vám poskytovat programy HBO či jiné programy z naší placené nabídky, je potřeba uzavřít novou smlouvu a převzít digitální Set Top Box. Digitální STB dostanete přednastavený a  s českým návodem. Jeho připojení k televizoru je velmi jednoduché. Můžete si jej převzít od našeho vimperského zástupce p. Váchy, nebo  Vám jej mohou nainstalovat u vás doma naši technici na základě telefonické objednávky. Tuto službu provádíme za režijní náklady. Poplatek činí 300,- Kč včetně DPH.

Další informace naleznete na našem Infokanálu a webových stránkách http://www.elsat.cz.

Rovněž Vám je podají pracovnice našeho zákaznického oddělení na telefonních číslech 385524088 a 385524086. Kontaktujte nás prosím co nejdříve. Předejdete tak případným potížím těsně před vypnutím analogově šířeného programu HBO. Analogové šíření programu HBO v rámci našeho televizního kabelového rozvodu ve Vimperku na tv kanálu SE 15 bude ukončeno k 7. 4. 2008.

 

Tato akční nabídka je platná pouze pro stávající předplatitele filmového kanálu HBO!

Vyzýváme proto naše předplatitele kanálu HBO, kteří si ještě nevyzvedli v naší kanceláři do pronájmu potřebný digitální Set Top Box (za vratnou kauci 500,- Kč), aby tak neprodleně učinili do 7. 4. 2008 a vyhnuli se tak případnému zbytečnému výpadku v příjmu zaplaceného filmového kanálu HBO.

Zájemci o propojení a přivedení signálu z digitálního Set Top Boxu (STB) k dalším televizorům a zařízením si mohou potřebné informace a tipy stáhnout zde:
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/Propojeni_STB.doc


tisk
Spuštění digitální kódované placené filmové nabídky ve Vimperku
Lokalita: Vimperk
Datum: 2. dubna 2008 08:00
Od 1. 4. 2008 jsme spustili v kabelovém rozvodu Vimperk novou nabídku digitálně kódovaných placených televizních programů - Pay TV!
 
            Naše společnost jako jedna z prvních v České republice již před dvěma lety zahájila ve svých televizních kabelových rozvodech šíření televizních programů i v digitální podobě, a to ve formátu DVB-C. Toto bylo učiněno s výrazným předstihem oproti neustále se zpožďujícímu termínu spuštění pozemního digitálního vysílání v Jihočeském kraji.
            Následujícím krokem je spuštění nové nabídky nejenom volně šířených, ale i kódovaných televizních programů. V souvislosti se zvyšováním kvality a uživatelského komfortu námi poskytovaných služeb přechází naše společnost od analogového přenosu a kódování placených televizních programů k digitálnímu. Výsledkem je možnost výběru z většího množství zvlášť placených programů a větší zákaznický komfort.
Za stávající měsíční paušální poplatek 250,- Kč za příjem programu HBO budete nyní moci sledovat programy HBO, HBO 2 a HBO Comedy. Budete tedy mít možnost sledovat tři programy za cenu jednoho!
Mimo rozšíření programů z produkce HBO přinášíme navíc možnost příjmu dalších filmových kanálů Cinemax a Cinemax 2 a programu pro dospělé Hustler TV, který je vysílán od 22:00 do 6:00, a lze jej chránit rodičovským zámkem. Přehled nové nabídky námi nabízených placených programů prostřednictvím televizního kabelového rozvodu ve Vimperku je následující:
 
Přehled nabízených digitálních placených programů:

Balík
Programy v balíku
Měsíční paušál
Info
1
HBO
HBO, HBO 2, HBO Comedy
250,--
www.hbo.cz
2
Cinemax
Cinemax, Cinemax 2
230,--
www.cinemaxtv.cz
3
Hustler TV
Hustler TV (pouze v době 22:00 – 6:00)
110,--
www.hustlertveurope.com
4
HBO + Cinemax
HBO, HBO 2, Cinemax, Cinemax 2, HBO Comedy
390,--
- zvýhodněná cena

Erotický kanál pro dospělé Hustler TV je možno si přikoupit nezávisle ke všem nabízeným variantám filmových kanálů HBO a Cinemax.
Celoměsíční programové přehledy na všechny nabízené kanály filmového paketu je možno si stáhnout z Internetu na adrese: http://www.tvcentrum.com/tvdownload/ .
Další informace o nových programech naleznete na jejich vlastních webových stránkách, uvedených v tabulce výše.
 
Digitální filmový paket Elsat je šířen na tv kanálu SE 29 (370,00 MHz) a je kódován v systému Conax.
Pro příjem digitálních kódovaných kanálů potřebujete speciální digitální Set Top Box (dále STB) a dekódovací kartu. Cena STB od naší společnosti činí 2.500,- Kč včetně DPH. Prostřednictvím tohoto STB budete moci sledovat společně s nekódovanými analogovými programy rovněž všechny nekódované digitální programy šířené v rámci naší digitální nabídky v televizním kabelovém rozvodu Elsat, jejichž přehled je vysílán na našem Infokanálu (cca 35 zahraničních programů).
Podrobnější informace o našem STB Handan CV-5000 CINXi je možno si stáhnout z Internetu zde: http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/STB-popis.doc
 
Zřizovací poplatek za zřízení této nové služby je stejný jako původní zřizovací poplatek za HBO, tedy 200,- Kč. Digitální STB dostanete přednastavený a s českým návodem. Jeho připojení k televizoru je velmi jednoduché. Můžete si jej převzít od našeho vimperského zástupce p. Váchy, nebo vám jej mohou nainstalovat u vás doma naši technici na základě telefonické objednávky. Tuto službu provádíme za režijní náklady. Poplatek činí 300,- Kč včetně DPH.
 
S ohledem na zavedení nové kvalitnější služby  končí k 7. 4. 2008 analogové šíření programu HBO na tv kanálu SE 15 v rámci našeho televizního kabelového rozvodu ve Vimperku! Z tohoto důvodu stávajícím předplatitelům HBO nabízíme možnost bezplatného zapůjčení STB proti vratné kauci 500,- Kč. Tuto možnost však mají pouze stávající předplatitelé HBO!
 
Šíření digitálně kódovaných placených programů je velice náročná technická záležitost. Naše společnost zavádí tuto službu jako jedna z prvních v České republice s cílem zlevnit a zkvalitnit poskytované služby v této oblasti.
 
Tato nová služba je prozatím dostupná pouze v televizním kabelovém rozvodu ve Vimperku, v Písku a v Českých Budějovicích!
 
Zároveň bychom chtěli zdůraznit, že s přechodem placené kódované nabídky na digitální šíření naše stávající běžná analogová nabídka kabelové televize v žádném případě nekončí!!! 
Analogovou nabídku budeme šířit i nadále, i po ukončení pozemního analogového vysílání v ČR, a budeme ji šířit tak dlouho, dokud o ni naši zákazníci budou mít zájem. Nikdo tedy nebude nucen ke koupi digitálního Set Top Boxu, pokud o něj a o naši digitální nabídku nebude zatím mít zájem a postačí mu stávající nabídka analogová. 
 
 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozšířená programová nabídka

V souvislosti se zvyšováním kvality a uživatelského komfortu  poskytovaných služeb přichází naše společnost s dalším zkvalitněním naší nabídky - prozatím v rozvodech České Budějovice, Písek a nově Vimperk:

Na tv kanál SE 30 (378,00 MHz) byl zařazen nový digitální DVB-C paket F, který obsahuje tyto nové programy –
AXN Sci-fi, AXN Crime, Film+, Eurosport 2, Sport 1, Extreme Sports a Minimax/Animax.

Programy v paketu jsou kódovány a jsou zákazníkům nabízeny komplet jako „Rozšířená programová nabídka (tedy jakožto rozšíření stávající Základní programové nabídky)“. Tuto Rozšířenou nabídku (stejně jako naši Pay TV filmovou nabídku) mají zákazníci možnost si přikoupit vždy jako nadstavbu k Základní programové nabídce. K příjmu všech digitálních nabídek je vždy nutný digitální Set Top Box!

Cena za navýšení ze Základní na Rozšířenou nabídku byla stanovena na 120,- Kč měsíčně (včetně DPH), celkem tedy cena za Rozšířenou programovou nabídku činí 370,- Kč měsíčně v Č. Budějovicích, 360,- Kč v Písku a 350,- Kč ve Vimperku.
Celkový měsíční poplatek za nabídku kabelové televize se tedy vždy skládá z částky za Základní nabídku nebo za Rozšířenou nabídku + částky za Pay TV (filmové kanály), podle toho, jakou nabídku (nabídky) má zákazník objednánu a aktivovánu.

Rozšířenou programovou nabídku si mohou zákazníci objednávat a přihlašovat (v Č. Budějovicích, Písku a Vimperku) od začátku jarní akce, tedy od 15. dubna 2008.

tisk
Výpadek internetového připojení a digitálních paketů - Vimperk
Lokalita: Vimperk
Trvání od: 1. dubna 2008 11:30
Trvání do: 1. dubna 2008 12:30
Výpadek internetového připojení a digitálních programů HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2.

Upozorňujeme naše zákazníky v kabelovém rozvodu Vimperk, že v úterý 1.4.2008 od 11:30 do 12:30h dojde ke kratšímu výpadku Internetového připojení a digitálních programů HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2. Doba trvání výpadku bude 15 až 30 minut.

Důvodem je výměna napájení na trasovém routru.

Omlouváme se za potíže s tím spojené.


tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.