Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Problém s příjmem programu TV NOVA z vysílač Kleť
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody
Datum: 20. listopadu 2007 09:00
Dnešní velmi nekvalitní příjem programu TV NOVA (obraz i zvuk, výpadky), který trvá od cca 5. hodiny ranní, je způsoben rozpadem optické distribuce signálu TV NOVA z odbavovacího pracoviště v Praze na jednotlivé regionální vysílače ve značné části republiky. Na odstranění problému se pracuje, na vysílači Kleť, z nějž se v Jihočeském kraji program TV NOVA přijímá, byl zatím zprovozněn náhradní vzdušný příjem z jihlavského vysílače Javořice, ovšem pouze v této značně snížené kvalitě, dané velkou vzdáleností. 
tisk
Nová stanice Rádio Beat
Lokalita: České Budějovice - Máj, Šumava, Vltava
Datum: 17. listopadu 2007 15:00
Nová česká rocková rozhlasová stanice Rádio Beat, která začala před několika dny vysílat v Č. Budějovicích na vzdušné frekvenci 101,2 MHz, byla dnes nově zařazena do rozhlasové nabídky kabelového rozvodu Elsat v Č. Budějovicích. Stanice bude v rozvodu šířena na kabelové frekvenci 97,2 MHz, náhradou za rakouskou stanici Ö3, jež byla v naší nabídce zrušena.
tisk
Podzimní akce prodloužena až do 30. 11. 2007
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 16. listopadu 2007 00:01
Trvání do: 30. listopadu 2007 23:59
PODZIMNÍ AKCE je prodloužena do 30. 11. 2007

Pro veliký zájem se naše podzimní akce prodlužuje až do konce listopadu 2007 !!!
Objednejte si do konce října zřízení přípojky naší kabelové televize a získáte slevu na připojovacím poplatku 500,- Kč.
Za přípojku tedy zaplatíte jen 500,- Kč.
A navíc, první měsíční paušální poplatek budete platit až za měsíc leden 2008.
Objednejte si do konce listopadu připojení k Internetu prostřednictvím naší kabelové televize (vyjma rozvodu T. Sviny) a získáte slevu na připojovacím poplatku ve výši 500,- Kč.
Za připojení tedy zaplatíte jen 500,- Kč.

Více informací na www.elsat.cz , na tomto Infoservisu a v Infokanálech Elsat.
tisk
Nova Cinema
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou
Datum: 15. listopadu 2007 11:55

Jestli všechno dobře půjde (technická příprava, podepsání licenční smlouvy s CME a dojednání cenových podmínek), bude nový program Nova Cinema zařazen do kabelových rozvodů Elsat v průběhu prosince, až začne vysílat přes satelit. Bude zařazen plošně do analogové nabídky, pravděpodobně jako náhrada za hudební kanál VIVA TV, jenž hlavně za poslední 1 - 2 roky velmi ztratil na kvalitě, podstatnou část jeho vysílací doby tvoří jen reklama a interaktivní hlasování a jeho další setrvání v analogové nabídce se jeví být nadbytečným luxusem. Navíc je dostupný ve večerních hodinách v digitální nabídce jako alternace s programem Nick TV.

V některých rozvodech bude zařazení programu Nova Cinema z technických důvodů spojeno s určitými kanálovými přesuny některých programů.

O spuštění programu Nova Cinema v našich rozvodech budou naši účastníci informováni v tomto Infoservisu Elsat a na našich Infokanálech.

tisk
Výpadek internetového připojení
Lokalita: České Budějovice
Trvání od: 6. listopadu 2007 09:00
Trvání do: 6. listopadu 2007 09:20

Upozorňujeme naše účastníky v Českých Budějovicích, že v úterý 6. 11. 2007 může v celém kabelovém rozvodu v Č.B. docházet v čase 9.00 - 9:20 hodin k nepravidelným výpadkům Internetu.
Důvodem je konfigurace serveru.
Omlouváme se za případné potíže s tímto spojené.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.