Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
CS Film spustil programový blok pro děti
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 5. prosince 2007 08:00

CS Film, kanál českých a slovenských filmů, spustil včera v 6:30 hodin ráno programový blok pro děti pod pracovním názvem CS Film dětem.

Blok CS Film dětem se vysílá každý den od 6:30 do 12:00 hodin na programové pozici programu CS Film. Zkušební provoz potrvá do konce února. Začátkem března bude zahájeno pravidelné vysílání a stanice se představí pod vlastním názvem.

Program „CS FILM dětem“ je věnován dětem od jednoho roku do dvanácti let. Jeho cílem je děti nejen kvalitně bavit, ale učit je poznávat okolní svět a nenásilnou formou vychovávat. Rodiče tak už nebudou mít strach nechávat své ratolesti samotné u televizní obrazovky, ale naopak s vědomím, že program splňuje jejich očekávání budou spokojeni, že nový televizní program rozvíjí dětskou osobnost na nejlepších českých a slovenských kulturních tradicích a hodnotách.

„CS FILM dětem“ postupně uvede největší české hity dětské animované a i hrané tvorby jako jsou: Pojďte pane, budeme si hrát, Povídání o pejskovi a kočičce, O kocourovi Mikešovi, Mach a Šebestová a další. Během Vánoc bude zařazen i blok nejúspěšnějších slovenských pořadů pro nejmenší děti. Autoři projektu uvedou i vlastní seriály pořadů vyráběných ve spolupráci s ostravským studiem Polar (Paci, paci, pacičky, Zpívej s námi).

Nový program je určen pro děti, které jsou ještě v předškolním věku a tráví dopolední čas většinou doma, ale také pro děti, které se ocitly z mnoha důvodů dopoledne doma.

tisk
Výpadek placených digitálních kanálů v Písku
Lokalita: Písek
Trvání od: 4. prosince 2007 00:00
Trvání do: 4. prosince 2007 04:00

Upozorňujeme naše účastníky v Písku, že 4.12. 2007 dojde v čase 0.00 - 4.00 hodin ke krátkému výpadku u placených digitálních programů (HBO, HBO 2, HBO ComedyHBO, Cinemax, Cinemax 2 a Hustler TV). Délka výpadku bude maximálně 10 minut.

Důvodem je upgrade firmware zařízení.

Omlouváme se za potíže s tím spojené.

tisk
Výpadky signálu KT a připojení k Internetu v Českých Budějovicích
Lokalita: České Budějovice - sídliště Vltava
Trvání od: 26. listopadu 2007 09:00
Trvání do: 27. listopadu 2007 15:00
Upozorňujeme naše účastníky v Českých Budějovicích, že ve dnech pondělí a úterý 26. - 27. 11. 2007 bude na sídlišti Vltava docházet v čase 9.00 - 15.00 hodin k nepravidelným výpadkům dodávky signálu kabelové televize a připojení k Internetu.
Důvodem je úprava páteřní sítě kabelového rozvodu a výměna části technologie v souvislosti se zprovozněním optické páteřní trasy.
Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek internetového připojení
Lokalita: České Budějovice
Trvání od: 20. listopadu 2007 10:00
Trvání do: 20. listopadu 2007 11:00

Upozorňujeme naše účastníky v Českých Budějovicích, že v úterý 20. 11. 2007 může v celém kabelovém rozvodu v Č.B. docházet v čase 10.00 - 11:00 hodin k nepravidelným krátkodobým výpadkům Internetu.
Důvodem je konfigurace záložních zdrojů.
Omlouváme se za případné potíže s tímto spojené.

tisk
Problém s příjmem programu TV NOVA z vysílač Kleť
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody
Datum: 20. listopadu 2007 09:00
Dnešní velmi nekvalitní příjem programu TV NOVA (obraz i zvuk, výpadky), který trvá od cca 5. hodiny ranní, je způsoben rozpadem optické distribuce signálu TV NOVA z odbavovacího pracoviště v Praze na jednotlivé regionální vysílače ve značné části republiky. Na odstranění problému se pracuje, na vysílači Kleť, z nějž se v Jihočeském kraji program TV NOVA přijímá, byl zatím zprovozněn náhradní vzdušný příjem z jihlavského vysílače Javořice, ovšem pouze v této značně snížené kvalitě, dané velkou vzdáleností. 
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.