Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Spuštění digitální kódované placené filmové nabídky
Lokalita: České Budějovice - České Budějovice
Datum: 10. května 2007 08:00

Od 1. 5. 2007 spouštíme v kabelovém rozvodu Č. Budějovice novou nabídku digitálně kódovaných placených televizních programů!

 

            Naše společnost jako jedna z prvních v České republice již před dvěma lety zahájila ve svých televizních kabelových rozvodech šíření televizních programů i v digitální podobě, a to ve formátu DVB-C. Toto bylo učiněno s výrazným předstihem oproti neustále se zpožďujícímu termínu spuštění pozemního digitálního vysílání v Jihočeském kraji.

            Následujícím krokem je spuštění nové nabídky nejenom volně šířených, ale i kódovaných televizních programů. V souvislosti se zvyšováním kvality a uživatelského komfortu námi poskytovaných služeb přechází naše společnost od analogového přenosu a kódování placených televizních programů k digitálnímu. Výsledkem je možnost výběru z většího množství zvlášť placených programů a větší zákaznický komfort.

Za stávající měsíční paušální poplatek 250,- Kč za příjem programu HBO budete nyní moci sledovat programy HBO, HBO 2 a od podzimu letošního roku i HBO Comedy. Budete tedy mít možnost sledovat tři programy za cenu jednoho!

Mimo rozšíření programů z produkce HBO přinášíme navíc možnost příjmu dalších filmových kanálů Cinemax a Cinemax 2 a programu pro dospělé Hustler TV, který je vysílán od 22:00 do 6:00, a lze jej chránit rodičovským zámkem. Přehled nové nabídky námi nabízených placených programů prostřednictvím televizního kabelového rozvodu v Českých Budějovicích je následující:

 

Přehled nabízených digitálních placených programů:

Balík

Programy v balíku

Měsíční paušál

Info

1

HBO

HBO, HBO 2, HBO Comedy*

250,--

www.hbo.cz

2

Cinemax

Cinemax, Cinemax 2

230,--

www.cinemaxtv.cz

3

Hustler TV

Hustler TV (pouze v době 22:00 – 6:00)

110,--

www.hustlertveurope.com

4

HBO + Cinemax

HBO, HBO 2, Cinemax, Cinemax 2, HBO Comedy*

390,--

- zvýhodněná cena

* Program HBO Comedy bude do nabídky zařazen na podzim 2007

 

Erotický kanál pro dospělé Hustler TV je možno si přikoupit nezávisle ke všem nabízeným variantám filmových kanálů HBO a Cinemax.

Celoměsíční programové přehledy na všechny nabízené kanály filmového paketu je možno si stáhnout z Internetu na adrese: http://www.tvcentrum.com/tvdownload/ .

Další informace o nových programech naleznete na jejich vlastních webových stránkách, uvedených v tabulce výše.

 

Digitální filmový paket Elsat je šířen na tv kanálu SE 29 (370,00 MHz) a je kódován v systému Conax.

Pro příjem digitálních kódovaných kanálů potřebujete speciální digitální Set Top Box (dále STB) a dekódovací kartu. Cena STB od naší společnosti činí 2.500,- Kč včetně DPH. Prostřednictvím tohoto STB budete moci sledovat společně s nekódovanými analogovými programy rovněž všechny nekódované digitální programy šířené v rámci naší digitální nabídky  v televizním kabelovém rozvodu Elsat, jejichž přehled je vysílán na našem Infokanálu (cca 45 zahraničních programů).

Podrobnější informace o našem STB Handan CV-5000 CINXi je možno si stáhnout z Internetu zde: http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/STB-popis.doc

 

Zřizovací poplatek za zřízení této nové služby je stejný jako původní zřizovací poplatek za HBO, tedy 200,- Kč. Digitální STB dostanete přednastavený a  s českým návodem. Jeho připojení k televizoru je velmi jednoduché. Můžete si jej převzít v naší kanceláři, nebo  vám jej mohou nainstalovat u vás doma naši technici na základě telefonické objednávky. Tuto službu provádíme za režijní náklady. Poplatek činí 300,- Kč včetně DPH.

 

S ohledem na zavedení nové kvalitnější služby  končí k 30. 6. 2007 analogové šíření programu HBO na tv kanálu E 10 v rámci našeho televizního kabelového rozvodu v Českých Budějovicích! Z tohoto důvodu stávajícím předplatitelům  HBO nabízíme možnost bezplatného zapůjčení STB proti vratné kauci 500,- Kč. Tuto možnost však mají pouze stávající předplatitelé HBO!

 

Šíření digitálně kódovaných placených programů je velice náročná technická záležitost. Naše společnost zavádí tuto službu jako jedna z prvních v České republice s cílem zlevnit a zkvalitnit poskytované služby v této oblasti.

 

Tato nová služba je prozatím dostupná pouze v televizním kabelovém rozvodu v Českých Budějovicích!

 

Zároveň bychom chtěli zdůraznit, že s přechodem placené kódované nabídky na digitální šíření naše stávající běžná analogová nabídka kabelové televize v žádném případě nekončí!!! 

Analogovou nabídku budeme šířit i nadále, i po ukončení pozemního analogového vysílání v ČR, a budeme ji šířit tak dlouho, dokud o ni naši zákazníci budou mít zájem. Nikdo tedy nebude nucen ke koupi digitálního Set Top Boxu, pokud o něj a o naši digitální nabídku nebude zatím mít zájem a postačí mu stávající nabídka analogová. 

tisk
Výpadek signálu kabelové televize a připojení k Internetu v Písku
Lokalita: Písek - Písek
Trvání od: 2. května 2007 09:00
Trvání do: 2. května 2007 16:00

Ve středu 2. 5. 2007 bude v době od 9.00 do 16.00 hodin v kabelovém rozvodu Písek v lokalitách Hradiště, Portyč, Dukla a Nábřeží docházet k občasným nepravidelným výpadkům signálu kabelové televize a připojení k Internetu.
Důvodem je pravidelná údržba a úprava primární sítě kabelového rozvodu Elsat.
 

Omlouváme se za potíže s tím spojené.

tisk
Závada na kabelovém rozvodu - výpadek signálu KT
Lokalita: České Budějovice - Sídliště Vltava
Trvání od: 29. dubna 2007 15:30
Trvání do: 29. dubna 2007 16:30

Nedělní odpolední výpadek signálu kabelové televize a připojení k Internetu na sídlišti Vltava od ulice Bezdrevská až po Krčínova - Jizerská byl způsoben poruchou napájení primárního zesilovače v Bezdrevské ulici. Výpadek trval přibližně 1 hodinu, závada byla detekována, odhalena a následně opravena a odstraněna okolo půl páté odpoledne. Omlouváme se za vzniklé potíže, především s výpadkem signálu v průběhu hokejového přenosu.

tisk
Výpadek programů HBO a Spektrum v Č. Krumlově
Lokalita: Český Krumlov - Český Krumlov
Trvání od: 27. dubna 2007 09:00
Trvání do: 27. dubna 2007 16:00

pátek 27. 4. 2007 v době od 9.00 do 16.00 hodin dojde v kabelovém rozvodu Český Krumlov k výpadku tv programů HBO a Spektrum.
Důvodem výpadku je oprava podstavce a výměna přijímací paraboly ze satelitu Amos, poškozených při lednovém hurikánu Kyrill.
Omlouváme se za potíže s tím spojené.

tisk
Výpadek signálu kabelové televize a připojení k Internetu ve Vimperku
Lokalita: Vimperk - Vimperk
Trvání od: 24. dubna 2007 08:00
Trvání do: 24. dubna 2007 12:00

úterý 24. 4. 2007 bude v době od 8.00 do 12.00 hodin v kabelovém rozvodu Vimperk na všech třech sídlištích docházet k občasným nepravidelným krátkodobým výpadkům signálu kabelové televize a připojení k Internetu.
Důvodem je pravidelná údržba a úprava primární sítě kabelového rozvodu Elsat a výměna trasového zesilovače za nový model.

Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.