Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek signálu kabelové televize a připojení k Internetu v ulici Karla Štěcha
Lokalita: České Budějovice
Trvání od: 8. dubna 2007 23:50
Trvání do: 9. dubna 2007 14:00

Výpadek signálu kabelové televize a připojení k Internetu v ulici Karla Štěcha v noci z neděle na pondělí 9. dubna byl způsoben totálním vyhořením zdroje sekundárního zesilovače, společného pro oba obytné bloky K. Štěcha č. 2–24 a 7–13.

Závada byla provizorně opravena v pondělí krátce po poledni a definitivní oprava – výměna poškozeného sekundárního zesilovače za nový typ bude provedena v následujících dnech.

 

Ilustrativní foto shořelého zesilovače – zápach z vystříklého elektrolytu a spáleného toroidu bohužel obrázkem zprostředkovat nejde…

tisk
Výpadek signálu kabelové televize a připojení k Internetu v Č. Budějovicích
Lokalita: České Budějovice
Trvání od: 5. dubna 2007 13:00
Trvání do: 5. dubna 2007 15:00

Upozorňujeme účastníky, že ve čtvrtek 5. 4. 2007 v době od 13.00 do cca 15.00 hodin bude ve spolupráci s techniky E.ON probíhat přepojení naší hlavní stanice pro rozvod České Budějovice na nový třífázový elektroměr z důvodu posílení příkonu el. energie pro hlavní stanici. V důsledku tohoto přepojení dojde na nezbytně nutnou dobu k úplné odstávce hlavní stanice a tím i k úplnému výpadku dodávky signálu kabelové televize a připojení k Internetu.
Jakmile bude přepojení dokončeno, bude dodávka televizního signálu i připojení k Internetu bezodkladně obnovena.
Tato operace je nezbytně nutná a nelze ji dále odkládat. Děkujeme za pochopení.

 

tisk
AKCE JARO 2007
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou
Trvání od: 15. března 2007 08:00
Trvání do: 7. dubna 2007 08:00

AKCE JARO - BŘEZEN/DUBEN 2007

VYUŽIJTE VÝHODNÉ JARNÍ NABÍDKY PRO ZŘÍZENÍ PŘÍPOJKY NAŠÍ KABELOVÉ TELEVIZE!!!

1. KABELOVÁ TELEVIZE - všechny rozvody:

PŘICHÁZÍ JARNÍ AKCE PLATNÁ OD 15. 3. DO 16. 4. 2007
Všem zákazníkům, kteří si objednají zřízení přípojky naší kabelové televize ve výše uvedeném termínu, bude poskytnuta sleva na zřizovacím poplatku 500,- Kč!!!
Přípojka bude tedy zřízena pouze za 500,- Kč (včetně DPH).

Navíc až do konce měsíce června 2007 nebudete muset platit paušální měsíční poplatky za užívání naší kabelové televize. Máte tedy možnost sledovat námi šířené analogové i digitální programy více než tři měsíce zdarma!

Naši zákazníci mají navíc k dispozici další vynikající službu!
Prostřednictvím našeho serveru http://platby.elsat.cz/
mají nepřetržitě k dispozici dokonalý přehled o čerpaných službách, výši plateb a všech došlých platbách či dlužných částkách. Každý náš zákazník může po zadání hesla získat kdykoliv aktuální informace, aniž by musel telefonovat nebo navštívit naši provozovnu!

NAŠE KABELOVÁ TELEVIZE ZA VÁS NAVÍC VYŘEŠÍ VEŠKERÉ PROBLÉMY S BUDOUCÍM PŘECHODEM NA DIGITÁLNÍ VYSÍLÁNÍ!!!
Již dnes mohou naši účastníci prostřednictvím námi dodávaného digitálního Set Top Boxu sledovat až dvojnásobné množství programů než účastníci sledující pouze analogově šířené televizní programy. Námi dodávaný Set Top Box pro příjem digitálního vysílání prostřednictvím kabelové televize má kvalitní české ovládací menu a český teletext. Díky tomuto zařízení budete po spuštění pozemního digitálního vysílání moci sledovat i tyto programy prostřednictvím připojení k naší kabelové televizi.

Toto zařízení poskytujeme našim zákazníkům za příznivou cenu 2.500,- Kč včetně DPH!
Při zakoupení digitálního Set Top Boxu pro příjem digitálních paketů DVBC za jednorázovou cenu 2500,- Kč účastník
neplatí za podstatné rozšíření spektra programové nabídky ŽÁDNÉ navýšení měsíčního paušálního poplatku – tento zůstává stejný jako za běžnou Základní programovou nabídku dle platného ceníku.
Podrobnější informace získáte na našem Informačním kanálu a na
www.elsat.cz .


POZOR - prozatím v kabelovém rozvodu České Budějovice pro vás připravujeme vynikající nabídku samostatně kódovaných digitálních filmových kanálů. Tato nabídka bude k dispozici počátkem léta 2007. O její konkrétní podobě budete včas informováni.


2. INTERNET - kabelové rozvody Č. Budějovice, Písek, Vimperk, Týn, Kaplice a Český Krumlov:

VYUŽIJTE RYCHLÉHO A CENOVĚ VÝHODNÉHO PŘIPOJENÍ K INTERNETU PROSTŘEDNICTVÍM NAŠÍ KABELOVÉ TELEVIZE, RYCHLOSTÍ 3072/512 kbps!

Naše společnost nabízí své služby zákazníkům již 15 let! Nemůžeme si tedy dovolit lákat zákazníky nesolidní nabídkou.
Pro distribuci signálu používáme kvalitní zemní síť. Nezadrátováváme sídliště levnými závěsnými kabely, které prasknou při prvních mrazech. Nepoužíváme pro datovou komunikaci levná radiová pojítka, jež se vzájemně ruší. Neslibujeme závratné rychlosti připojení, které po zatížení sítě klesají na úroveň vytáčené telefonní linky!
Nepoužíváme agregaci datových paketů
ani nesdílíme data mezi uživatele v rámci domu či bloku domů! Naše sítě mají zajištěnu spolehlivou a dostatečnou konektivitu do Internetu, takže nabízené rychlosti připojení zákazníkům neklesají, a to ani při špičkovém zatížení sítě!!!

Snižuje se kauce za modem a při zachování rychlostí a výši poplatků rostou některé datové základy.
Za stejnou cenu teď můžete přenést v rámci příslušných datových základů větší objemy dat velkou rychlostí!

OBJEDNÁTE-LI SI PŘIPOJENÍ K INTERNETU PROSTŘEDNICTVÍM NAŠÍ KABELOVÉ TELEVIZE V TERMÍNU OD 15. 3. DO 16. 4. 2007, ZÍSKÁTE SLEVU NA PŘIPOJOVACÍM POPLATKU VE VÝŠI 500,- Kč. Za připojení tedy zaplatíte tedy jen 500,- Kč! Tato cena zahrnuje i instalaci datového modemu a nastavení a konfiguraci zákazníkova PC.
KOMUNIKAČNÍ MODEM ZAPŮJČUJEME ZDARMA, POUZE PROTI VRATNÉ KAUCI 500,- Kč.
Tuto vratnou kauci jsme od 1. 3. 2007 snížili o 500,- Kč.

Pro zřízení přístupu k Internetu je potřeba mít plně funkční přípojku naší kabelové televize.
NAŠE ZÁKAZNÍKY NEVÁŽEME ŽÁDNÝMI DLOUHODOBÝMI SMLOUVAMI!!!

Připojení k Internetu prostřednictvím sítě kabelové televize je stále všeobecně hodnoceno jako nejvýhodnější z hlediska poměru kvalita a výkon/cena.
Ceník a další informace v sekci Internet na www.elsat.cz .

tisk
Stanice TV NOVA ve Vimperku
Lokalita: Vimperk
Datum: 12. března 2007 16:00

Důležité upozornění pro účastníky

 

Vzhledem k trvale nekvalitnímu pozemnímu signálu stanice TV NOVA jak z vysílače Kleť, tak z převaděče Vimperk byl tento program v kabelovém rozvodu Elsat převeden na příjem ze satelitu Astra 3A, který poskytuje kvalitní čistý obraz bez duchů a rušení.

Tato změna je však spojena s důležitou změnou – změnou zvukové normy! S přechodem na satelitní signál přechází program TV NOVA (v kabelovém rozvodu na tv kanálu E 6 – 182,25 MHz) z „východní“ zvukové normy D/K na „západní“ zvukovou normu B/G jako ostatní satelitní programy!

Účastníci, kteří vlastní televizní přijímače s univerzálním zvukovým dílem, žádnou změnu nepocítí, televizor zpracuje normu B/G bez nutnosti přepínání. Avšak účastníci s novějšími televizory s kvalitnějšími zvukovými díly se separátním zpracováním zvukových norem, přidělovaných jednotlivým programům, si musí změnu zvukové normy u programu TV NOVA na kanálu E 6 provést z D/K na B/G ručně! Tato volba bývá k dispozici v menu televizoru, podle značky a typu v položce audio nebo ruční ladění atp. Řešením může být i nové naladění celého programu TV NOVA na tv kanálu E 6.

Záložní distribuce programu TV NOVA na tv kanálu E 2 z pozemního vysílače zůstává v kabelovém rozvodu beze změny, standardně se zvukovou normou D/K.

tisk
Výpadek Internetu v Českých Budějovicích
Lokalita: České Budějovice
Trvání od: 7. března 2007 09:00
Trvání do: 7. března 2007 09:30
Vážení zákazníci,
oznamuji Vám tímto, že ve středu 7.3.2007 dojde v době 9.00 - 9.30 ke krátkodobému výpadku námi poskytovaného internetového připojení v Českých Budějovicích.
Důvodem výpadku je provádění údržby na záložním zdroji.
Děkujime za pochopení.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.