Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek signálu kabelové televize
Lokalita: České Budějovice
Datum: 20. října 2006 08:00

Včera v odpoledních hodinách, krátce po uveřejnění omluvy společnosti ČBPS s.r.o. (Pozemní stavby) našim zákazníkům v deníku Mladá fronta, tato stavební firma opět způsobila společnosti Elsat škodu a našim zákazníkům v ulicích E. Destinové, Branišovská a Na zlaté stoce znemožnila příjem kabelové televize a Internetu. A to opět svévolným přetržením páteřního kabelu kabelového rozvodu zemním strojem u objektu E. Destinové 5. Naši technici poškození následně odstraňovali až do 15.30 hod.

Co dodat.. Vzhledem k tomu, že jen v tomto konkrétním místě se jednalo v krátké době již o třetí podobnou sabotáž, a za poslední necelé dva roky se na sídlištích Vltava, Šumava a Máj v rámci tzv. "rekonstrukce horkovodu" počet poškozených a přetržených kabelů stavebními firmami již blíží stovce, udělá si jistě úsudek každý sám...

 

tisk
Omluva CBPS s.r.o.
Lokalita: České Budějovice
Datum: 19. října 2006 14:00

 

tisk
Výpadek signálu kabelové televize
Lokalita: České Budějovice
Datum: 11. října 2006 12:00
Výpadek signálu kabelové televize a Internetu v ulici Branišovská a na Zlaté Stoce, který trval od úterního odpoledne až do středečního poledne, byl způsoben nezodpovědným a bezohledným jednáním stavební firmy, provádějící zához výkopu pro Teplárnu u kostela Salesiánů. Firma nejenže svévolně bagrem přervala a zničila páteřní kabel kabelového rozvodu, ale navíc tuto věc zatajila, neohlásila a výkop zavezla, proto nebylo možné opravu provést okamžitě. Tím došlo bohužel k překlenutí výpadku až do dalšího dne, než se nám podařilo dohledat odpovědné pracovníky a přinutit firmu výkop znovu otevřít. Následně již naši technici provedli bezodkladně opravu kabelu a znovuzproznění dodávky signálu.
Společnost Elsat se omlouvá všem našim zákazníkům, postiženým tímto výpadkem, přestože závada nebyla způsobena naším zaviněním.
tisk
Informace o novinkách
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou
Datum: 10. října 2006 08:00

Všechny důležité a podrobné informace o všech novinkách, nových programech, technických změnách, přesunech a připravované podzimní akci naleznete v souhrnné podobě též ZDE .

tisk
AKCE PODZIM - ŘÍJEN 2006
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou
Datum: 9. října 2006 08:00
AKCE PODZIM - ŘÍJEN 2006

VYUŽIJTE VÝHODNÉ PODZIMNÍ NABÍDKY PRO ZŘÍZENÍ PŘÍPOJKY NAŠÍ KABELOVÉ TELEVIZE!!!

1. KABELOVÁ TELEVIZE - všechny rozvody:

PŘICHÁZÍ PODZIMNÍ AKCE PLATNÁ OD 15. 10 DO 15. 11. 2006
Všem zákazníkům, kteří si objednají zřízení přípojky naší kabelové televize ve výše uvedeném termínu, bude poskytnuta sleva na zřizovacím poplatku 1.000,- Kč!!!
Přípojka bude tedy zřízena pouze za 500,- Kč (včetně DPH).

Všichni naši nově připojení zákazníci budou navíc platit měsíční paušální poplatky až za měsíc prosinec 2006!
Čím dříve si tedy zřízení naší přípojky objednáte, tím déle budete moci využívat našich služeb zdarma!

NAŠE KABELOVÁ TELEVIZE ZA VÁS NAVÍC VYŘEŠÍ VEŠKERÉ PROBLÉMY S BUDOUCÍM PŘECHODEM NA DIGITÁLNÍ VYSÍLÁNÍ!!!

Již dnes mohou naši účastníci prostřednictvím námi dodávaného digitálního Set Top Boxu sledovat až dvojnásobné množství programů než účastníci sledující pouze analogově šířené televizní programy. Námi dodávaný Set Top Box pro příjem digitálního vysílání prostřednictvím kabelové televize má kvalitní české ovládací menu a český teletext. Toto zařízení poskytujeme našim zákazníkům za příznivou cenu 2.500,- Kč včetně DPH!
Při zakoupení digitálního Set Top Boxu pro příjem digitálních paketů DVBC za jednorázovou cenu 2500,- Kč účastník
neplatí za podstatné rozšíření spektra programové nabídky ŽÁDNÉ navýšení měsíčního paušálního poplatku – tento zůstává stejný jako za běžnou Základní programovou nabídku dle platného ceníku.
Podrobnější informace získáte na našem Informačním kanálu a na
www.elsat.cz .

SÍŤ NAŠÍ KABELOVÉ TELEVIZE JE V SOUČASNÉ DOBĚ JEDINÁ SKUTEČNĚ ŠIROKOPÁSMOVÁ SÍŤ, KTERÁ UMOŽNÍ PŘENOS ANALOGOVÉ A DIGITÁLNÍ TELEVIZE I ŠIROKOPÁSMOVÝ PŘÍSTUP K INTERNETU PROSTŘEDNICTVÍM JEDNÉ ZÁSUVKY U VÁS DOMA!!!


2. FILMOVÝ KANÁL HBO - všechny rozvody kromě rozvodu Trhové Sviny:

VÝRAZNÉ ZVÝHODNĚNÍ NOVÝCH PŘEDPLATITELŮ FILMOVÉHO KANÁLU HBO V PRŮBĚHU
PODZIMNÍ AKCE od 15. 10. do 15. 11. 2006

Našim novým předplatitelům filmového kanálu HBO, kteří si tuto službu objednají v rámci podzimní akce, filmový kanál HBO zprovozníme bez připojovacího poplatku 200,- Kč.
Navíc HBO budete moci sledovat až do konce roku 2006 za jednorázový poplatek pouze 500,- Kč.
Neváhejte a dívejte se celý duben zdarma na špičkové filmy s kvalitním českým dabingem a zcela bez reklam!


3. INTERNET - kabelové rozvody Č. Budějovice, Písek, Vimperk, Týn, Kaplice a Český Krumlov:

VYUŽIJTE RYCHLÉHO A CENOVĚ VÝHODNÉHO PŘIPOJENÍ K INTERNETU PROSTŘEDNICTVÍM NAŠÍ KABELOVÉ TELEVIZE, RYCHLOSTÍ 3072/512 kbps!

Naše společnost nabízí své služby zákazníkům již 14 let! Nemůžeme si tedy dovolit lákat zákazníky nesolidní nabídkou.
Pro distribuci signálu používáme kvalitní zemní síť. Nezadrátováváme sídliště levnými závěsnými kabely, které prasknou při prvních mrazech. Nepoužíváme pro datovou komunikaci levná radiová pojítka, jež se vzájemně ruší. Neslibujeme závratné rychlosti připojení, které po zatížení sítě klesají na úroveň vytáčené telefonní linky!
Nepoužíváme agregaci datových paketů
ani nesdílíme data mezi uživatele v rámci domu či bloku domů! Naše sítě mají zajištěnu spolehlivou a dostatečnou konektivitu do Internetu, takže nabízené rychlosti připojení zákazníkům neklesají, a to ani při špičkovém zatížení sítě!!!

OBJEDNÁTE-LI SI PŘIPOJENÍ K INTERNETU PROSTŘEDNICTVÍM NAŠÍ KABELOVÉ TELEVIZE V TERMÍNU OD 1. 10. DO 15. 11. 2006, ZÍSKÁTE SLEVU NA PŘIPOJOVACÍM POPLATKU VE VÝŠI 500,- Kč. Za připojení tedy zaplatíte tedy jen 500,- Kč! Tato cena zahrnuje i instalaci datového modemu a nastavení a konfiguraci zákazníkova PC.
KOMUNIKAČNÍ MODEM ZAPŮJČUJEME ZDARMA, POUZE PROTI VRATNÉ KAUCI 1.000,- Kč.

Pro zřízení přístupu k Internetu je potřeba mít plně funkční přípojku naší kabelové televize. Nemáte-li dosud naší přípojku zavedenou, a objednáte-li si zároveň přístup k Internetu, zřídíme Vám obě služby za jednorázový zřizovací poplatek 500,- Kč. Ušetříte tedy celkem 1.500,- Kč!
Tato nabídka platí rovněž do 15. 11. 2006.

NAŠE ZÁKAZNÍKY NEVÁŽEME ŽÁDNÝMI DLOUHODOBÝMI SMLOUVAMI!!!

Připojení k Internetu prostřednictvím sítě kabelové televize je stále všeobecně hodnoceno jako nejvýhodnější z hlediska poměru kvalita a výkon/cena.
Ceník a další informace v sekci Internet na www.elsat.cz .

V kabelovém rozvodu Český Krumlov začíná letošní podzimní akce již 9. října 2006!

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.