Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Změna v digitální nabídce DVB-C
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou
Datum: 15. listopadu 2006 08:00

Oznamujeme našim zákazníkům, přijímajícím pomocí Set Top Boxu naši digitální DVB-C nabídku, že cca od 16. 11. 2006 a v následujících dnech postupně ve všech našich rozvodech bude provedena malá změna v paketu A na tv kanálu SE 25. Při zachování stávajících německých komerčních programů RTL TV, RTL 2, VOX aj. bude jeho obsah rozšířen o další programy - např. německé verze hudebního kanálu MTV a sportovního Eurosportu, dále přibude dětský kanál Nickelodeon v němčině a vícejazyčný zpravodajský kanál Euronews, známý našim divákům z vysílání programu ČT 2. Naši zákazníci tak získají za nezměněný měsíční paušální poplatek větší počet programů v digitální nabídce.

Digitální paket A (SE 25 - 338,00 MHz) obsahuje nyní tyto televizní programy:

1. RTL TV
2. RTL 2
3. Super RTL
4. VOX
5. MTV
6. Nickelodeon
7. Eurosport
8. Euronews
9. HSE 24 Digital

Našim zákazníkům doporučujeme na svých Set Top Boxech paket A na tv kanálu SE 25 s novým obsazením ručně v menu STB znovu naladit a uložit, Box si následně automaticky aktualizuje obsazení předvoleb na nový stav.

tisk
Výpadky regionálního vysílání TV PRIMA
Lokalita: České Budějovice
Datum: 14. listopadu 2006 08:00

Našim účastníkům se omlouváme za nepříjemné výpadky ve vysílání TV PRIMA v době vstupů regionálního vysílání společnosti GIMI, k nimž docházelo v nepravidelně v uplynulých dvou týdnech. Naše společnost přebítá vysílání TV PRIMA přímo ze satelitu Astra 3A a pouze v době regionálních vstupů je signál automaticky přepínán na pozemní vysílač Prima v Č. Budějovicích. Zmíněná závada pak byla způsobem poruchou vstupního TV konvertoru pro příjem pozemního signálu, která se navíc projevovala nepravidelně a nikoliv trvale, proto bylo obtížné ji hned odhalit.

Vadný díl byl nyní odeslán výrobci do opravy a po dobu jejího trvání prozatím nahrazen záložním komponentem, který však bohužel poskytuje nepatrně horší obraz. Do původního stavu bude příjem TV PRIMA včetně regionálních vstupů uveden v nejkratší možné době po opravě vadného dílu.

tisk
Výpadek Internetu v Týně nad Vltavou
Lokalita: Týn nad Vltavou
Trvání od: 7. listopadu 2006 08:00
Trvání do: 7. listopadu 2006 10:00
Vážení zákazníci,
 
dovoluji si Vás tímto informovat o výpadku námi poskytovaného internetového připojení v Týně nad Vltavou.
K tomuto výpadku dojde v úterý 7.11.2006 v době od 8.00 do 10.00.
Důvodem výpadku je provádění rekonfigurace páteřní trasy u našeho poskytovatele internetového připojení.
Omlouváme se za potíže.
tisk
Digitální nabídka DVB-C
Lokalita: České Budějovice
Datum: 30. října 2006 14:00

Někteří naši zákazníci, kteří si již zakoupili Set Top Boxy pro příjem naší digitální nabídky, možná v minulých dnech zaznamenali rozšíření počtu digitálních paketů v nabídce, detekovaných Set Top Boxem. Jedná se o dva pakety, které se nyní nacházejí na tv kanálech SE 24 a SE 29, a jedná se zatím pouze o dočasné a časově ohraničené testování a měření, proto tyto pakety nejsou oficiální a nejsou zveřejněny v našich programových přehledech. Až do jejich případného vypnutí je možno je normálně naladit a sledovat na Set Top Boxu, s tím, že v rámci testů mohou být tyto dva pakety kdykoliv přesunuty na jiný tv kanál, změněny na pakety s jiným obsahem či vypnuty. Toto nelze reklamovat jako závadu!

tisk
Výpadek signálu kabelové televize
Lokalita: Písek
Datum: 23. října 2006 18:00

Dnešní odpolední výpadek dodávky signálu kabelové televize a Internetu na sídliště Hradiště způsobila stavební firma, provádějící výkopové práce pro ČD v místě železničního přejezdu poblíž pumpy Agip, která i přes přesné zaměření a vytýčení páteřního kabelu napájejícího sídliště Hradiště tento kabel přetrhla a poškodila. Jakmile dorazila na místo výjezdová skupina z Č.B., byla závada v nejkratším čase opravena a dodávka signálu obnovena.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.