Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výluka vysílačů Kleť, Kojál, Svatobor, Ještěd a Praděd v úterý 28. 7.
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 28. července 2020 06:00
Trvání do: 28. července 2020 15:00
Výluka vysílačů Kleť, Kojál, Svatobor, Ještěd a Praděd

Během 31. týdne týdne proběhne plánovaná výluka některých vysílačů. Během výluky nebude možné přijímat televizní programy v systému DVB-T/DVB-T2 a rozhlasové v pásmu VKV/FM, eventuálně DAB+.

V 31. týdnu se na krátko odmlčí vysílače České Budějovice - Kleť, Brno - Kojál, Sušice - Svatobor, Liberec - Ještěd a Jeseník - Praděd.

V úterý 28.7.2020 proběhne výluka televizního a rozhlasového vysílání na vysílačích Kleť a Kojál. Výluka televizních multiplexů proběhne od 6:00 do 15:00 hodin, rozhlasových stanic od 10:00 do 15:00 hodin.

Během výluky vysílače Kleť nebude v těchto časech vysílat DVB-T2 multiplex 21, multiplex 22 a multiplex 23. Nenaladíte ani rozhlasové stanice ČRo Radiožurnál, Frekvence 1, Rádio Impuls, ČRo DAB+ a od 10:00 do 12:00 hodin ČRo České Budějovice, který bude od 12:00 do 15:00 hodin provozován se sníženým výkonem 2 kW na náhradní vysílač do náhradního anténního systému.

Při plánované výluce bude provedena pravidelná kontrola vysílače, anténních systémů, údržba energetiky a vysílací technologie
.

V kabelových rozvodech nebudou po dobu výluku dostupné všechny programy, které jsou z vysílače do našich nabídek nabírány. Výluka se týká některých programů v naší DVB-C, DVB-T/T2 i analogové nabídky.

Za případné potíže s touto výlukou spojené se omlouváme, jsou způsobeny okolnostmi mimo naši kontrolu.
tisk
Změna pracovní doby v Písku
Lokalita: Písek
Trvání od: 27. července 2020 08:00
Trvání do: 31. července 2020 13:00
Vážení zákazníci. V týdnu 27.7. - 31.7.2020 bude uzavřena kancelář v Písku, činnost technika nebude nijak omezena.
tisk
Cyklistika je zpět – Strade Bianche 1. srpna
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 26. července 2020 16:00
Cyklistický kalendář World Tour se zastavil v polovině března závodem Paříž – Nice. Jeho restart je plánován na první srpnový den a bude to hodně atraktivní úvod. Že jsou právě Strade Bianche nejkrásnějším závodem roku, není totiž až tak ojedinělý názor.

Málokterý sportovní podnik si za tak krátkou historii získal takovou popularitu. Prašné toskánské bílé silnice a atraktivní cíl na jednom z nejkrásnějších náměstí světa Piazza del Campo v Sieně. To jsou Strade Bianche, jejichž renomé a konkurence rok od roku rostly, letos se jede 14. ročník.

Zima, teplota těsně nad nulou, mokro, bláto, tak, jak to někdy bývá v březnovém termínu, tentokrát asi cyklistům nehrozí. Přesto je čeká náročný závod, 184 kilometrů, z nichž 63 jsou prašné šotolinové cesty rozdělené do 11 úseků (italsky settore). Poslední úsek Tolfe je pouze 13 km před cílem a bývá jedním z rozhodujících faktorů pro výsledek závodu. Nejen nezpevněný povrch je záludností pro cyklisty, čekají je i prudká krátká stoupání, a opravdu prudká, např. v posledním settore dokonce až 18 procent a poté 16 procent uprostřed Sieny krátce před cílem, v poslední bitvě o vítězství.

Konkurence bude mimořádná, mezi největší favority SB patří vítězové posledních tří ročníků Julian Alaphilippe, Tiesj Benoot a Michal Kwiatkowski, dále Peter Sagan, Mathieu van der Poel a Wout van Aert.

Strade Bianche jsou šestým letošním závodem přerušené kategorie World Tour a prvním na italské půdě. Další srpnové závody World Tour:

5. 8. start Okolo Polska
8. 8. Milán – Sanremo
12. 8. Critérium du Dauphiné
15. 8. Il Lombardia
25. 8. Bretagne Classic – Ouest-France
29. 8. start Tour de France

Že Italům odpověď na belgické klasiky na kostkách vyšla, se můžeme opět přesvědčit na obrazovkách Eurosportu – 1. srpna od 16:50 hod. na programu Eurosport 1. Ještě před startem letošního ročníku si od 15:30 hod. též na Eurosportu 1 připomeneme ročníky 2018 a 2019.

Vít Rosenbaum, Marketing & PR, Media:List CZ a Eurosport CZ
tisk
Seriál Fear The Walking Dead pokračuje v říjnu na programu AMC
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 25. července 2020 16:00
Televizní stanice AMC hostila 24. července virtuální panel seriálu Živí mrtví: Počátek konce v rámci festivalu Comic-Con@Home. AMC během panelu oznámila datum návratu šesté série seriálu a další novinky.

Panelu, který moderoval Chris Hardwick (Talking Dead), se zúčastnili vedoucí scénárista seriálu Scott M. Gimple, výkonní producenti Andrew Chambliss a Ian Goldberg a herci Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Karen David, Jenna Elfman a Rubén Blades.

Diváci v Čechách a na Slovensku se na šestou sérii seriálu Živí mrtví: Počátek konce mohou těšit už v pondělí 12. října ve 22:00 na AMC. Šestá série je další světovou premiérou na AMC.

Herec Lennie James chystá v šesté sérii svůj režisérský debut, připojí se tak ke kolegovi Colmanovi Domingovi, který bude v této sérii režírovat svůj třetí díl

O společnosti AMC Networks:
Společnost AMC Networks Inc. se již více než 30 let věnuje produkci kvalitních filmů a pořadů, stojí za jedněmi z nejvíce oceňovaných dramatických seriálů v posledním desetiletí, např. Mad Men a Breaking Bad. AMC si připsalo již několik úspěchů, celkem 45 cen Primetime Emmy a přes 290 nominací na Emmy. AMC je první kabelovou stanicí, která v roce 2008 získala cenu Emmy za vynikající dramatický seriál Mad Men z roku 2008. Mezi aktuálně nejúspěšnější dramatické sériály zprodukce AMC oceněné Zlatým glóbem, patří Better Call Saul, Fear The Walking Dead, NOS4A2 a The Terror.
tisk
Do kabelové nabídky byla přidána krajská televize JČ1
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 21. července 2020 15:00
Nová regionální stanice JČ1 (Jihočeská televize 1) byla dnes přidána do kabelové digitální nabídky - DVB-C paket č. 17 - tv kanál K 30 - frekvence 546 MHz.

Krajská televize vznikla transformací z původní lokální Českokrumlovské televize CKTV.

„Už jako Českokrumlovská televize jsme stále častěji zpracovávali krajská témata, a původní název neodpovídal ani z hlediska dosahu vysílání. Byl to i příznivý ohlas diváků daleko za hranicemi Českokrumlovska, co nás přimělo uvažovat o expanzi a novém názvu i schématu,“ vysvětlil ředitel televize JČ1 Josef Pecl.
„Sázíme na spolupráci s místními televizemi a jinými externími spolupracovníky. V našem novém schématu společně vytvoříme jihočeský blok. Zprávy, které by svým lokálním zaměřením příliš nezaujaly diváky na druhém konci kraje, umístíme do jednotlivých okresních magazínů. Ty budou vysílány jen na tématem daných územích,“ dodal.

Kromě běžné žurnalistiky je televize JČ1 zaměřena především na dokumentární a filmovou tvorbu. Mimo rámec publicistiky spolupracuje „v nadstandardním režimu“ s městy a obcemi či jinými subjekty a institucemi na tvorbě jejich živé kroniky, propagaci služeb, zboží a výrobků či obecné marketingové prezentace. Disponuje vlastním televizním studiem.

DVB-C paket č. 17 nyní obsahuje tyto televizní programy:
CNN Prima News HD + SD, Regio TV JČ, Sport 5, TLC, JČ1
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.