Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Italská sportovní stanice Supertennis HD končí
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 27. srpna 2020 09:00
Italská sportovní stanice Supertennis HD končí


Špatná zpráva přišla včera pro tenisové fanoušky. Oblíbený sportovní italský tenisový kanál Supertennis HD se v důsledku koronakrize a dlouhé turnajové přestávky dostal do finančních problémů a své působení na evropském televizním satelitním nebi bohužel končí!
A protože jeho satelitní distribuce byla zdrojem signálu pro další kabelové a IPTV operátory, včetně nás, znamená tento krok odchod této stanice i z nabídky KT ELsat.
Koronavirová krize a dlouhá turnajová pauza, kdy stanice musela vysílat pouze starší záznamy, měla za následek značný pokles sledovanosti, prudký pokles reklamních příjmů a tím pádem i prostředků na svůj provoz. Stejně jako jiné sportovní stanice.

Pokud tedy italský provozovatel stanice ještě své rozhodnutí nepřehodnotí a nezmění, Supertennis HD naši kabelovou DVB-C nabídku k 1. 9. 2020 bohužel opouští.
tisk
Tenisové grandslamy se vracejí na Eurosport
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 26. srpna 2020 20:00
Tenisové grandslamy se vracejí na Eurosport

V pondělí startuje na obrazovkách Eurosportu netrpělivě očekávaný druhý grandslam roku US Open. Eurosport exkluzivně představí studio Eurosport Cube, interaktivní mixed-reality studio využívající rozšířenou realitu (AR).
Eurosport i díky němu nabídne nejpodrobnější a nejatraktivnější analýzy a zavede fanoušky do samého srdce tenisového dění v New Yorku.

Barbara Schettová bude během dvou týdnů turnaje tváří Eurosportu ve studiu Eurosport Cube v Londýně a sedminásobný grandslamový vítěz Mats Wilander představí expertní analýzy s využitím nejmodernějších technologií, čímž dá fanouškům možnost dívat se na tenis z úplně nové perspektivy.

Boris Becker a Justine Heninová - dohromady vítězové 13 grandslamových titulů ve dvouhrách - budou též součástí londýnského studia Eurosport Cube přímo z jejich domovů v Mnichově a v Paříži. Oba nabídnou divákům odborné analýzy z nejlepších zápasů dvoutýdenního turnaje v mužské i ženské dvouhře.

Eurosport nabídne z New Yorku až 300 hodin živého tenisu. Startujeme v pondělí 31. srpna na obou programech Eurosportu E1 a E2. Z české redakce Eurosportu budou tenisové duely US Open komentovat Radek Barkman, Dominik Kárník, Sandra Kleinová, Ivan Petr, Tomás Petr, Jiří Svatoš, Michal Šíma, Michal Škorpil, Jakub Vančura a Richard Vokůrka.

zdroj: Eurosport
tisk
Hudební stanice Šlágr 2
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 25. srpna 2020 10:00
Hudební stanice Šlágr 2

převzato z webů parabola.cz a digital.rozhlas.cz

Ve čtvrtek 20. 8. 2020 po 17. hodině zmizel z pozemního vysílání český hudebně-teleshoppingový kanál Šlágr 2. Programová pozice v DVB-T2 sítích 22 a 23 je sice stále aktivní, ale neobsahuje žádné vysílání - jen černou obrazovku.
Diváci mohou mít pocit, že je chyba na jejich straně. Realita je ale taková, že distribuce stanice Šlágr 2 byla přerušena provozovatelem terestrického multiplexu.
"Vysílání Šlágr 2 bylo přerušeno na základě smluvních podmínek," uvedla na dotaz webu parabola.cz za společnost České Radiokomunikace (ČRa) Petra Miterová.

České Radiokomunikace přerušily vysílání teleshoppingové a hudební stanice Šlágr 2. Tento program už tak není k dispozici v DVB-T Regionální síti 8 ani DVB-T multiplexech 12, 22 a 23. Podle zjištění portálu Digitální rádio by za touto skutečností mohl stát dluh za samotnou distribuci jeho vysílání. V pozemní platformě tak zůstává v tuto chvíli prozatím nadále Šlágr TV a ze strany Českých Radiokomunikací jde tak o pomyslný zdvižený prst.


Vzhledem k tomu, že pozemní vysílání pro nás bylo zdrojem signálu Šlágru 2 do našich nabídek, není již stanice Šlágr 2 obsažena v naší nabídce v pozemním formátu DVB-T ani DVB-T2 (Omezená nabídka).
Do kabelové digitální nabídky DVB-C (Základní nabídka) se nám podařilo signál Šlágru 2 zajistit z jiného zdroje, proto je program v našem DVB-C paketu č. 12 stále přítomen – K36 – 594 MHz.
tisk
Uzavření pobočky v Písku
Lokalita: Písek
Trvání od: 24. srpna 2020 08:00
Trvání do: 4. září 2020 17:00
Vážení zákazníci. Ve dnech 24. srpna - 4. září 2020 bude uzavřena kancelář v Písku, činnost technika nebude nijak omezena.
tisk
FORMULE 1 exkluzivnĚ na SPORT1 A SPORT2 AŽ DO ROKU 2023
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 12. srpna 2020 14:00
FORMULE 1 exkluzivnĚ na SPORT1 A SPORT2 AŽ DO ROKU 2023

V Praze, dne 12. 8. 2020 – společnost AMC Networks International - Central and Northern Europe prodloužila svůj kontrakt na vysílání Formule 1® v České republice a na Slovensku o další tři sezóny. Diváci Sport1 a Sport2 se tak mohou těšit na živé přenosy všech závodů královské disciplíny až do konce roku 2023.

Exkluzivní sportovní obsah během každého závodního víkendu prezentovaný špičkovým týmem komentátorů a expertů, to je vysoký standard, na který si diváci stanic Sport1 a Sport2 za poslední roky zvykli a dokáží ho náležitě ocenit. Stanice Sport1 a Sport2 v Čechách a na Slovensku dynamicky rostou. Sledovanost přímých přenosů Formule 1 v letošním roce narostla o 30 procent ve srovnání s loňskou sezónou. I v následujících letech se diváci mohou těšit na téměř 14 hodin akce během každého závodního víkendu, včetně tréninků, kvalifikace, studia se zajímavými hosty i podpůrných seriálů FIA Formule 2 a GP3.

Kromě Formule 1® mají možnost diváci Sport1 a Sport2, díky prémiovým akvizicím, sledovat i další pořady, jako jsou elitní golfový turnaj okruhu PGA ze San Francisca, šampionát cestovních vozů WTCR - FIA World Touring Car Cup, KHL, hokejovou CHL, fotbalovou kvalifikaci na Mistrovství Evropy UEFA, Ligu národů UEFA, špičkové fotbalové poháry Coppa Italia a Copa del Rey či házenkářskou Ligu mistrů EHF.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.