Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Tenis na Eurosportu opět ŽIVĚ: Adria Tour
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 13. června 2020 16:00
Tři hráči nejlepší světové desítky na Adria Tour. Světový tenis ŽIVĚ a s diváky! V minulých dvou týdnech nabídl Eurosport tenisovým fanouškům to nejlepší, co bylo možné – program You Say We Play, v němž prožili dva týdny historického tenisu Roland-Garros. Na obrazovkách Eurosportu jsme viděli slavné zápasy Ivana Lendla a mnoha dalších tenisových hvězd posledních 40 let.

Tento týden se na obrazovky vrací tenis ŽIVĚ. U zrodu exhibiční série Adria Tour stál Novak Djoković, na kurtech se objeví i další dva hráči nejlepší světové desítky, účast slíbili Dominic Thiem a Alexander Zverev. Bude se hrát ve čtyřech dílech v balkánských zemích, na startu budou mj. Grigor Dimitrov (19. na žebříčku ATP), Dušan Lajović (23.), Filip Krajinović (26.), Borna Čorić (33.) a Marin Čilić (37.).

První turnaj se odehraje na antuce v Bělehradě v Srbsku 13. a 14. června, o týden později se exhibice přesune do chorvatského Zadaru, další dva turnaje proběhnou v následujících týdnech v Černé Hoře a v Banja Luce v Bosně a Hercegovině.

Bude se hrát s diváky, přestože vzhledem k požadované sociální distanci nebude hlediště plné. Na bělehradský úvod exhibice, kterou organizuje světová jednička Novak Djoković, se během sedmi minut prodalo 1000 vstupenek, pořadatelé slíbili dodat k prodeji ještě další tisícovku. Ředitelem turnaje je mladší bratr Novaka – Djordje Djoković. Turnaje jsou humanitární akcí, výtěžek půjde do programů vzdělávání a sportovního rozvoje dětí.

Na diváky se těší tenisoví komentátoři Eurosportu Radek Barkman, Ivan Petr a Michal Šíma. Začínáme 13. června od 14:00 na programu E2. Eurosport zároveň o víkendu vysílá na programu E1 Ultimate Tennis Showdown, kde hrají další tři hráči nejlepší světové desítky – Stefanos Tsitsipas, Matteo Berrettini a David Goffin. Komentuje Michal Škorpil.

Eurosport CZ a Vít Rosenbaum, Marketing & PR, Media:List CZ, foto: Eurosport CZ
tisk
Výpadek internetového připojení a kabelové televize
Lokalita: Týn nad Vltavou - Malá Strana
Trvání od: 11. června 2020 08:00
Trvání do: 11. června 2020 14:00
Vážení zákazníci. Posun termínu ze středy na čtvrtek. Ve čtvrtek 11.6.2020 bude probíhat přemístění naší kabelové technologie z důvodu montáže nové lodžie. Z tohoto důvodu dojde v ulicích Vodňanská, Orlická, Malostranská k výpadku kabelové televize a internetu přibližně na hodinu a půl. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek internetového připojení a kabelové televize
Lokalita: České Budějovice
Trvání od: 2. června 2020 09:00
Trvání do: 2. června 2020 12:00
Vážení zákazníci. V úterý 2.6.2020 bude probíhat přepojování optických tras. Z tohoto důvodu dojde v době od 9:00 do 12:00 k několika kratším výpadkům všech námi poskytovaných služeb. Za případné potíže se omlouváme.
tisk
F1 se vrací na Sport1 a Sport2. Sledujte živě start sezóny 2020
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 1. června 2020 16:00
F1 se vrací na Sport1 a Sport2. Sledujte živě start sezóny 2020

Sportovní svět se po dlouhém útlumu probouzí k životu a královská disciplína motorsportu může konečně rolovat na start. Zkrácená sezóna formule 1 konečně zná podobu svého kalendáře pro rok 2020 a my se tak znovu můžeme těšit na přísun vysokooktanových emocí na stanicích Sport1 a Sport2.

Dlouhé týdny hlavní představitelé F1 a FIA neúnavně pracovali na rozjezdu náhradní sezóny 2020, která má nyní konečně oficiální podobu. Již před časem bylo avizováno, že ročník pravděpodobně odstartuje Velkou cenou Rakouska. Ve chvíli, kdy tamní vláda udělila souhlas s pořádáním závodu, reálnému startu již nic nestojí v cestě.
Aby bylo využití stávajících možností co nejefektivnější, v některých lokalitách se uskuteční hned dva závody v rozmezí jednoho týdne. První červencový víkend si tedy můžeme zapsat jako start nové sezóny na Red Bull Ringu, kde se pak následující víkend uskuteční ještě jeden závod, Velká cena Štýrska. To samé platí pro britský Silverstone, kde se po tradiční Velké ceně Velké Británie uskuteční o týden později Velká cena k 70. výročí F1. V letních měsících se kolotoč mistrovství světa zastaví také ve Španělsku, Belgii či Itálii. V podzimní části ho doplní zastávky i v dalších tradičních destinacích.
Chase Carey, předseda představenstva a generální ředitel Formule 1, uvedl: Jsme potěšeni, že jsme dnes mohli představit náš kalendář osmi závodů a těšíme se na zveřejnění celého kalendáře v následujících týdnech. A i když v současné době očekáváme, že sezóna začne bez fanoušků, doufáme, že nám v příštích měsících situace umožní, abychom je přivítali zpět.
Obhájí Lewis Hamilton titul i ve zkrácené sezóně? Rozloučí se Sebastian Vettel s Ferrari vysněným triumfem? Nebo ho pokoří nastupující generace v osobě Charlese Leclerca? Bude to snad Red Bull, který potvrdí svá slova o útoku na nejvyšší mety? Čeká nás spousta otázek a dobrodružství.

Na stanicích Sport1 a Sport2 se opět můžete těšit na bohaté menu a kompletní pokrytí velkých cen, včetně tréninků a kvalifikací, zajímavé hosty a reportáže. Ty pravé emoce vám pak zprostředkují tradiční komentátoři a experti našeho televizního týmu, Tomáš Richtr, Števo Eisele, Josef Král a další.

Termíny prvních osmi závodů v sezóně 2020:
5.7. Velká cena Rakouska (Spielberg, Austria)
12.7. Velká cena Štýrska (Spielberg, Austria)
19.7. Velká cena Maďarska (Budapest, Hungary)
2.8. Velká cena Velké Británie (Silverstone, UK)
9.8. Velká cena 70TH ANNIVERSARY (Silverstone, UK)
16.8. Velká cena Španělska (Barcelona, Spain)
30.8. Velká cena Belgie (Spa-Francorchamps, Belgium)
6.9. Velká cena Itálie (Monza, Italy)

zdroj: AMC
tisk
Výpadky a další problémy s programy v uplynulém týdnu
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 31. května 2020 12:00
Výpadky a další problémy s programy v uplynulém týdnu

Úterní potíže s programy ve všech nabídkách byly způsobeny vážnou technickou závadou na jedné z klíčových součástí naší digitální technologie, kterou jsme řešili celý den. K výpadkům došlo v digitálních nabídkách - kabelové DVB-C i pozemní DVB-T, v níž navíc došlo i ke zmatení a promíchání programů v jednotlivých multiplexech Elsat 1 - 4.
Několikerý krátký výpadek některých digitálně šířených programů měl také za následek i
nekorektní chování analogových převodníků (vyrábějí analogové programy z digitálních), jež některé analogové programy přeházely, zdublovaly či vymazaly.

Ve středu a čtvrtek jsme ještě pokračovali v odstraňování následků úterní poruchy a předpokládáme, že na televizorech a set top boxech by nyní měly programy
již být v pořádku a opět přítomny na těch předvolbách a pozicích, kam patří. Pokud mezitím (během trvání a odstraňování závady) došlo k automatickému či manuálnímu přeladění televizoru nebo set top boxu, bude je potřeba znovu správně naladit.

Za potíže touto vážnou závadou způsobené se omlouváme.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.