Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Zpravodajská tv stanice regionalnitelevize.cz se stěhuje v DVB-T
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 4. června 2019 12:00
Zpravodajská televizní stanice regionalnitelevize.cz mění svou pozici v pozemním televizním vysílání ve starším vysílacím formátu DVB-T.
Přechází z původního regionálního multiplexu RS8 do jiného regionálního muxu RS7, tudíž dochází k přesunu této stanice i v naší pozemní DVB-T nabídce v kabelovém rozvodu (na příslušných tv kanálech). Na původní pozici v muxu RS8 bude stanice vysílat pouze do konce června 2019.

V kabelové digitální nabídce, kde je regionalnitelevize.cz šířena v DVB-C muxu č. 7 (kanál SE 24 - 330 MHz) se nic nemění.

R
egionalnitelevize.cz je zpravodajská a informační televizní stanice, která přináší pozitivní zpravodajství z různých regionů České republiky.
tisk
Změna pracovní doby v Písku
Lokalita: Písek
Trvání od: 3. června 2019 09:00
Trvání do: 3. června 2019 11:30
Vážení zákazníci, v pondělí 3.6.2019 bode naše kancelář v Písku otevřena pouze v době od 9:00 do 11:30. V dalších dnech se doba nemění, umlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Hororový seriál NOS4A2 od 6. června na AMC
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 30. května 2019 10:30

Hororový seriál NOS4A2 od 6. června na AMC

Přesto, že slunných dní venku přibývá, televizní stanice AMC přináší na začátek léta pořádně mrazivou pochoutku. Fanoušci strašidelných příběhů se mohou těšit na svět, v kterém je nejchutnějším pokrmem nevinná dětská duše a nejděsivějším místem neměnná Vánoční říše.

Seriál NOS4A2 vznikl na základě stejnojmenného bestselleru od spisovatele Joa Hilla, který je synem krále hororu, Stephena Kinga, a úspěšným spisovatelem. Od 6. června si každý čtvrtek ve 22:00 hod. zapněte AMC a nezapomeňte na popcorn.

Malého Dannyho jednou v noci vzbudily zvláštní zvuky ozývající se z ložnice jeho maminky. Potichu otevřel dveře a zeptal se jí, jestli by nemohl spát u ní. Cítím se osamělý, jako bych byl jediný člověk na světě, prosil. Maminka však měla na návštěvě přítele a dítě v posteli bylo to poslední, co právě potřebovala. Dnes ne, Danieli. I tak jsi na to už dost velký, prohlásila a poslala ho zpět do pokoje. Dannymu se spát nechtělo, a tak si v televizi pustil pohádku.

Najednou se na obrazovce namísto animovaných postaviček objevilo chumelení a někde venku se ozvala tichá melodie vánoční koledy. Zvědavý Danny opatrně vyšel na zápraží a na rohožce našel červeno-bílou cukrovou paličku. Do noční tmy zazářily reflektory velké černé limuzíny, která se kdoví odkud neslyšně zjevila před domem. Zadní dveře se otevřely a překvapený Danny spatřil kopu dárků zabalených v pestrobarevných papírech. Okouzleně se vydal k autu a vklouzl na zadní sedadlo. Najednou se dveře prudce zavřely a Dannyho v autě uvěznily...

Přesně tak začíná mysteriózní příběh o prastaré bytosti, která unáší nevinné děti. Charlie Manx, charismatický a nesmrtelný tvor se živí dušemi unesených dětí. To, co z nich po jeho hostině zůstane, umisťuje ve své zvrácené zmrzlé vesničce zvané Vánoční říše. Nešťastníci, kteří v ní uvízli, prožívají den co den Štědrý večer, přičemž neštěstí a smutek mají zakázaný.

Neberte si sladkosti od cizích lidí
Proti Manxovi a jeho podivnému světu se však postaví mladá hrdinka Vic McQueenová. Má před sebou poslední ročník střední školy a přes prázdniny pomáhá své matce s úklidem v domech místní honorace v městečku Haverhill. Děsí ji představa, že by se místo studia na vysněné vysoké škole měla živit podobným způsobem. Touží hlavně uniknout z domu - její rodiče se stále hádají, v rodině chybí peníze a otec příliš pije. A tak často nasedne na svou milovanou motorku a prohání se po lesních cestách, aby si vyčistila hlavu. Při jednom z takových výletů narazí na polozřícený most, který ji přivede až k Charliemu Manxovi.

Mladá a nadějná umělkyně díky svému výraznému talentu zjistí, že má nadpřirozenou schopnost nacházet ztracené věci a dokáže Charlieho sledovat. Stydlivá a trochu asociální Vic bude muset vynaložit celou svou odvahu, smysl pro humor i nezdolnost, pokud chce ztracené duše zachránit z Manxových spárů. Bude však mít co dělat, aby se jeho obětí nestala i ona sama.

Vyděsil i Stephena Kinga
Charlieho Manxe, pověstného zloducha, který láká děti na sladkosti, ztvárnil, na cenu Emmy nominovaný herec a producent, Zachary Quinto (Star Trek, American Horror Story). Citlivou a nadanou Vic si zahrála vycházející hvězda Ashleigh Cummings (The Goldfinch, Hounds of Love). Kromě burtonovské atmosféry k temnotě díla přispívá podmanivá hudba, na níž se skladatelsky podílel i frontman alternativní metalové kapely Faith No More, Mike Patton. Pod seriál se produkčně podepsal Jami O Brien (Fear The Walking Dead, Hell On Wheels).

It is balls to the wall scary, (v překladu brutálně strašidelný) řekl o seriálu NOS4A2 samotný Stephen King, autor kultovních hororů jako To, Carrie nebo Osvícení. A to je ta nejlepší reference, kterou může mysteriózní příběh dostat. NOS4A2 sledujte od 6. června každý čtvrtek ve 22:00 hod., na televizní stanici AMC.

zdroj: AMC

tisk
Výpadek internetového připojení
Lokalita: Kaplice, Český Krumlov, Týn nad Vltavou
Trvání od: 29. května 2019 06:30
Trvání do: 29. května 2019 08:00
Vážení zákazníci, zítra ve středu 29.5.2019 v době od 6:30 do 8:00 bude probíhat přepojení řídící jednotky a její konfigurace pro internet. Z tohoto důvodu dojde v uvedenou dobu k výpadku internetu. Odhadovaná délka výpadku je 30 minut. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek internetového připojení a kabelové televize
Lokalita: České Budějovice - Větrná
Trvání od: 28. května 2019 08:00
Trvání do: 28. května 2019 12:00
Vážení zákazníci, zítra od 8:00 do 12:00 bude docházek k výpadkům všech námi provozovaných služeb. Délky jednotlivých výpadků nepřesáhnou 30 minut. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.