Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Wimbledon 2019 na Nova Sport a Voyo
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 26. června 2019 15:00
Nejstarší tenisový Grand Slam bude letos vysílat opět televizní skupina Nova. Stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 budou vysílat denně od pondělí 1. července přímé přenosy z All England Clubu. Další speciální kanály nabídne videoportál Voyo.

Nova 2 bude svým divákům servírovat to nejdůležitější z aktuálního hracího dne v pořadu „Kraťas Martina Čermáka“. Důležitým okamžikům se bude věnovat Speciální studio a také Snídaně s Novou prostřednictvím „Wimbledonského speciálu“. Diváci sportovních novin se pak mohou těšit na rubriku „Štěpec na konec“.

Sportovní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 budou denně od 12:00 nepřetržitě monitorovat ty nejzajímavější okamžiky z travnatého grandslamového turnaje. Videoportál Voyo divákům zároveň nabídne pohled na další kurty prostřednictvím 4 speciálních kanálů bez komentáře. Skupina Nova tak příznivcům bílého sportu přinese dění až z 6 kurtů najednou.

Tým tenisových expertek, které divákům přiblíží pohled z druhé strany, bude opět nedílnou součástí wimbledonského programu. A i proto jsme letos tento tým rozšířili o dvě bývalé profesionální tenisové hráčky. Andrea Hlaváčková, stříbrná olympijská medailistka a trojnásobná grandslamová vítězka ve čtyřhře, doplní Kláru Koukalovou, Ivetu Benešovou a Petru Cetkovskou. Zpravodajství přímo z Londýna posílí Kateřina Vaňková, která je trojnásobnou juniorskou grandslamovou semifinalistkou a spolu s Martinem Čermákem budou přinášet nejenom aktuální, ale také zákulisní informace.

Skupina Nova nabídne divákům kromě přímých přenosů také pestrý doprovodný program. Každý den ve 23:10 uvidí na obou stanicích Nova Sport padesátiminutový sestřih toho nejzajímavějšího z daného dne. Originální desetiminutový pořad plný rozhovorů a aktuálních událostí přímo z Londýna přinese „Kraťas Martina Čermáka“, který odvysílá stanice Nova 2 každý den po 22. hodině.

O ranní přehled se pak postará Wimbledonský speciál ve Snídani s Novou, jenž bude vysílat stanice Nova každý všední den od 8:15. Diváci se letos mohou těšit i na předzápasová studia, která jim stanice Nova Sport nabídnou každý všední den od 11:35. Mimořádnou pozornost dostane Wimbledon také na webových stránkách novasport.tv a facebookovém profilu Nova Sport.
tisk
Snooker World Cup na Eurosportu od 24. června
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 25. června 2019 15:00

Obhájí Čína snookerový titul? World Cup na Eurosportu od 24. června

Po dvou letech se snookerový svět sjíždí do Číny k týmové soutěži nazvané honosně World Cup. Turnaj byl obnoven v roce 2011, hrálo se v Bangkoku, poté následovaly ročníky 2015 a 2017 v čínském Wu-si, kde se hraje i letos.

Ve všech třech případech vyhráli čínští hráči, před dvěma lety porazila dvojice Ting Ťün-chuej (Ding Junhui v anglickém přepisu) a Liang Wen-po (Liang Wenbo) ve finále anglický pár Judd Trump a Barry Hawkins. Angličané byli blízko vítězství, vedli 3:1, poslední tři framy se ale staly kořistí Číňanů, kteří vyhráli 4:3.

Také letos jsou domácí hráči favority, přestože se jejich úspěšná dvojice rozdělila. Tým Čína 1 tvoří Ting Ťün-chuej a Jen Ping-tchao (Yan Bingtao), tým Čína 2 Liang Wen-po (Liang Wenbo) a Čou Jüe-lung (Zhou Yuelong). Žádná další země nebude mít dva zástupce. V barvách Anglie budou hrát Kyren Wilson a Jack Lisowski, za Skotsko John Higgins a Stephen Maguire, za Wales Mark Williams a Ryan Day, za Severní Irsko Mark Allen a Jordan Brown. Na startu budou dále mj. Belgie, Thajsko, Írán, Kypr, Polsko, Izrael, Německo, Malta, Saúdská Arábie, SAE, Rakousko.

Startuje 24 týmů rozdělených do 4 skupin, hraje se každý s každým na 5 framů, v nichž se hráči střídají. Dva nejlepší týmy postupují do čtvrtfinále, kde se již hraje na 7 framů a vyřazovacím způsobem.

World Cup z Číny vysílá Eurosport od pondělí 24. června. Začínáme ve 13:25 na programu E1. Zápasy komentují Tomáš Kejla, Zdeněk Míka, Eva Poskočilová a Michal Šíma.


Zdroj: text a foto - Eurosport.cz
tisk
Výpadek internetového připojení a kabelové televize
Lokalita: Český Krumlov
Trvání od: 24. června 2019 09:00
Trvání do: 24. června 2019 12:00
Vážení zákazníci, v pondělí 24. června 2019 budou u našeho poskytovatele připojení probíhat stěhování části technologie. Z tohoto důvodu dojde k výpadku internetu a některých TV programů. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek internetového připojení a kabelové televize
Lokalita: Písek - ulice V Oudolí
Trvání od: 20. června 2019 07:30
Trvání do: 20. června 2019 17:00
Vážení zákazníci, ve čtvrtek 20.6.2019 bude v době od 7:30 do 17:00 přerušena dodávka elektrické energie společnost E.ON do místa našeho napájecího zdroje. Z tohoto důvodu nepůjde v uvedené době v Písku na Hradišti v ulici V Oudolí kabelová televize a internet. Za potíže se omlouváme.
tisk
Výpadek internetového připojení a kabelové televize
Lokalita: Písek
Trvání od: 18. června 2019 23:00
Trvání do: 19. června 2019 06:00
Vážení zákazníci, v noci z úterý 18.6.209 na středu 19.6.2019 bude probíhat v Písku oprava a přepojení optického kabelu společnosti ČDT. Práce začnou v 23:00 a potrvají až do středy 6:00, maximální délka výpadku je tedy 7 hodin. Z tohoto důvodu v uvedené době nepůjde v Písku Internet a asi polovina TV programů. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.