Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
PF 2019
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 18. prosince 2018 14:00
Trvání do: 4. ledna 2019 16:00Krásné prožití svátků vánočních, příjemně stráveného Silvestra a hodně štěstí, zdraví, úspěchů a spokojenosti do nového roku 2019 všem našim účastníkům přejí zaměstnanci kabelové televize Elsat.

tisk
Výpadek kabelové digitální DVB-C nabídky
Lokalita: Vimperk, Písek - kab. rozvody Písek, Vimperk
Trvání od: 4. prosince 2018 08:00
Trvání do: 11. prosince 2018 16:00
Výpadek kabelové digitální DVB-C nabídky

Upozorňujeme naše účastníky v Písku a Vimperku, že v úterý 4. 12. v Písku a v úterý 11. 12. ve Vimperku bude probíhat výměna technologie pro zpracování kabelové digitální DVB-C nabídky.
Z tohoto důvodu bude v uvedených termínech a městech zejména v dopoledních hodinách docházet k jednomu nebo více výpadkům DVB-C nabídky, jednak během vlastní výměny zařízení a následně i v průběhu optimalizace nastavení a výstupních parametrů.

IT specialista z dodavatelské firmy zároveň upozorňuje na možnost, že někteří zákazníci po výměně technologie budou muset přeladit své přijímače (televizory a set top boxy).

Omlouváme se za případné potíže s tímto výpadkem spojené.
tisk
Anglická, španělská, italská a německá fotbalová liga na Seznam.cz TV
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 1. prosince 2018 08:00
Anglická, španělská, italská a německá fotbalová liga na Seznam.cz TV

Vybraná utkání anglické fotbalové Premier League, španělské La Liga, německé Bundesligy a italské Serie A bude vysílat celoplošná televize Seznam v novém pořadu TOP Fotbal živě.
Komentované přenosy začne Seznam.cz TV vysílat v neděli 2.12.2018, kdy divákům od 14:45 hodin přinese zápas Arsenal vs. Tottenham. Poté pak vždy o víkendu odvysílá živě jedno z utkání ze zmíněných fotbalových soutěží.
Prosincové programové schéma bude také obsahovat hodinku toho nejlepšího, co se v jednotlivých ligách za uplynulý týden událo v rámci pořadu TOP Fotbal.
Sportovní show TOP Fotbal živě bude vysílaná z nově připraveného studia vždy v sobotu, či neděli a nabídne divákům přímý přenos fotbalového zápasu Premier League, 1. Bundesligy, La ligy nebo Serie A. Utkání doplní debata s odborníkem, rekapitulace minulých zápasů a sestřih zajímavých momentů či gólů. Komentátorem prvního zápasu bude Viktor Kábele. V moderování nového pořadu se budou střídat Jindřich Šídlo, Luděk Mádl, Jiří Hošek či Ondřej Lípa, společnost jim budou dělat fotbaloví experti a speciální hosté.
„Do konce letošního roku odvysíláme v rámci pořadu TOP Fotbal živě pět přímých přenosů, dva z anglické Premier League a po jednom z německé, španělské a italské nejvyšší fotbalové soutěže,
upřesňuje podobu vysílání Jakub Unger, ředitel divize Zpravodajství a TV společnosti Seznam.cz.

Televizní stanice Seznam.cz TV je v kabelových rozvodech dostupná v DVB-C formátu v SD rozlišení v paketu A - kanál SE 21 - 306 MHz a v HD rozlišení v paketu 14 - kanál K 33 - 570 MHz. A v SD rozlišení také v DVB-T formátu v multiplexu 3.
tisk
Rekonfigurace některých televizních programů
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 20. listopadu 2018 08:00
Trvání do: 20. listopadu 2018 16:00
V úterý 20. 11. od 8 hodin ráno bude na naší technologii probíhat rekonfigurace nastavení některých tv stanic v kabelové digitální DVB-C nabídce. Týká se to zejména programů Film+, Minimax, Sport 1, Sport 2 a případně i některých dalších. V průběhu dne bude na těchto programech z výše zmíněného důvodu docházet ke krátkým výpadkům.
Omlouváme se za potíže s touto operací spojené.
tisk
Uzavření kanceláře v Písku
Lokalita: Písek
Trvání od: 19. listopadu 2018 09:14
Trvání do: 19. listopadu 2018 16:00
Vážení zákazníci, v pondělí 19.11.2018 bude z důvodu dovolené uzavřena naše kancelář v Písku. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.