Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výluka televizního vysílače Kleť
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Trvání od: 8. srpna 2018 06:00
Trvání do: 8. srpna 2018 15:00
Vážení zákazníci,

dnes v čase od 6.00 do 15.00 bude vypnut vysílač Kleť, multiplexy 1, 2, a 3, kde probíhá plánovaná údržba. Proto nebude k dispozici příjem některých programů.

Po obnovení signálu půjde vše beze změny.

Omlouváme se za případné potíže touto výlukou způsobené, námi nezaviněné.
tisk
Liga národů a portugalská Liga NOS exkluzivně na Sport1 a Sport2
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 26. července 2018 10:30

Liga národů a portugalská Liga NOS exkluzivně na Sport1 a Sport2

 

V Praze, 19. července 2018 – Fotbaloví fanoušci budou mít tento podzim jedinečnou možnost sledovat ty nejlepší národní týmy v čele s čerstvými mistry světa z Francie exkluzivně na stanicích Sport1 a Sport2. Ty nabídnou divákům v České republice a na Slovensku přes 70 přímých přenosů z nové reprezentační soutěže Ligy národů, která startuje v září. Kromě toho se mohou těšit i na portugalskou Ligu NOS, ve které pravidelně září jak nové hvězdy portugalského fotbalu, tak nadějní hráči přicházející do Evropy z Latinské Ameriky.

 

Právě skončené mistrovství světa ve fotbale ovládla Francie v čele s Mbapém, Griezmannem, či Pogbou. A právě duel výběru země Galského kohouta s Německem otevře 6. září nově startující soutěž Ligu národů. I po zbytek podzimu čeká milovníky kvalitního fotbalu hvězdami nabitá klání. Modričovo Chorvatsko, Kaneova Anglie, Hazardova Belgie, Verrattiho Itálie… to je jen zlomek hvězd a jejich týmů, které budou moci sledovat diváci živě a exkluzivně na stanicích Sport1 a Sport2.

 

“Jsme rádi, že sportovním fanouškům v České republice a na Slovensku můžeme nabídnout ten nejlepší fotbal. Díky stanicím Sport1 a Sport2 budou moci tento podzim sledovat v přímých přenosech všechny semifinalisty mistrovství světa i další hvězdami nabité týmy. Oproti minulosti se týmy podobné úrovně utkají mezi sebou, což slibuje atraktivní, vyrovnané duely. Vzhledem k tomu, že se nejedná jen o přátelská utkání, mohou se diváci těšit na emocemi nabité zápasy. Jsme přesvědčeni, že právě konfrontace Francie, Chorvatska, Anglie, Německa a dalších top týmů budou tím nejkvalitnějším fotbalovým zážitkem, který tento podzim nabídne,” říká Marcel Mareš, Country manažer společnosti AMC Networks International, která stanice Sport1 a Sport2 provozuje.

 

Celkem stanice Sport1 a Sport2 odvysílají přes 70 utkání živě. Přednost budou mít samozřejmě duely Skupiny A, která nabízí ty nejlepší týmy na světě. Ale prostor samozřejmě dostanou i celky z dalších skupin nižší výkonnosti, do kterých spadají reprezentace České republiky a Slovenska, jejichž duely stanice odvysílají ze záznamu.

 

Diváci stanic Sport1 a Sport2 samozřejmě nepřijdou ani v nadcházející sezoně o možnost sledovat kvalitní evropský ligový fotbal. Těšit se totiž mohou na portugalskou Ligu NOS. Ta patří do TOP10 evropských lig. Pokud mluvíme o portugalské lize, musíme zmínit Os Três Grandes, čili Velkou Trojku, ve složení FC Porto, Benfica Lisabon a Sporting CP. Připočítejme ještě SC Braga, pravidelného účastníka evropských pohárů a množství jihoamerických, především pak brazilských fotbalistů pobíhajících po portugalských trávnících. Tím získává každý sportovní fanoušek atraktivní mix, který stanice Sport1 a Sport2 nabídnou od 12. srpna pravidelně s minimálně třemi přímými přenosy týdně.

tisk
Uzavření kanceláře v Písku
Lokalita: Písek
Trvání od: 23. července 2018 09:51
Trvání do: 27. července 2018 09:51
Vážení zákazníci, z důvodu dovolené bude v týdnu od 23. do 27.7.2018 otevřena naše pobočka v Písku pouze ve čtvrtek. Naše zastoupení v Písku naleznete v Čechově ulici č.p. 406 (pod kinem Portyč). Provozní doba pobočky Písek v týdnu od 23. do 27.7.2018. Pondělí - zavřeno Úterý - zavřeno Středa - zavřeno Čtvrtek 9:00 - 13:00 Pátek - zavřeno Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek Internetu
Lokalita: Týn nad Vltavou
Trvání od: 26. června 2018 09:00
Trvání do: 26. června 2018 10:30
Vážení zákazníci, zítra v úterý 26.6.2018 od 9h bude probíhat výměna řídící jednotky pro internet. Z tohoto důvodu dojde k výpadku internetového provozu, odhadovaná délka výpadku je 30 minut. Za případné potíže se omlouváme.
tisk
Dočasné vypnutí programů Kino Barrandov a Barrandov Plus v DVB-C paketu 8
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 24. června 2018 20:00
Z technických důvodů - zvětšení rezervní kapacity datového toku byly dočasně po dobu trvání MS ve fotbale deaktivovány programy Kino Barrandov a Barrandov Plus v SD rozlišení v DVB-C paketu 8 na kanálu SE23 - 322 MHz. Stalo se tak proto, že v paketu 8 jsou též šířeny programy ČT v HD rozlišení, včetně programu ČT Sport HD, na němž aktuálně běží přenosy z MS ve fotbale v Rusku. Tyto jsou datově velmi náročné a provedené opatření by mělo zamezit případnému přetékání kapacity paketu a tím i krátkodobému rozpadu obrazu a zvuku. Po skončení MS budou programy vráceny do původního stavu.

O programy Kino Barrandov a Barrandov Plus však tímto opatřením naši zákazníci nepřicházejí, protože oba programy v SD rozlišení jsou v naší kabelové DVB-C nabídce šířeny duplicitně. I po dobu trvání MS jsou tedy našim zákazníkům stále dostupné v DVB-C paketu A na kanálu SE21 - 306 MHz. A dále také v HD rozlišení v DVB-C paketu 13 na kanálu K34 - 578 MHz.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.