Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Zařazen nový televizní program Seznam.cz HD
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 2. května 2018 10:00
Zařazen nový televizní program Seznam.cz HD

Do kabelové digitální nabídky byl nově zařazen program Seznam.cz HD - v HD rozlišení.
Program byl zařazen do DVB-C paketu č. 14 - kanál K33 - frekvence 570 MHz na pozici nedávno zařazeného programu ČT Sport v SD rozlišení. Vzhledem k tomu, že Česká televize přehodnotila své původní rozhodnutí o vyřazení programu ČT Sport z pozemního DVB-T muxu 1 a tento zde zůstane, zůstane tím pádem ČT Sport na své původní pozici i v DVB-C paketu A na kanálu SE21. Duplicitní varianta ČT Sport SD v DVB-C paketu č. 14 je tím pádem nadbytečná a bylo možno ji zase zrušit.

Na některých televizorech a STB se program Seznam.cz HD objeví na pozici ČT Sport, ovšem s původním názvem. Na správný název Seznam.cz HD se identifikace přepíše buď po provedení automatické aktualizace programů nebo po ručním přeladění zařízení.
tisk
Výpadek internetového připojení a TV programů
Lokalita: Týn nad Vltavou
Trvání od: 25. dubna 2018 06:00
Trvání do: 25. dubna 2018 07:00
Vážení zákazníci, ve středu 25. dubna 2018 v době od 6:00 do 7:00h bude probíhat upgrade technologie na hlavní stanici. Z tohoto důvodu dojde k výpadku všech námi poskytovaných služeb na dobu cca 10 minut. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek kabelové televize a internetu
Lokalita: Týn nad Vltavou
Trvání od: 23. dubna 2018 04:00
Trvání do: 23. dubna 2018 05:00
Vážení zákazníci, 23.dubna 2018 dojde v době od 4:00 do 5:00 ke krátkému výpadku internetu a některých televizních programů. Délka výpadku je max. 5 minut, důvodem jsou práce na optických trasách. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Jarní akce se prodlužuje až do 30. dubna 2018
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 16. dubna 2018 08:00
Trvání do: 30. dubna 2018 16:00
Jarní AKCE je prodloužena až do 30. dubna 2018


Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi a pro připojení k Internetu.

Jarní akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na Rozšířenou programovou nabídku, HD Rozšířenou nabídku a naši digitální filmovou Pay TV nabídku (filmové kanály HBO a Cinemax).

A dále akce platí i pro zájemce o službu Elsat On-line TV a také o naši Speciální nabídku (Internet plus Omezená nabídka KT).

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_JARO_2018.pdf

Využijte našich výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení! Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz
tisk
Přidán program ČT Sport v SD rozlišení do DVB-C nabídky
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 12. dubna 2018 10:35
Přidán program ČT Sport v SD rozlišení do DVB-C nabídky
Do naší kabelové digitální nabídky byl do DVB-C paketu č. 14 přidán program ČT Sport v SD rozlišení a kompresní normě MPEG 2. Stalo se tak z toho důvodu, že program ČT Sport na konci května ukončí šíření v pozemním DVB-T muxu č. 1 a tím pádem i v kabelovém DVB-C paketu A, v nichž je tento program šířen v SD rozlišení a normě MPEG 2. Od června bude v tomto muxu 1 a paketu A nahrazen dětským programem ČT D/Art, který naopak nedávno ukončil šíření v pozemním DVB-T muxu č. 3.

Program ČT Sport byl do DVB-C nabídky takto zařazen proto, aby byl i nadále k dispozici v SD rozlišení a normě MPEG 2 našim zákazníkům, kteří ještě nejsou vybaveni televizorem nebo set top boxem pro příjem v normě HD MPEG4 AVC.
V kabelové digitální nabídce je program ČT Sport samozřejmě k dispozici i v HD rozlišení v DVB-C paketu č. 8 na tv kanálu SE 23 - 322 MHz.
V pozemní digitální DVB-T nabídce bude program ČT Sport dále k dispozici už pouze v HD rozlišení a normě MPEG4 v regionálním muxu RS7/1a, ovšem pouze do konce roku 2018. Potom program ČT Sport v DVB-T formátu definitivně končí a v pozemním vysílání bude k dispozici už pouze v novém vysílacím formátu DVB-T2 a kompresní normě H.265 HEVC.

DVB-C paket 14 - tv kanál K 33 - frekvence 570 MHz.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.