Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
AKCE PODZIM 2017
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 23. října 2017 08:00
Trvání do: 30. listopadu 2017 16:00
Vážení televizní diváci,

opět přichází naše podzimní akce říjen/listopad 2017
platná od 23. října 2017

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi a pro připojení k Internetu.

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku, HD Rozšířenou nabídku a digitální filmovou Pay TV nabídku (filmové kanály HBO a Cinemax).

Podrobnosti a další informace o naší podzimní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_PODZIM_2017.pdf

Využijte našich výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!
Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz
tisk
Óčko Gold přejmenováno na Óčko Star
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 16. října 2017 10:00

Óčko Gold přejmenováno na Óčko Star

Hudební televizní skupina Óčko provedla změnu. Óčko Gold, druhý program vysílaný pod značkou Óčko, bylo k 1. 10. 2017 přejmenováno na Óčko Star.

Televizní stanice Óčko Gold začala vysílat 1. června 2013. Od svého spuštění se zaměřuje na klipy ze 60. až 90. let a hity z první dekády nového století. Vysílá videoklipy z české a slovenské scény a klipy od mezinárodních interpretů.
tisk
Spuštěno EPG u nově zařazených programů do DVB-C nabídky
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 13. října 2017 14:00
U tv programů nově zařazených do kabelové digitální nabídky - ČT 24 HD, ČT Art HD, STV 1 a 2 HD, Prima Love HD, Kino Barrandov HD, Barrandov Plus HD a také u dříve zařazených programů Prima Max HD a Prima Zoom HD byl spuštěn elektronický programový průvodce (EPG). Při této operaci byla nutná drobná změna parametrů u příslušných DVB-C paketů. Tato změna se u některých typů televizorů (např. starší modely TVP SONY) může projevit nefunkčností těchto paketů, resp. programů v nich obsažených. V takovém případě je nutno provést znovunaladění těchto DVB-C paketů, a to buď automatickým naladěním celé nabídky nebo manuálním proladěním pouze dotčených paketů a nebo vyčkat až si televizor sám provede aktualizaci naladěných tv stanic a nově nalezené a naladěné zařadí na konec seznamu programů.

Televizní programy jsou v kabelové digitální nabídce zařazeny takto:
DVB-V paket č. 12 - Prima Max HD, Prima Zoom HD - tv kanál K 36 - 594 MHz
DVB-C paket č. 13 - ČT 24 HD, ČT Art HD - kanál K 33 - 570 MHz
DVB-C paket č. 14 - Prima Love HD, STV 1 + 2 HD, Kino Barrandov HD, Barr. Plus HD - kanál K 34 - 578 MHz. Symbolrate 6900, modulace QAM 256.
tisk
Výpadek internetového připojení a TV programů ve Vimperku
Lokalita: Vimperk - kab. rozvod Vimperk
Trvání od: 10. října 2017 09:00
Trvání do: 10. října 2017 14:00
Vážení zákazníci, v úterý 10. 10. v čase od 9.00 do 14.00 hodin dojde v kabelovém rozvodu Vimperk k výpadku námi poskytovaných služeb - internetového připojení a části televizních programů.

Důvodem výpadku je výluka na optickém kabelu SŽDC Volyně - Vimperk společnosti ČDT, jímž jsou dopravována data z Č. Budějovic do Vimperka.
Společnost ČDT (vlastník a promajímatel optického kabelu) oznamuje, že z důvodu nutné definitivní opravy poškozeného opt.kabelu SŽDC v úseku Volyně - Vimperk dojde v uvedené době k výpadku poskytovaných služeb. Práce budou probíhat ve skalním zářezu, v těsné blízkosti trati a z důvodu bezpečnosti budou proto prováděny přes den.

Za případné potíže s tímto výpadkem spojené se omlouváme, jedná se o záležitost mimo naši kontrolu.

tisk
Vysílač České Budějovice - Kleť ve středu s výlukou
Lokalita: České Budějovice, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - TY - ČK - KA
Datum: 3. října 2017 09:00
Vysílač České Budějovice - Kleť ve středu s výlukou

České Radiokomunikace oznamují, že tuto středu 4.10.2017 dojde k výluce televizního a rozhlasového vysílání z vysílače České Budějovice - Kleť. Výluka televizních multiplexů potrvá od 6:00 do 15:00 hodin, rozhlasových od 10:00 do 15:00 hodin.

Během výluky nebude z vysílače Kleť šířen DVB-T multiplex 1 (programy ČT a ČRo), multiplex 2 (TV Nova, Nova Cinema
, TV Prima, Prima Cool, TV Barrandov), multiplex 3 (Prima Love, Prima Zoom, Prima Max, Barrandov Plus, Kino Barrandov, TV Óčko, Óčko Star, Šlágr TV, ČT: D/Art a Rádio Proglas) a také RS8 (Regionální síť 8).
Výluka postihne i rozhlasové stanice v pásmu VKV/FM a konkrétně ČRo - Radiožurnál, ČRo České Budějovice, Frekvence 1 a Rádio Impuls. Vysílání ČRo České Budějovice na 106,4 MHz se zcela odmlčí mezi 10. a 12. hodinou.

Tato výluka bude znamenat v uvedeném čase výpadek příslušných televizních stanic v SD rozlišení v analogové i digitální DVB-C i DVB-T nabídce. Většina uvedených stanice však bude po dobu výluky dostupná kabelové DVB-C nabídce v HD rozlišení.
Důvodem těchto plánovaných a pravidelných výluk vysílačů je většinou plánovaná údržba a oprava technologie vysílače, kontrolní měření a nastavení vysílacích parametrů atd.

Děkujeme za pochopení
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.