Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
AKCE JARO 2017
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 20. března 2017 08:00
Trvání do: 15. dubna 2017 16:00
Vážení televizní diváci,

opět přichází naše jarní akce březen/duben 2017
platná od 20. března 2017

Nemáte doma televizor vybavený pro příjem televizního vysílání ve formátu DVB-T2?
Bojíte se, že po přechodu pozemního televizního vysílání na tento nový formát jej nebudete moci sledovat?
S NÁMI SE BÁT NEMUSÍTE!
My v našich sítích distribuujeme více než 130 televizních programů (včetně až 26 programů v HD rozlišení) v kabelovém formátu DVB-C, pro jehož příjem je již dnes vybavena drtivá většina všech užívaných televizorů.
Navíc, přestože pozemní analogové televizní vysílání bylo zcela ukončeno již v roce 2011, stále šíříme více než 30 nejsledovanějších televizních programů i v analogovém formátu. Je tedy možné je sledovat i na těch nejstarších televizorech.

Vyzkoušejte i naši novou službu ELSAT ON-LINE TV až na dva měsíce zdarma!

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny).

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku, HD Rozšířenou nabídku a digitální filmovou Pay TV nabídku (filmové kanály HBO a Cinemax).

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_JARO_2017.pdf

Využijte našich výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!
Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz
tisk
Výpadek internetového připojení a TV programů
Lokalita: Vimperk - Vimperk
Trvání od: 8. března 2017 09:00
Trvání do: 8. března 2017 14:00
Vážení zákazníci, zítra ve čtvrtek 8.3.2017 bude ve Vimperku probíhat v době od 9:00 do 14:00 hod. konfigurace kabelového rozvodu. Z tohoto důvodu bude docházet k výpadkům internetu a Tv signálu. Odhadovaná délka jednotlivých výpadku bude přibližně 30 až 50 minut, mělo by se to týkat ulic Mírová 407 - 431 a SNP 461 - 468. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Televizní stanice Mňau TV
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 6. března 2017 10:00
Televizní stanice Mňau TV pro milovníky domácích mazlíčků dle dříve avizované informace ukončila k 28. únoru své vysílání v pozemním distribuci v DVB-T muxu 4, odkud jsme ji naší kabelové nabídky nabírali a šířili ji v DVB-C paketu D na kanálu SE 24 - 330 MHz. Tím pádem dočasně tato stanice z naší nabídky vypadla.

V průběhu března bude stanice Mňau TV do naší kabelové DVB-C nabídky vrácena z jiného zdroje. A také její sesterská stanice Mňam TV. Zda to bude ve formátu MPEG4 nebo MPEG2 nebylo ještě rozhodnuto, stejně tak do kterého DVB-C paketu budou programy zařazeny. Naše zákazníky budeme informovat v tomto Infoservisu Elsat.
tisk
Výpadky obrazu a zvuku na HD programech
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 5. března 2017 12:00
Občasné problémy s mžikovou fragmentací obrazu ("kostičkováním") a výpadky zvuku u některých HD stanic v průběhu uplynulého týdne byly pravděpodobně způsobeny (dle informací od IT oddělení) přetékáním vyrovnávacích bufferů a přetížením některých portů na switchi Cisco, což se projeví nejdříve vždy u HD stanic, jež jsou celkově provozně náročnější.
Byla proto provedena některá okamžitá opatření k nápravě a v následujícím období bude provedena optimalizace datových toků na portech a rozšíření provozní kapacity.

Za případné potíže těmito výpadky způsobené se našim zákazníkům omlouváme.
tisk
Výpadky televizních programů
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Trvání od: 15. února 2017 06:00
Trvání do: 15. února 2017 16:00
Ve středu 15. 2. 2017 bude od časných ranních hodin docházet k občasným nepravidelným krátkým výpadkům některých televizních programů z naší digitální i analogové nabídky. Důvodem výpadků je rekonfigurace technologie a optimalizace přenosové kapacity za účelem zvýšení stability a datové propustnosti.
Za případné potíže s touto operací spojené se našim zákazníkům omlouváme.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.