Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Nová slovenská televizní stanice JOJ Family
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 2. září 2016 08:00
Nová slovenská televizní stanice JOJ Family zahájila promo vysílání v v pozemním DVB-T multiplexu 4.
Nový televizní kanál JOJ Family lze již naladit na klasickou pozemní anténu. Stanice se objevila v DVB-T. Je to již 11. televizní služba v multiplexu 4.

JOJ Family zahájí pravidelné vysílání 5.9.2016 v 16:00 hodin. Stanice bude působit jen na českém trhu. Divákům přinese to nejlepší z vlastní produkce slovenské komerční skupiny JOJ. Půjde nejenom o původní zpravodajství ale rovněž i o seriály, reality show, scripted reality formát. V programovém schématu se (zatím?) nenacházejí žádné akviziční pořady (seriály ani filmy).

Multiplex 4 aktuálně šíří programy Fanda Smíchov, Telka, RELAX, REBEL, Mňam TV, Mňau TV, Seznam.TV (HbbTV aplikace), Prima Comedy Central, JOJ Family a Jihočeskou televizi. Naopak z multiplexu 4 byla vyřazena rozhlasová stanice Rádio Čas. Tu je nyní možné poslouchat z Regionální sítě 7 (RS7).

Do kabelové digitální DVB-C nabídky bude stanice JOJ Family zařazena v průběhu měsíce září. O jejím přesném umístění do našich DVB-C paketů zatím nebylo rozhodnuto, naše účastníky budeme informovat v tomto Infoservisu Elsat..
tisk
Filmové kanály Cinemax a Cinemax 2 od 1. 9. v nové podobě
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 1. září 2016 09:00
Cinemax a Cinemax 2 od 1. 9. v nové podobě

Dne 1. září 2016 proběhne změna struktury filmového kanálu Cinemax, která nabídne divákům větší možnost užít si různorodé programové nabídky. Cinemax a Cinemax 2 přinesou filmovým fanouškům ten nejkvalitnější výběr filmů všech žánrů – od známých filmů s mimořádným obsazením, po prestižní, cenami ověnčené a kritikou uznávané tituly z celého světa. Oba filmové kanály, které budou vysílat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a bez reklam, dostanou také nové logo.

Cinemax, jakožto mainstreamový program orientovaný na americké a mezinárodní filmy, nabídne seriály z vlastní produkce Cinemaxu, dále také dramata, komedie, akční, dobrodružné a kriminální filmy, horory, fantasy, sci-fi a historické filmy.
Programová struktura obsahuje několik premiérových bloků – každou neděli večer mohou diváci čekat velkou filmovou premiéru, v sobotu zase premiéru seriálu. Pátky budou vyhrazeny žánrovým snímkům, zatímco středy vždy nabídnou jedno oceňované drama nebo thriller.

Cinemax 2 se jako artový program oproti hlavnímu kanálu zaměří na evropské i mezinárodní tituly od nezávislých studií, festivalové snímky, artové počiny, inspirativní i emotivní příběhy. Své místo zde budou mít také romantické filmy založené na skutečných příbězích, filmy o výjimečných osobnostech, filmy o vztazích s důrazem na detail i hloubku.
Mezi hlavní premiérové bloky patří neděle večer, kde diváci najdou nejlepší nezávislé snímeky z mezinárodní produkce, dále sobota, která nabídne hlavní filmovou premiéru týdne, nebo pondělí, které se zaměří na oceňované klasiky.

10. - 11. září odvysílá Cinemax nový seriál z vlastní tvorby, Quarry, podle besteselleru Maxe Allana Collinse. Logan Marshall-Green (Prometheus) se představí v hlavní roli Maca Conwaye, přezdívaného Quarry, který se snaží znovu začlenit do společnosti po návratu z Vietnamu – neschopnost vyrovnání se s hrůzami války a špatná finanční situace jej ale nakonec přiměje zaplést se s podsvětím. Režisérem a producentem všech osmi dílů je Greg Yaitanes, držitel ceny Emmy za seriál Banshee, taktéž z vlastní produkce Cinemaxu.

Ve stejný den Cinemax odvysílá také drama Ashby, s Mickeym Rourkem a Natem Wolffem. Druhý den uvede například psychologický thriller Partyzán v hlavní roli s hypnotizujícím Vincentem Casselem nebo kriminální drama Bena Afflecka Gone, Baby, Gone v hlavních rolích s Caseym Affleckem, Morganem Freemanem, Edem Harrisem a Michelle Monaghanovou.

Artová nabídka Cinemaxu 2 bude 10. září zastoupena například ceněným dramatem 45 let s Charlottou Ramplingovou a Tomem Cournenayem. Hlavní premiérou dne bude islandský snímek Fúsi od režiséra Dagura Káriho – příběh osamělého muže, který potkává atraktivní ženu, což mu nečekaně změní život. Film získal cenu na filmovém festivalu Tribeca.

11. září budou milovnici filmu moci zhlédnout kritikou uznávaný film Mandarinky, příběh dvou Estonců žijících ve válečné Abcházii v roce 1992. Film byl nominován jak na Oscara, tak na Zlatý glóbus.
tisk
Provoz pobočky Písek
Lokalita: Písek
Trvání od: 30. srpna 2016 12:40
Trvání do: 2. září 2016 12:40
Vážení zákazníci, tento týden ve středu, čtvrtek a pátek bude pobočka v Písku otevřena v obvyklé době. středa 13:00 - 17:00 hod čtvrtek a pátek 9:00 - 13:00 hodin.
tisk
Uzavření pobočky Písek
Lokalita: Písek
Trvání od: 17. srpna 2016 08:00
Trvání do: 19. srpna 2016 17:00
Vážení zákazníci,

z důvodu nemoci bude naše pobočka v Písku od středy 17. srpna do pátka 19. srpna uzavřena. V případě nutnosti zanechte vzkaz na záznamníku nebo kontaktujte pobočku v Č. Budějovicích na telefonech 385 524 088, 606 768 856.

Děkujeme za pochopení.
tisk
Výpadek internetového připojení a některých TV programů
Lokalita: Český Krumlov
Trvání od: 10. srpna 2016 09:30
Trvání do: 10. srpna 2016 10:30
Vážení zákazníci. Zítra ve středu 10.8.2016 bude v Krumlově probíhat v době od 9:30 do 10:30h údržba záložního zdroje. Z tohoto důvodu dojde k výpadku internetu a některých televizních programů asi na 15 minut. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.