Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek některých TV programů v Č. Krumlově
Lokalita: Český Krumlov
Datum: 6. října 2015 16:16
Vážení zákazníci, dnes asi v 15:43h došlo v Č. Krumlově k výpadku některých TV programů. Důvodem výpadku je neplánovaná závada při rekonstrukci kolejové trasy Č. Budějovice - Č. Krumlov, podél které vedou optické kabely ČDT. Výpadek se týká asi poloviny programů šířených ve formátu DVB-C a některých programů v analogu. Digitální programy v DVB-T fungují normálně. Omlouváme se za potíže s tím spojené, na opravě pracuje servisní skupina ČDT. Termín vyřešení poruchy zatím není znám.
tisk
Výpadek některých TV programů a internetu
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Trvání od: 6. října 2015 00:00
Trvání do: 6. října 2015 02:00
Vážení zákazníci, dne 6.10. v době od 0:00 hodin do 2:00 hodin dojde k výpadkům některých TV programů a internetového připojení. Důvodem plánovaných výpadků je přepojování optických tras. Výpadek se týká asi poloviny programů šířených ve formátu DVB-C a některých programů v analogu. Digitální programy v DVB-T budou fungovat normálně. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek televizní stanice AXN
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 2. října 2015 10:00

Včerejší výpadek seriálového a filmového tv kanálu AXN CZ byl způsoben pravděpodobně technickým problémem v autorizačním kartovém systému přímo u poskytovatele programu - společnosti AXN Europe Limited. Jednalo se o záležitost mimo naši kontrolu, již jsme nemohli nijak ovlivnit. Nicméně přes noc byl problém zdá se vyřešen a všechny tři programy z portfoloia AXN jsou v naší nabídce opět funkční. Za nemožnost sledovat včera několik hodin program AXN se našim zákazníkům omlouváme.

Pozn. K včerejšímu dni byla stanice AXN CZ zároveň vyřazena z nabídky největšího českého satelitního operátora - spol. Skylink. Zájemci o sledování všech tří programů z portfolia AXN Europe Ltd. - tedy AXN CZ, AXN White a AXN Black mají nyní možnost programy dále sledovat v nabídce naší kabelové televize Elsat.
tisk
Výpadek některých TV programů.
Lokalita: Český Krumlov
Trvání od: 1. října 2015 08:30
Trvání do: 1. října 2015 13:00
Vážení zákazníci, dne 1.10. v době od 8:30 hodin do 13:00 hodin dojde k výpadkům některých TV programů. Důvodem plánovaných výpadků je rekonstrukce kolejové trasy Č. Budějovice - Č. Krumlov, podél které vedou optické kabely ČDT. Výpadek se týká asi poloviny programů šířených ve formátu DVB-C a některých programů v analogu. Digitální programy v DVB-T a internet bude fungovat normálně. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výluka televizního vysílače Kleť
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 11. srpna 2015 08:30
Trvání do: 12. srpna 2015 15:00
Upozorňujeme naše účastníky, že ve středu 12. 7. v čase od 06.00 hod. do 15.00 hodin má televizní vysílač Kleť plánovanou výluku. Výluka se týká všech televizních paketů vysílaných z hlavního vysílače na televizním stožáru - tv kanály K 22, 39, 49 a 50. Tedy nikoliv dvou paketů vysílaných z menšího vysílače umístěného na rozhledně na tv kanálech K 25 a K 32.

Z tohotu důvodu v uvedeném čase v našich kabelových rozvodech nebudou funkční televizní a rozhlasové programy nabírané z tohoto pozemního vysílače - jedná se zejména o programy ČT, dále Nova, Prima, Barrandov a jejich deriváty atd. v SD rozlišení, a to ve většině našich rozvodů. HD verze těchto programů, nabírané ze satelitu, budou v uvedeném čase funkční i během výluky.

Důvodem výluky je pravděpodobně každoroční technická údržba a kontrolní měření základnového vysílače.
Za případné potíže s touto výlukou spojené se omlouváme.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.