Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek internetového připojení
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Trvání od: 11. listopadu 2015 05:00
Trvání do: 11. listopadu 2015 06:00
Vážení zákazníci, 11.11.2015 bude v době od 5:00 h probíhat přepojování internetových tras. Z tohoto důvodu dojde k výpadku internetového připojení. Délka výpadku je odhadována na 30 minut. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Upozornění pro uživatele kabelových STB INTEK HD
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 5. listopadu 2015 13:00
UPOZORNĚNÍ PRO UŽIVATELE KABELOVÝCH SET TOP BOXŮ INTEK HD-C63CX
Po provedených testech společnost Elsat s.r.o. jakožto provozovatel služby a dodavatel kabelových DVB-C Set Top Boxů (dále STB) INTEK HD vydává tuto důležitou informaci pro uživatele:

V případě využití těchto STB pro záznam pořadů na externí záznamové médium (flash disk, externí HDD) důrazně doporučujeme použití pouze kvalitních rychlých flash disků (tzv. "flešek") s USB portem 3.0 a rychlostí zápisu dat alespoň 40 MB/sec. Nebo externích pevných hard disků - nejlépe přenosných disků 2,5" též s USB portem 3.0, jež jsou pro záznam ještě vhodnější než "flešky".
Testy ukázaly, že při použití starých, nekvalitních, reklamních a obecně pomalých flash disků především s USB 2.0 v průběhu záznamu dochází k chybám, přerušení či zamrznutí záznamu nebo přímo celého STB, v krajním případě může dojít i k poškození "flešky". Takováto nevyhovující záznamová média proto nelze pro spolupráci s STB INTEK doporučit a případné problémy s nahráváním a záznamem nelze považovat za závadu na dodaném zařízení.
tisk
Ukončení vysílání televizního kanálu C8
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 26. října 2015 11:00
Ukončení vysílání televizního kanálu C8

Společnost AMC Networks Central Europe s.r.o., provozovatel televizních stanic Minimax/C8 informuje, že distribuce kanálu C8 (alternoval s Minimaxem ve večerních hodinách) bude ukončena k 31. 12. 2015. Důvodem je prodloužení vysílací doby dětské stanice Minimax na 24 hodin.
tisk
AKCE PODZIM 2015
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 19. října 2015 10:00
Vážení televizní diváci,

opět přichází naše podzimní akce říjen/listopad 2015

platná do 15. listopadu 2015

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny).

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku a též na HD Rozšířenou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší podzimní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):

http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_PODZIM_2015.pdf

Využijte našich výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz
tisk
Rozšíření digitální programové nabídky
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 16. října 2015 11:00
Rozšíření programové nabídky Elsat

V průběhu středy a čtvrtka byla digitální kabelová nabídka KT Elsat rozšířena o některé nové televizní programy, avizované v Infoservisu Elsat před týdnem. Byly zařazeny tyto nové televizní stanice do těchto kabelových DVB-C paketů:

1. Stávající DVB-C pakety
- Barrandov Muzika - paket L, kanál SE 34 - frekvence 410 MHz, modulace QAM 256
- Óčko Expres - paket H, kanál SE 32 - frekvence 394 MHz, modulace QAM 64
Programy jsou šířeny volně a nekódovaně v rámci naší Základní nabídky.

2. Nově spuštěný DVB-C paket O
Na tv kanálu K 35 – frekvence 586 MHz, modulace QAM 256 byl spuštěn nový skládaný DVB-C paket O, prozatím s těmito programy:
- AMC CE
- Sport 2 HD
- Fanda HD

Program Fanda HD sem byl přesunut z technických důvodů z původního paketu N – do tohoto paketu se aktuálně svým datovým tokem nevejde. Původní SD verze Fandy bude v tomto paketu v nejbližší době deaktivována. Fanda HD je zařazen v kódované a zvlášť placené HD Rozšířené nabídce, AMC a Sport 2 HD jsou šířeny volně v Základní nabídce.

3. Avizovaná nová tv stanice Mňau TV pro chovatele domácích zvířat ještě stále nezahájila vysílání. Až se tak stane, obratem bude zařazena do naší Základní nabídky v digitálním DVB-C formátu, konkrétně do paketu M, kanál SE 33 – frekvence 402 MHz, modulace QAM 256.

4. Slovenská stanice Slovak Sport 2 ukončila své šíření v české pozemní DVB-T síti, odkud jsme ji nabírali do nabídky. Pravděpodobně ekonomické důvody. Proto tato stanice byla z naší kabelové DVB-C nabídky vyřazena a naopak do ní byla zařazena stanice Regionální televize, jež vysílání zahájila.
- Regionální televize – paket L, kanál SE 34 - frekvence 410 MHz, modulace QAM 256

5. Sportovní stanice Sport 2 v SD rozlišení byla odkódována a přeřazena z Rozšířené do volně šířené Základní nabídky.

6. Německý DVB-C HD paket byl z technických důvodů přesunut z původního tv kanálu K 36 na nový kanál SE 24 – frekvence 330 MHz, modulace QAM 256. Paket obsahuje programy ARD HD, SWR HD a ARTE HD. V rozvodech, kde se přesun ještě neuskutečnil, se tak stane v příštím týdnu.

Nalaďte si své televizní přijímače a Set Top Boxy (STB). Některé televizory a STB provedou naladění nových a přesunutých stanic automaticky a uloží si je do paměti na konec programových seznamů, ostatní je potřeba naladit manuálně.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.