Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Nová TV stanice Prima Max, změny a přesuny programů
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 24. listopadu 2015 15:00
Nová TV stanice Prima Max, změny a přesuny programů

Nový televizní program Prima Max, který zahájil vysílání v pátek 20. 11., je samozřejmě možné sledovat i v digitální nabídce kabelové televize Elsat, jak v kabelovém formátu DVB-C, tak i v DVB-T nabídce. Do DVB-T nabídky naskočil program automaticky ihned poté, co zahájil vysílání (vyjma rozvodu Trhové Sviny, kde DVB-T nabídku nemáme, a Vimperk, kde DVB-T mux 3 není pozemně přijímatelný). Do kabelové DVB-C nabídky byla Prima Max postupně zařazena tento týden (ve Vimperku se tak stane ve středu).

Program byl zařazen v DVB-C nabídce do paketu A na kanálu SR3 - frekvence 130 MHz, ve Vimperku kanál SR4 - 138 MHz, modulace QAM 64. V Trhových Svinech kanál SE 21 - 306 MHz, modulace QAM 256.

Prima Max objevil v muxu č. 3 místo programu Jihočeská televize (dále JTV), který se naopak přesunul do muxu č. 4.
V DVB-C nabídce je program JTV nyní nově šířen v paketu N na kanálu K 37 - 602 MHz, modulace QAM 256.

DVB-T
Č. Budějovice: mux 3 - kanál K 48 - frekvence 690 MHz; mux 4 - K 47 - 682 MHz
Ostatní rozvody: mux 3 - K 42 - 642 MHz; mux 4 - K 41 - 634 MHz
tisk
Podzimní akce se prodlužuje až do 4. prosince 2015
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 13. listopadu 2015 08:00
Trvání do: 4. prosince 2015 16:00

Podzimní AKCE je prodloužena až do 4. prosince 2015

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny).

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku a též na HD Rozšířenou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_PODZIM_2015.pdf

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz

tisk
Výpadek internetového připojení
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Trvání od: 11. listopadu 2015 05:00
Trvání do: 11. listopadu 2015 06:00
Vážení zákazníci, 11.11.2015 bude v době od 5:00 h probíhat přepojování internetových tras. Z tohoto důvodu dojde k výpadku internetového připojení. Délka výpadku je odhadována na 30 minut. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Upozornění pro uživatele kabelových STB INTEK HD
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 5. listopadu 2015 13:00
UPOZORNĚNÍ PRO UŽIVATELE KABELOVÝCH SET TOP BOXŮ INTEK HD-C63CX
Po provedených testech společnost Elsat s.r.o. jakožto provozovatel služby a dodavatel kabelových DVB-C Set Top Boxů (dále STB) INTEK HD vydává tuto důležitou informaci pro uživatele:

V případě využití těchto STB pro záznam pořadů na externí záznamové médium (flash disk, externí HDD) důrazně doporučujeme použití pouze kvalitních rychlých flash disků (tzv. "flešek") s USB portem 3.0 a rychlostí zápisu dat alespoň 40 MB/sec. Nebo externích pevných hard disků - nejlépe přenosných disků 2,5" též s USB portem 3.0, jež jsou pro záznam ještě vhodnější než "flešky".
Testy ukázaly, že při použití starých, nekvalitních, reklamních a obecně pomalých flash disků především s USB 2.0 v průběhu záznamu dochází k chybám, přerušení či zamrznutí záznamu nebo přímo celého STB, v krajním případě může dojít i k poškození "flešky". Takováto nevyhovující záznamová média proto nelze pro spolupráci s STB INTEK doporučit a případné problémy s nahráváním a záznamem nelze považovat za závadu na dodaném zařízení.
tisk
Ukončení vysílání televizního kanálu C8
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 26. října 2015 11:00
Ukončení vysílání televizního kanálu C8

Společnost AMC Networks Central Europe s.r.o., provozovatel televizních stanic Minimax/C8 informuje, že distribuce kanálu C8 (alternoval s Minimaxem ve večerních hodinách) bude ukončena k 31. 12. 2015. Důvodem je prodloužení vysílací doby dětské stanice Minimax na 24 hodin.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.